Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fulton    4

Wiatam:) mam małe pytanie jak dobrze rozgrzać świece zeby podczas duzego mrozu szybko odpalił?? Jak można poznać ze podgrzewamy świece jest jakaś kontrolka albo coś?? Prosze o odp

adrianufo    0

w mf 30xx jest swiecam plomieniowa o ile chodzi. swiece powinno sie pogrzac kolo 10 s poprzez przekrecenie kluczyka tak jak przy odpalaniu ale bez sprzegla wtedy silnik nie kreci po uplywie 10 s nalezy wcisnac sprzeglo nie puszczajac kluczyka jesli swieca zadziala i masz oki akumulator to silnik powinien lekko zapalic.

a jesli nie jestes pewiem czy swieca dziala i dochodzi paliwo to zrob tak : wykrc swiece i sprawdz ja na zewnatrz czy grzeje tylko musisz dotknac gdzies do masy gwintem swiecy no i przekrec kluczykiem

a czy dochodzi poliwo to odkrec przewod i zakrec rozrusznikiem i bedzie widac czy leci

Wiadomość z agroFakt.pl

Ostatnio było minus -20 dodam że mam już słaby akumulator podgrzałem świece ok 10sek następnie próba odpalenia,pokręcił z 5 sekund znowu kilka sekund grzania i próba odpalenia i zawsze tak odpali,może lepiej by było dłużej świece grzać to by od razu zapali ale i za jednym grzaniem odpali ale chwile musi pokręcić ;).

fulton    4

Mam jeszcze jeden problem jak włącze WOM na 540 i chce przełączyć ta druga wajche na 1000E to nie działa dlaczego???

adrianufo    0

tago to nie wiem dlaczego nie chodzi za znow nam tylko 540 ;) i mam 3080 a slyszalem ze w 3080E byly 540. miejsce na dzwignie jest ale ich nie ma czy moze ktos wie dlaczego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować