Monsterius27

Ciągniki McCormick

Polecane posty

rex15    223

Mam pytanie odnośnie lewarka zmiany biegów w modelu mtx. W wiekszosc są tam lewarki takie jak w case mx z pomaranczową wstawką u góry, natomiast czasami zdarza sie, że jest tam lewarek taki jak na zdjeciu poniżej. Czy to oznacza inną skrzynie, czy tylko jakas zwykla zmiana w nowszych modelach? Z tego co widze, to na pulpicie brak jest przycisku od podnosnika, wiec zapewne wylądował on na tej gałce od biegow. A własnie w miejscu tego przełącznika do podnosnika jest jakieś pokrętło, do czego ono słuzy?

mcc.png

Edytowano przez rex15

akaku    78

Ktos jakies opinie ma o MC 120 POWER 6 ? Jakie spalanie? Jakie silniki były w nich montowane? 

Case <3

PanieJanku    0

Witam. Znajomy oglądał MC CX 105. Ciągnik ma uszkodzoną skrzynie (xtrashfit), możecie podpowiedzieć jak jest z dostępnością częsci i czy naprawy takich skrzyń są drogie?

Wiadomość z agroFakt.pl

szymekb    0

Witam .nie chce zakladać nowego tematu, wie ktoś moze gdzie znajduje się przerywacz kierunków w mtx120 pod zegarami  go niema .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez aprochota
      witam mam zamiar kupić Mtx 165 z 2005 roku i mam pytanie do obeznanych w tych ciągnikach. na co zwrócić uwagę przy zakupie i czy w silniku beta power Iveco jest zwykłą pompa wtryskowa czy listwa wysokociśnieniowa?
    • Przez Mateusz001
      Witam, niedawno zakupiłem ciągnik McCormick XTX 145. Gdy podczepiłem pług i dojechałem w pole i go opuściłem to przy powtórnym podnoszeniu pompa zaczęła bardzo dziwnie "wyć". Na drugi dzień to wycie ustało, lecz pojawił się problem w tym ze podnosi ale tylko w 50%. Wyżej nie chce podnieść. Zarówno olej jak i filtry wymienione. Czy wie ktoś czym to może być spowodowane? Dziękuje za każdą odpowiedź
    • Przez arekwojtas531
      Witam, Panowie posiadam mc135 power 6 z silnikiem Iveco 6,7l chciałbym do niego założyć pneumatyke, czy ktoś posiada żeby podesłać zdjęcia jak to jest w oryginale? Prawdopodobnie te same silniki miały New Holland.
      Drugi temat to czy posiada ktoś instrukcje kalibracji sworzni podnośnika - błąd 5 1.
    • Przez jurek1
      Witam. Jestem nowym posiadaczem MCC 200xtx i potrzebuję instrukcji obsługi do tego ciągnika.
    • Przez patrykfor
      Witam koledzy mam problem z mccormick 135 silnik iveco grzeje sie silnik, gdy jest termostat to sie grzeje a jak nie ma termostaty jest ok 3 razy wymieniany termostaty ,pompa ok i wisko miał ktos taki problem .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj