Rancher10t25

Bąk h -111

Polecane posty

Krzys375    2

Odświerzę stary temat nie chce zakładać nowego. Odkręcił mi się górny siekacz całkowicie i cała głowica z nożami. Oczywiście uszkodzone. Głowica ma uszkodzone dolny wyrzutnik urwanie łapki. Czy jest on potrzebny i górny siekacz? Miele tylko ziarno. I.co najważniejsze czemu on się odkręcił? Kilka lat temu wymieniłem głowicę A tu nagle odpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

To nie może sie odkręcić, no chyba ze ktoś nie dopilnował kierunku obrotów silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

Ale tyle lat chodziło. Wiem że nie może nie powinno.

Bo powinien się zaciskac gwint 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAF    0
Napisano (edytowany)

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu, a w tych istniejących znalazłem tylko porady dotyczące bąków z silnikiem obok i paskami. Ja posiadam natomiast taki z silnikiem pod głowicą (chyba model 151 jeśli google nie kłamie) i nie mogę odkręcić wyrzutnika. Nie mam pojęcia jak go zblokować, żeby się nie obracał podczas odkręcania. Z paskami byłoby łatwiej, a tu nie wiem jak to zrobić. Trzeba odkręcać silnik od dołu czy może jakoś inaczej da się to rozwiązać? 

EDIT: Udało się odkręcić. Wystarczyło zdjąć obudowę z dołu silnika, seger oraz znajdujący się tam plastikowy element i można było przytrzymać oś kluczem do rur. 

Edytowano przez DAF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys375    2

To super że się udało . Ja puki co mam bez górnego siekacza i jest wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj