tommot003

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

Polecane posty

1rajdzik    15

nie mam osobiście T25 ale podoba mi się w nim skrzynia biegów - układ biegów jest po prostu unikatowy :P


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

skrzynia biegów i wajchy od hydrauliki po w 330 trzeba trzymać wajche zamin maszyna sie podniesie a tu tylko wajcha cyk do góry i sie podnosi bez trzymania wajchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Mi też podoba sie to, że jest rewers (sam go sobie zakładałem), dość wygodna kabina z nawiewami i mocny podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

Ach jaki ten rewers jest przez was ubustwiany tylko po co on do 6 biegowej skrzyni?? 30-stka też ma wsteczny naprzeciw 4 i jest git :)

 

Nie cytujemy poprzednich postów-mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie posiadam Władimirca ale sporo miałem okazji pojeździć podobała mi się w miarę szczelna kabina ale ten rewers to zawsze coś co czyni go bardziej sprytniejszym można jechać szybko do tyłu a C330 to jest nie możliwe.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil555    2

Mi ten ciągnik podoba się za:

1 spalanie

2 mocny podnośnik

3 twardy silnik

4 wygoda podczas jazdy

5 skrzynia biegów (biegi są dobrze dopasowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

mi we władku to tylko kabina sie podobała a reszta do bani

podnośnik słaby stale sie urywały laszki

silnik mało pali ale np 3p pali tyle samo jak ma lekko a robota nie porównywalna ale w t25 plusem jest niska cena i chyba tylko to


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Rewers jest potrzebny nawet w 6 biegowej skrzyni i się przydaje bardzo.

Podnosnik ma mocny.

Silnik tez ciezko zdusic.

Szczelna kabina

Dobrze zestopniowane biegi nic nie brakuje tak jak np w Ciapku miedzy 4 a 5.

No i ta super widocznosc w porówaniu z Ciapkiem to jest miodzio(widocznosc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacsio    0

Powiem tyle Rusek jest to dobry ciągnik dla małych gospodarstw.

 

 

ZALETY :)

 

1.Pali Mało.

2.Jest mały.

3.Zwrotny.

4.Ma sprężarkę.

5.Duża frajda z jazdy.

6.Dobre rozwiązanie z dwoma dzwigniami zmiany biegu.

 

WADY :)

 

1.Często się psuje.

2.Słaba karoseria.

3.Uparty podnośnik.

 

 

 

 

:) Ale i tak jest za***isty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Jak komus niedomaga podnosnik lub inna cześć to niech nie pisze że to jest wada ciagnika.

Bo po prostu u niego nie działa, bo to normalne że cos może sie popsuc lub zurzyć.

Wada to jak coś od nowosci źle badz niewygodnie, niewłasciwie działa. A nie po latach jak się zurzyło, bo to normalne w każdym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Pablo mówisz że ciężko zdusić? Ja jak jeździłem u sasiada jego ruskiem ze słomą i naładowali pół przyczepy(przyczepa 3 tonowa) to w rusku gaz w podłodze i bieg nie pamiętam ale chyba ten taki pośrodku szosowy jak w 5 i rusek ledwo ciągnął(ciągnik po remoncie cały silnik).A jak mi załadowali całą przyczepę do 30 to 800 rpm i 4 i nawet z obrotów nie spadał pod takie małe góreczki.Nie musisz mi wierzyć bo i tak pewnie nie uwierzysz :) ale ja wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

he he ja jeżdzę troche nietypowym władymirkim posiada pare fajnych rzeczy np:

-przedni napęd tylko szkoda że na stałe bez możliwości wyłanczania

-wspomaganie na orbitrol dzięki czemu mam kierownice od malucha i kręci się leciutko

-dwa pedały sprzęgła (wyglądają jak hamulce tylko że z lewej strony są) jedno do wałka i żółwia(obsługuje tylko dwa biegi) a drugie do pozostałych biegów

-troche mocniejszy silnik bo ma 34 konie

-świece żarowe (jeszcze nie było takiego mrozu żeby je urzyc) przy -19 odpala bez nich

A pozatym to jak w każdym władku mam pare fotek dla zainteresowanych tylko nie moge ich jakos do galerii wrzucić jedną udało mi sie zamieścić a pozostałe sie chyba moderatorowi nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
Pablo mówisz że ciężko zdusić? Ja jak jeździłem u sasiada jego ruskiem ze słomą i naładowali pół przyczepy(przyczepa 3 tonowa) to w rusku gaz w podłodze i bieg nie pamiętam ale chyba ten taki pośrodku szosowy jak w 5 i rusek ledwo ciągnął(ciągnik po remoncie cały silnik).A jak mi załadowali całą przyczepę do 30 to 800 rpm i 4 i nawet z obrotów nie spadał pod takie małe góreczki.Nie musisz mi wierzyć bo i tak pewnie nie uwierzysz :lol: ale ja wiem swoje.

Zalezy jaki bieg właczyłes bo jak 4-ke to ona jest duzo duzo szybsza niż w C-330 4-ka jakies 11km/h do 6-7km/h. Więc róznica duża no i Władkiem trzeba umiec jezdzic bo jak pojechałem pierwszy raz w pole to mówiłem ze już do niego nie wsiade.

Mam i Ciapka i Władka i T-25 dużo cięzej zdusic w pługu niż Ciapka wiem co mówię.

Tylko charakterystyka silnika jest troche inna i może Ciapek na małych obrotach ciagnie lepiej niz Władek ale tak od 1500obr/min to juz T-25 wygrywa.

Przeciez T-25 osiaga 30km przy 1800obr/min a Ciapek przy 2200obr/min no to chyba normalne ze Władek jest mocniejszy w normalenej pracy i ma chyba tez większy moment obrotowy.

Jak nie miałem Władka to też myslałem ze C-330 jest dużo lepszy i mocniejszy ale jednak się grubo pomyliłem i jesli nie masz tych 2 ciagników to nie porówuj.

 

A i róznica w masie między C-330 a T-25 to 100kg ale trzeba liczyc ze we Władku ta masa bez obciazników z tyłu a w Ciapku z obciąznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommot003    0
he he ja jeżdzę troche nietypowym władymirkim posiada pare fajnych rzeczy np:

-przedni napęd tylko szkoda że na stałe bez możliwości wyłanczania

-wspomaganie na orbitrol dzięki czemu mam kierownice od malucha i kręci się leciutko

-dwa pedały sprzęgła (wyglądają jak hamulce tylko że z lewej strony są) jedno do wałka i żółwia(obsługuje tylko dwa biegi) a drugie do pozostałych biegów

-troche mocniejszy silnik bo ma 34 konie

-świece żarowe (jeszcze nie było takiego mrozu żeby je urzyc) przy -19 odpala bez nich

A pozatym to jak w każdym władku mam pare fotek dla zainteresowanych tylko nie moge ich jakos do galerii wrzucić jedną udało mi sie zamieścić a pozostałe sie chyba moderatorowi nie podobają

wyślij im na e-mail tommot003@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A po co kazdemu z osobna, niech wrzuci na www.screeny.pl foty jakie ma, i jak ktoś chce to niech daje linki :lol: prosto i szybko

A co do tematu to tak:

Komfortowa kabina jak na tamte czasy cicha, bez problemu można wrzucic radio

Możliwość jeżdżenia na wstecznym rownie szybko jak do przodu( przydaten jak sieje gdzieś daleko nawóz, z tyłu rozsiewcz z przodu wozek z nawozem, wrzucam 6 wsteczną i jade :D )

zmiana prześwitu

ekonomiczny i twardy silnik

Jak nie wchodzi pług, nie trzeba wrzucac na niego glaza np: jak C360 tylko pociągamy wajche prawie do siebie i ciągnik dociska :D

myśle ze wszystko wymieniłem

Jedyna wada to jednostopniowe sprzęgło :D ale zawsze można zakupić T-30-80 i mamy wladka marzeń ze wszystkim i silniejszego


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommot003    0

@bili co z tymi zdjęcjami czemu nie wysyłasz?

 

bardzo podoba mi się podnośnik a między innymi dociążanie. jak się zakope to podnosze tył podnośnikiem, podkładam coś pod koła i wyjeżdżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Ach jaki ten rewers jest przez was ubustwiany tylko po co on do 6 biegowej skrzyni?? 30-stka też ma wsteczny naprzeciw 4 i jest git ;)

No zgadnij po co, ale chyba nie wpadniesz, ten traktor jest przystosowany to jazdy do tyłu tak samo jak do przodu i po to jest ten rewers, żeby szybko zmieniac biegi, bo ciapkiem na 6 nie pojedziesz do tylu a ruskim tak


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyniec    1

Witam '

Mi się podoba w moim t25 to :

1 Skrzynia biegów

2 spalanie

3 podnosnik

4 silnik nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj