Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel74    0

Ma ktoś może jakiś łatwy w obsłudze program do tworzenia obiektów 3D?. Najlepiej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o takich słyszałem:

3D Canvas,kolega bawił się: 3ds Max 2009 i jemu się bardzo podoba.Podaje linka tam właśnie jest sporo tych programów.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t27    0

również polecam Google SketchUp, chyba najprostrzy program do grafiki 3D tylko że renderów robić w nim nie można.

Jesli chcesz coś bardziej zaawansowanego to Autodesk VIZ, Cinema4D jaki i również AutoCAD 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

solid edge jest niezły-w szkole na nich pracujemy, a włąściwie sie bawimy;]


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Zależy co chcesz robić bo programy typu: Autodesk Inventor, Solid Edge , CATIA, Pro/Engineer, Ideas są typowymi programami inżynierskimi do modelowania i projektowania części maszyn. Natomiast 3D Max, Maya i podobne to programy graficzne do tworzenia animacji i profesjonalnych renderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

To zależy co chcesz rysować , ale polecam Cada tzn Autocada 2008 pl, 2009 Ci nie polecam ponieważ bardzo "odbiega" graficznie od lini Autocadów...

Generalnie działam sporo w Autocadzie jako student, także moge coś pomóc

...ale zawsze rysowanie 3D to wymaga jakiejś minimalnej wiedzy w 2D...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
congo    0

Jak najbardziej po polsku, z tym ze to za wiele nie zmienia, ale zawsze. Do rysunków 3d będzie najlepszy solid edge, przynajmniej mi się wydaje najłatwiejszy i najbardziej przyjazny z zaawansowanymi funkcjami. Spolszczenie i niektóre dodatki za darmo są. A do czego ci zetorze potrzebny?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkp    0

wtrącam sie w temat potrzebny mi jest program 3D jak by ktos wiedzial jaki to prosze podac nazwe .chodzi mi głównie o program do tworzenia budynków 3D dokladnie jakby wnetrz zeby mozna bylo zaobaczyc jka to bedzie wyglądac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

hmm Arcon z intersoftu i ten chyba by byl najprostszy co nieznaczy ze wogole bedzie łatwy :(

Architrion jakis nemetschek allplan

jest tez jakiś Caddsman Architect,

http://www.architektura.net/a/altcad/d16.gif ,powodzenia :P

szczerze? to to nie jest takie łatwe jak sie wydaje...

a co TY chcesz tam(próbować :( ) modelować jesli mozna wiedziec?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziudeczek    0

Może i ja coś dorzucę do tego tematu, ponieważ sam w wolnych chwilach coś próbuję modelować np: maszyny rolnicze czy budynki inwentarskie tyle że z przeznaczeniem do gry i nie są aż tak bardzo szczegółowe niektóre

Ja modeluję w programie AC3D jest on po angielsku ale dla mnie bardzo prosty w obsłudze i gdyby ktoś potrzebował jakiejś porady to chętnie służę pomocą

Jeśli ktoś się zdecyduję go pobrać z Internetu, to najlepiej ze strony oficjalnej Inivis, ale można tylko wersję testową ( jeśli chce ktoś mieć pełną wersję to na PW)

 

Tutaj pokażę jeszcze mój temat z moimi modelami:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/21521-modele-3d-by-dziudek/page__p__406255entry406255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

Solid Edge

Jakbyś chciał to możesz mi wysłać w kopercie znaczki i płytkę to wyślę CI Solida z licencją i polską wersją (mam legalną studencką wersję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solid Works jest prostszy w obsłudze niż Solid Edge


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

bardzo łatwy i przyjazny w obsłudze jest SolidWorks 2009 - program typu CAD , tworze w nim duzo roznych modeli 3D, rysunków i złozen ma wiele ciekawych i przydatnych funkcji( z zakresu konstrukcji maszyn).Niestety posiadam w uzyciu wersje studencka i nie moge udostepnic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

"Niestety posiadam w uzyciu wersje studencka i nie moge udostepnic" heheeh no bez jaj Paweł ;) jak ktos chce to bez problemu zassa wersje "na chodzie" :) oczywiscie legalną..


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

chodzi mi o to, że wersja ktora posiadam przy instalowaniu wymaga podania danych z uczelni inaczej nie pojdzie, a czy z neta da sie go pobrac w pelnej wersji i po polsku i jeszce jak ty mowisz na legalu to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu551    0

Ja polecam program Kompas 3D V15 bardzo wygodnie się na nim pracuje, a teraz w sklepie firmy Szansa jest na dużej obniżce ceny. Można na nim m.in gięcie blach oraz rozwinięcia elementów typowych - np. przejście kwadratu w okrąg, rozwinięcie trójnika. czy złożenia (możliwość sprawdzania kolizji). Funkcji ma na prawdę wiele, sprawnie chodzi i nie zacina. Ja jestem z niego mega zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj