Monsterius27

Ciągniki McCormick

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ralfMTX140    3

To i tak masz około 6 litrów na ha większe zużycie paliwa. A pług jaki masz dokładnie? No u mnie te 14 l/ha to jest już naprawde górna granica w spalaniu :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

kverneland Em 100 4+1 i kolo transportowo kopiujące.jak nie ma słupów na polu i jest dość długo to 2ha/h zaoram więc wychodzi 10l/ha wydaje mi się że to nie jest dużo.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A sory pomyliłem się bo przeczytałem 20 l/ha :)

No to pługi mamy podobne bo my posiadamy też EM100 tyle że 4-skibowy. A w jakich warunkach orzesz?? Chodzi mi o rzeźbe terenu


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój MC 135 w transporcie ciągnąc ok. 30ton spala na 1MTH - 10l.

Używany jest głównie w transporcie (ma miękką oś to dlatego) ale również sprawdzaliśmy go z pługiem 4 skibowym obracanym. Brakowało mu trochę mocy, no i miał zbyt lekki przód ( teraz już mam dołożone w nim sporo więcej kilogramów) jednak swoje zaorał :) Jeśli chodzi o awarie to żadnych poważniejszych nie było, a gdy się zdażyło to zawsze można było liczyc na serwis McCormicka który wszystko na gwarancji wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Seria MC jest dużo lżejsza od MTX ?? Ile twój waży?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

warunki orki różne gleba klasy 3-6 mam różne góry niektóre dość spore ale i normalne proste pola.20l/ha to by byla przesada :)


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No właśnie :) dlatego coś mi nie pasowało. A gliny czy bardziej lżejsze? U nas dominuje klasa 3a i 3b a momentami 4a


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

różnie od konkretnej gliny że aż ciągnik jęczy do piasków.a próbowałeś jeździć na mniejszych obrotach?


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
różnie od konkretnej gliny że aż ciągnik jęczy do piasków.a próbowałeś jeździć na mniejszych obrotach?

Czasami próbowałem ale tak niezbyt mi się to podobało :) Może w tym roku spróbuje

@przemekaerox masz tyle samo obciążników co ja. Jednak MC waży troche mniej :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ralfMTX140 a jak ci sie sprawuje pług? chodzi mi dokładnie o noski na lemiesze jak ci się zdzierają? i ciągnik radzi sobie?


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Napisz na gg to ci powiem o tym plugu :(

A ciagnik dosc dobrze sobie radzi. Wiadomo zalezy jeszcze na jakim terenie ale momentami schodze do okolo 5 km/h


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALUSZEK    0

cześć orientujecie sie w cenach mccorników może macie cennik bo planóje zakupić 105 max albo inny modell 100konny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

gdzieś pisaliśmy o tym temacie ceny ciągników. jak dobrze pamiętam to chyba 40tys euro netto tylko nie wiem czy zwykla 100 czy RPS.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Witam kolegów!

Bardzo dobry pomysł co do powstania na forum głównego tematu w ciągnikach McCormick tak jak mają inni. Landini też osobny by się przydał. Niech założy go użytkownik. Słusznie któryś z kolegów zauważył że marka robi się coraz bardziej popularna więc do dzieła. Czekam z niecierpliwością.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodu1616    0

witam plamuję kupno mccornika cx105 lub mc105 czy moglibyście coś o nich napisać czym oni się różnią czy się psuyją jeśli tak to jak często i co się psuje najczęściej i czy wogule mi się opłaca bo planoję kupno używanego do pięciu lat z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamD86    0

Posiadam C-Max 105 jak do tura wysstarczy polecam z rpsem oszczedny niezawodzi z rozruchem moj 1500mtg bez tura w 1.5roku.teraz kupujemy xtx 145.marka sprawdzona .cx 105 lepiej wyposazony połbiegi i podnosnik rewers elektrohydrauliczny w standardzie mokre sprzegło tez plus.czasem tez moze zawiesc koszty naprawy sa duze .a cena zwykłej tarczy kompletu ok 2tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamD86    0

Niezepsuł sie poprostu mam znajomego ktory zajmował sie sprzedaza mc cormick i z tego wiem .a jesli siadzie mokre sprtzegło naprawa cos ok 12tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pegu    0

ja planuje kupić mcCormick MC90 z turem z 2002 r czy to dobry wybór :) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Tak nie posiadam mccormicka ale dużo o nim czytałem i słyszałem i ta marka jest coraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Miał ktoś może stycznośc z serią CL i może powiedziec o niej kilka słów?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci123    0

Czesc....mam do zaoferowania Ciągnik McCormick F95XL rok 2005 ,przebieg 2000 Mtg w super stanie . Ciągnik do sprowadzenia z Irlandi Cena 14000 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

mam c-max 105 ,zakupiony 2007 ,jesienią minęło mu 2000 motogodzin. miał kilka problemów ale większości z naszej winy(nidopatrzenie)ogólnie mocny chwat,tylko jest za lekki przodem,te 300 pare kila to zamało,w lekkich pracach pali skromnie,aż miło ale orka w 4 uni w ciężkim terenie to już inna bajka.idealny do tura,ja mam na innym ale może i na nim założymy.ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
    • Przez Michalmtx
      Blad E 4 3
    • Przez kamilb1996
      Witam, otóż nie dawno nabyłem mccormicka cx105. Problem jest w ciągniku następujący jazda do przodu bez zarzutu (czasami ostro szarpnie przy puszczaniu sprzęgła) natomiast do tyłu brak reakcji. Kontrolka Neutral nie zawsze świeci (choć dźwignia jest w pozycji N) jazda przód kontrolka nie działa (traktor ciągnie) natomiast po wrzuceniu Rewersu kontrolka się zapali lecz żadnej reakcji. Zauważyłem jeszcze że po zostawieniu w pozycji N dźwigni ciągnik minimalnie toczy się do przodu. Ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest mi stanie pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam 
    • Przez ketlin23
      Witam będę budował podnośnik na tuz do mccormicka i zastanawiam się ile kg zrobić ile ma ważyć ciągnik pracuje z pługiem kverneland eg 85 4 skibowym z gruberem 3m pom Brodnica i mam zamiar dokupić do niego aktywny siewnik nadbudowany 3m jeszcze nie wiem jaki dokładnie marki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj