Zaloguj się, aby obserwować  
adrianufo

Agrol w skrzyni MF 30xx

Polecane posty

adrianufo    0

Zakładam temat tylko i wyłącznie o agrolu u w skrzyniach MF seria 30xx. Jest kilka tematów ale rozległych. Skupmy się i rozwiejmy wątpliwości, czy naprawdę rozpuszcza on tarcze, czy to tylko wyobraźnia tych którzy tak naprawdę nie wiedza co to agrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ja się nie wypowadam co robi agrol bo nie wiem ale mam pytanie dotyczace jego ile kosztuje litr tego oleju co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

To lepiej kupic BP i miec swiety spokój za 12-13zł/l i po co kombinowac czy dobry czy zły i ryzykowac co w tej skrzyni nie jest zbyt dobre bo naprawa kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
10 zl za litr

 

Coś mi się kojarzy, że Agrol nie kosztuje 10zł/l tylko mniej (przynajmniej "luzem" w hurtownii)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Na stronie Lotosu napisane jest że Agrol U nadaje się "do stosowania w układach przkładniowych, hydraulicznych, do smarowania układu napędowego, również z tzw. mokrymi hamulcmi oraz jako ciecz robocza w układzie hydraulicznym ciągników i maszyn rolniczych, w tym ciągników firmy Massey Ferguson i Perkins" tylko skoro jest taki świetny to dlaczego na rynku jest też Agrol UTTO (Universal Tractor Transmission Oil)? Nigdzie nie moge znaleźć pełnej chrakterystyki Agrol U :lol:

 

@mf6140

BP Terrac jest kilka rodzajów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianufo    0

jak Bp terrec to trzeba super universal 10w40 http://www.olejesamochodowe.sklep.pl/p,pl,...rsal+10w40.html

 

no wlasnie nigdzie nie ma o agrolu u zadnej charakterystyki wiadomo tylko ze GL4 ale jaka lepkosc jaka norma hydrauliczna. a wlalem do swojego ciagnika i nie wiem co teraz zrobic czy bedzie dobry boje sie o skrzynie. no i wlasnie producent podaje ze przeznaczony do hamulcy i sprzegiel w kapieli olejowej to dlaczego inne osoby mowia ze rozpuszcza tarcze nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz6140    0

u nas mozna kupic w opakowani 5l za 40-45zł zalezy od sklepu i tyle samo w hurtowni luzem. u mnie w mfie tez mam agrol byłem zmuszony do wymiany zaraz po kupnie ciagnika a wtedy jescze sie nie orjentowałem ze podobno go mechanicy od tych ciagników nie zalecaja. traktor pracuje z turem w lato gdzy sie go rozpali wszystko jest dobrze ale teraz w zime jest przy gesty :lol: . ale gdy sie juz troche rozgrzeje wszydtko jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasnica    0

Ja do swojego MF3070 pracuje głownie z turem stosuje Agro Stou 10W40. Zima czy lato żadnych problemów nie mam;) cena 11zł za litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj