tommot003

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

Polecane posty

t25aaa    9
mi najbardziej podobają sie jego hamulce na tasmy i chłodzenie bez zadnych płynów

oj hamulce to mi sie nie bardzo podobaja nie maja porownania z tarczami. z mocno podciagniete łatwo sie pala. mi sie w nim podoba małe spalanie szerego biegow wstecznych i za***iscie ciekawie wykonczona orginalna kabina obicia wentylacja nagrzewnica jest ciekawa jak na tamte czasy czego nie ma w 60 czy 30 tam jest tylko taka prosta nie ciekawa kabina;p aha i najładniejsze moim zdaniem to orginalnie czerwone ciągniki z felgami w kolorze kości słoniowej z czewonymi piastami:) ładne kółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

We władku podoba mi się Skrzynia z reversem i podnośnik :rolleyes:

a tak nic więcej

A szczególną wadą to jest za lekki, w zime sąsiada ciągałem żeby zapalił to niedało rady sprzęgło puszczał a koła stały

 

 

Jestem zainteresowany przednim napędem do władka, mam już zamontowane wspomaganie i chwytak hydrauliczny do bel, teraz pokombinował bym z napędem. Wyślesz mi fotkę na soszen@wp.pl

 

Ciekawe jak z tym chwytakiem będzie chodził, czy w ogóle przód będzie wytrzymywał ?

Zamiast przedniego napędu to sprzedaj władka i kup c-360 z turem. C-360 bez napędu z turem zrobisz tyle co władkiem z napędem, może nawet i więcej :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczek    0

Mi podoba się:

- rewers

- wygodna przytulna i wyciszona kabina

- podnośnik

- wygląd

- ekonomiczny silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi się podoba własnie wajcho od podnośnika. 100 razy lepiej mi się podoba tak niż w C-360, tak C-360 u mnei powinna być, no i cicha kabina, łatwo można uniesc dach żeby wyprowadzić instalacje do halogenów przez słupki w kabinie. :D Skrzynia biegów. Przez tyle lat ani razu się nie zblokowała. Jego masa z obciążnikami od c-328 :) Na polu z moim sanokiem na 3 bez problemu a na drodze z 5 ruszałem, fulll jęczmienia, fakt zmuliło go ale szedł. Hamulce też są super, bynajmniej u mnie, trzeba uważać żeby za mocno nie duciś bo koła stana i z dużym ładunkiem to niebezpieczne jak nie masz w przyczepie hamulcow. i takie tam różne bajery.

@ Ursusc385. Po co sprzedawać, to niech dokupi c-360 bo jeden ciagnik w gosp, nie wyobrażam sobie.

 

A wady to ja 2 natrafiłem, oczywiście układ kierowniczy, jak miałem zwrotniece wybite już to na szosie niz nie rzucało i jedna ręką się kręciło a teraz idzie prosto ale z gorki z full przyczepą troche rzuca trzeba powoli jechac. A 2 to zaczep przedni, nie da rady zaczepić przyczepy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0
Mi się podoba własnie wajcho od podnośnika. 100 razy lepiej mi się podoba tak niż w C-360, tak C-360 u mnei powinna być, no i cicha kabina, łatwo można uniesc dach żeby wyprowadzić instalacje do halogenów przez słupki w kabinie. :D Skrzynia biegów. Przez tyle lat ani razu się nie zblokowała. Jego masa z obciążnikami od c-328 :) Na polu z moim sanokiem na 3 bez problemu a na drodze z 5 ruszałem, fulll jęczmienia, fakt zmuliło go ale szedł. Hamulce też są super, bynajmniej u mnie, trzeba uważać żeby za mocno nie duciś bo koła stana i z dużym ładunkiem to niebezpieczne jak nie masz w przyczepie hamulcow. i takie tam różne bajery.

@ Ursusc385. Po co sprzedawać, to niech dokupi c-360 bo jeden ciagnik w gosp, nie wyobrażam sobie.

 

A wady to ja 2 natrafiłem, oczywiście układ kierowniczy, jak miałem zwrotniece wybite już to na szosie niz nie rzucało i jedna ręką się kręciło a teraz idzie prosto ale z gorki z full przyczepą troche rzuca trzeba powoli jechac. A 2 to zaczep przedni, nie da rady zaczepić przyczepy

 

 

to jaki Ty masz ten zaczep ? :) kolega ma T25 i normalnie zapina pod niego przyczepę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oryginalny, tam zaczepu nie wsadze w środek, jak mam odpowiednni bolec to położe nad zaczep i wtedy jakoś przodem cofne z nią


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Ja też ma orginalny i mogę przyczepe zapną ale dwu kółki już nie bo mam za ruby zaczep i musze zawsze klucz wkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mi się te ciągniki podobają bo mają sporo bajerów i chętnie bym c330 zamienił na niego ale ten wygląd i to sprzęgło .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

mi też wyślij na ursusc-360t25a2@wp.pl


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wladus25    0

T25 jest to maszyna nie do zajechania ;

- silnik twardy nie łatwo go zdusic

- skrzynia ( podoba mi sie to wajchowanie z 5 na 6

-podnosnik na malych obrotach wszystko podniesie

- łącznik ponieważ mam siłownik nie musze kręcić

-wiele zeczy zostało juz wymienionych

 

-i ten nie zastąpiony wygar B) (dzwięk)

-więcej podniesie od c330. c330 latwo udusic , brakuje biegu pomiędfzy 4 a 5 podskakuje przud np. z kosiarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Osobiście nie posiadam władka ale podoba mi się min.  szczelna kabina , jego zwrotność , nawiewy w kabinie ,biegi wsteczne ( to że można się szybko poruszać do tyłu)  ;) No i oczywiście skrzynia biegów  B) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi się te ciągniki podobają bo mają sporo bajerów i chętnie bym c330 zamienił na niego ale ten wygląd i to sprzęgło .... :D

Nie wiem co mu do wyglądu brakuje http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/256205-wladimirec-t-25a/

:D a psrzęgło zależy co chcesz robić. Do prasy odpada rotacyjna to trzeba kosiarke rozbujać, wtedy bieg, ruła, ciągaj pług ;):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba1221    12

Mnie się wszystko podoba

 

Oczywiście rewers i rewers z reduktorem w starszym władku, spalanie, to, że wszędzie w jedzie bo wąski jest, kolor no i można by tak długo wymieniać.

Edytowano przez kuba1221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Spalanie,dobra skrzynia biegów + rewers,podnosnik szybko podnosi i duze ciezary,kabina jak sa wszystkie szyby itp jest full wypas,no wgole cięzko go zdusić z obrotow,i ze mozan go podnosic obnizac poszerzac ipt wogole ciagnik i ci ludzie co go stworzyli dostaja o de mnie 5- bo ma ten ciagnik jakies wady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

a nikt nie napisał o niezawodnym bezobsługowym wygodnym skutecznym chłodzeniu silnika


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Mam władka 32 rok twarda maszyna spalanie minimalne ja jeszcze nic nie robiłem w silniku poza pierscieniami i inny rozdzielacz,nie mamy chłodzenia płynem nie ma problemu z cieknącą chłodnicą, pompą i wężami ,wady to rozrusznik słaby raczej trzeba wymienić na inny ,no i kierowca w tym lekkim skaczącym z tym siedzeniem ciągnikiem ma kiepsko ale do wielu prac w gospodarstwie się przydaje i wole nim jechać niż 60 siątką albo farmtraciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Osobiscie nie posiadam T25 ale podoba mi sie w nim rewers , spalanie , no i rozwiazanie dotyczace podnosnika.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem takiego ciągniczka i nie narzekam odpukać żeby służył i nie zamieniłbym go na c330 bo we Władku mam fajną szczelną kabine cichutko podnosnik dyga szybko na wolnych obrotach moze co bym dołożył to chętnie obciążniki na tył :D A jeśli chodzi o dźwięk to super ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2611    0

również posiadam władka i ususa 4514... muszę przyznać ze konstrukcyjnie dla mnie wladek jest lepiej zrobiony... ma świetny podnośnik którym można docisnąć pług w orce.. ogolnie lepiej w nim steruje się podnośnikiem niż w ursusie bo w nim jak za wysoko podnieść to łomocze w środku a pożniej jak sie dobrze olej rozgrzeje to nawet jak do połowy podnieść to łomocze... rusek ma rewers co bardzo sobie cenie a w ursusie niema... silnik ma nie do zdarcia i o tym już się przekonałem ale dużo by pisać.. ma o niebo lepszą kabinę niż w ursusie (agro bis) bo te starsze ursusy kabine tez miały w miarę cichą... no nie powiem ze lepiej sie robi w polu ruskiem bo wiadomo ursus ma napęd wiekszą moc i jest ogolnie cięższy... tak na marginesie ma przepracowane około 10000 tys motogodzin i chodzi jak zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paspartou    140

Długo by wymawiać ale napisze kilka;

-spalanie

-zwrotny

-łatwy do prowadzenia (nie licząc kierownicy bez wspomagania)

-jak się coś zepsuje to można samemu naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

Z tego co wiem od taty i dziadka to od nowości tak miał ten luz na kierownicy, lub to co poowoduje że ciężko go utrzymać prosto na asfalcie przy szybszej jeździe. Ten typ chyba juz tak ma.

 

Ten typ tak nie ma. Jeśli od nowości tak było, to albo była źle ustawiona zbieżność kół, albo miał luzy na przekładni od nowego. Nowym władkiem kieruje się lekko i nie rzuca nim na boki. Dopiero jak się wyrobią wszystkie przeguby, oś na której zamocowana jest przednia oś, łożyska i tuleje zwrotnic albo przekładnia kierownicza to tak jak w każdym traktorze nie będzie się kierowało dobrze.

Jeśli to wina źle ustawionej zbieżności to przednie opony powinny się dużo szybciej zużyć. Jeśli opony są ok to szukaj jak wyżej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celmer5    10

kolego kacsio jak ma wspomaganie to jest zwrotny hehe :D

1-Mało pali

2-można jechać biegem 6 do pszodu i do tyłu np pszyczepe z nawozamy pszyczepiamy do przodu a lej do tyłu i 6 pszez wieś hehe B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj