Zaloguj się, aby obserwować  
piotrus19

Wszystko o fendt 308

Polecane posty

piotrus19    6

Witam ! interesują mnie dane techniczne fend 308 ilość biegów, awaryjność, spalanie Czy ten model posiada komuter pokładowy??? ;)

maciek7    2

O którego Fendta 308 Ci chodzi? Z tych starych czy o nowego Fendta 308Ci?

my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Wiadomość z agroFakt.pl

maciek7    2

Pewnie mu chodzi o nowego Fendta 308Ci, ale niech sam konkretnie odpowie.

my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

fdt309ci    1

Mój wujo ma 309 ci już 2 latka stuknęło i jak narazie żadnych awarii świetnie spisuje się w transporcie i uprawie roli i w pracach z turem też radzi sobie bardzo dobrze :)A 308 to to samo ale troche słabsze więc chyba budowa i wszystko jest takie samo ;)

piotrus19    6

patryk309 Masz w tym ciągniku dużo elektroniki, komputrer pokładowy?? Czy kupie taki ciągnik za 80 tys. zl??? ;)

patryk309    2
patryk309 Masz w tym ciągniku dużo elektroniki, komputrer pokładowy?? Czy kupie taki ciągnik za 80 tys. zl??? ;)

Z elektroniki mam EHR tylko, skrzynia mechaniczna a komputera to on raczej nie ma ;). U takiego jednego gościa kupowałem tura którego zdjął z 309C to oddawał go ostatecznie za 95tys. 2003 rok ale z Anglii trochę pordzewiały i mniej wypasiona wersja (bez przedniego tuza na wąskich oponach i bez dodatkowych lamp). Koleś chciał go sprzedać się wydawało mi że nawet ze stratą byle się pozbyć widocznie długo stał ;) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartezoo
      Witam mam problem z podnośnikiem który podnosi a nie chce opuścić. Stało się to po regeneracji siłowników wspomagających. Nie mam pojęcia co się stało proszę o odpowiedzi , z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez kamil_z88
      Czy ten czujnik że zdjęcia który znajduje się przy pompie to czujnik ciśnienia oleju ? wiem że nie działa i nie wiem który zamówić na allegro.

• Przez 5544332211
      Witam od paru ładnych już lat posiadam fendta 311 lsa i tak się zastanawiam do czego służy te gniazdo z boku ? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi . Niżej zdj poglądowe  
      ss.jfif
    • Przez Lorak54213
      Witam wszystkich w jaki sposób odpowietrzyć hydraulikę w Fendt Farmer turbomatik 306 ls
    • Przez kamil_z88
      Witam. 
      Zamontowałem elektroniczny czujnik temperatury cieczy i chciałbym zamontować czujnik temperatury oleju czy wiecie za który czujnik mogę go zamienić ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj