Skocz do zawartości
News
krzycho67

W jakim celu przekręca się kluczyk stacyjki w lewą stronę w jd 6200?

Polecane posty

Turbina    9

Wydaje mi się że chodzi o podgrzanie świec lub świecy które ułatwiają rozruch silnika w niskich temperaturach.

JD5620    10

w tych nowych w lewo sie kluczyk przekreca aby właczyc prąd w kabinie np. zeby radio zaczeło grać a w tych starszych to nie wiem najlepiej jak byc dał jakies foto stacyjki

Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Damian87    0

co masz na myśli pisząc nowych? Bo ja mam 6300 z '95r i świece włącza się przez wciśnięcie kluczyka ale mogę też właśnie przekręcić w drugą stronę ale nie wiem po co ;) Co dziwne myślałem że tak się właśnie grzeje świece bo wtedy jest w pozycji na ikonę silnika ze spiralą.

John Deere 6300

JD5620    10

o serie 5020, 6020 itd. i grzanie jest równiez poprzez wcisniecie kluczyka tylko najpierw trzeba przekrecic w prawo

Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

toniekmf255    5

W JD ile jest świec? Świece są płomieniowe?

Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Damian87    0

to że trzeba przekręcić w prawo to niemal "oczywista oczywistość" ;) Co do świec to w 6300 jest jedna podobno płomieniowa.

John Deere 6300

lukasz27    2

a może sluży to do ustawiania jakiś funkcji w komputerze w ciągniku?np. ustawianie szerokośći roboczej maszyny żeeby liczyl ilość ha

sprzedam kombajn fortschritt E 517

qqq    18

no w 7920 też jak w lewo przekręcam to po to żeby radio chodziło i ogólnie prąd w kabinie był.

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Damian87    0

ggg a migają Ci wtedy kontrolki STOP i wukrzyknik? Jak dasz w lewo ofkors ;) Ale z drugiej strony jak dam w prawo to też mam prąd i wszystko może mi chodzić...

Z tego co mi wiadomo to świeca jest jedna w 6300. Jest na rurze między turbiną a kolektorem dolotowym. Jak wcisnę kluczyk to się robi gorąca.

John Deere 6300

qqq    18

nie, wyświetlacz na słupku i reszta świeci się dopiero jak w prawo kręce

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

pawelJD    13

Przekręcenie kluczyka w lewo powoduje pojawienie sie prądu w kabinie.... zapalniczka itp. :)

rafcik711    0

W modelach 20 -30 przekręcenie kluczyka w lewo powoduje włączenie świateł postojowych a w prawo włączają się kontrolki na desce rozdzielczej natomiast gdy przekręcę kluczyk rozruchu w lewo to grzeją świece a w prawo to od razu odpalam silnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CezaryRoszkowski
      John deere 6820 wkręca się tylko na 1500 obrotów. NIE MA ŻADNEGO BŁĘDU NA WYŚWIETLACZU. Z GAZU RĘCZNEGO TEŻ MAKS 1500 JAKI MOŻE BYĆ POWÓD? 
    • Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko, zakupiłem John Deere 6820. Ciągnik posiada fotel pneumatyczny Grammer. Siedzenie po zakupie było napompowane, chcąc dobrać ilość powietrza do swoich potrzeb, spuściłem powietrze. Problem jest taki że nawet jak pociągne za klamerke to kompresor 12v nie pompuje fotela. Czy da się w inny sposób napompowac fotel? Słyszałem że można to zrobić sprężarką. Kupować nowy kompresor a może coś źle robię? 
    • Przez szymi4512
      Witam,szukam dokładnych oznaczeń RAL farby John deera do modelu 6220 i pochodne ,bo z tego co wiem są trzy odcienie żółtego i zielonego a nie chce źle zamówić.
      Potrzebuje farby żółtej i zielonej pozdrawiam.  
    • Przez Trafik
      Siema,

Dziś zwracam się do was z pytaniem odnośnie odciągów bocznych do John Deera 6520, mianowicie mam zamiar kupić właśnie te (wrzucam zdjęcia żeby link z allegro nie wygasł, być może ktoś kiedyś będzie szukał podobnych opinii) Co o nich sądzicie? jeśli chodzi o regulację to na zawleczkę są tylko dwie pozycje reszta to gwint.

A tak wygląda po rozdeatowaniu:

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi, fajnie jak by wypowiedział się ktoś kto już wcześniej takie zakupił.

• Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi