Skocz do zawartości
Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
NewVario    8

Czy do ciągnika New Holland T4.85 (waga 3600 kg bez obciążników) dobrym wyborem będzie ładowacz stoll FZ 20 pomalowany na kolor New Holland, cena ładowacza bez osprzetu 26500 zł netto.

Kolego , a po co Ci ten stoll Fz 20? Wiem , że najwyższa seria , lecz jeżeli zależy Ci na pieniądzach za 21 tyś netto masz stolla grafitowego z niewiele niższej serii. Dealer mi ostatnio proponował.

Witam . Przymierzam się do zakupu tura do Ursusa 5314 , jaki tur polski polecacie ? Myślę o : hydramet tur 12 , agrimet cx16 , spawmet 1000 lub 1500 , Prosze o porade :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ThePerkins    52

Ja kupiłem Metal-Technik Tytan MT02. Jestem jak na razie zadowolony.

Edytowano przez ThePerkins

Witam poszukuje tura jakiegoś z polskich do new hollanda td5010 na udźwigu za mocno nie zależy wystarczy 1200/1300 kg lecz musi załadować palety na wysokość 3.3 m coś takiego Wgl istnieje??

Roxer    16

Takie pytanie trochę z innej beczki, ile może być wart ten tur "tak jak leży" 2010 rok

post-39485-0-42881500-1411321815_thumb.jpg

PanPawel    1

Poszukuje nowego tura do Zetora 6911 ktoś się orientuje gdzie można znaleźć jakiś cennik i różne typy?

olwin    0

Szukam ładowacza do U5312, mam na ten cel 10-11 tysięcy PLN, znajde coś sensownego? Nowy polski lub mało używany zachodni? Na co zwracać uwagę?

slawekr6    12

Stoll fz 10 chyba troszke za mały jest jak na agrofarma  on bardziej pasuje do agroplusa. Ja jak wybieralem to między MX T a stoll Fz 30. Ale że Mx był w promocji i byl tańszy więc padło na niego.

kris14    259

John Deere H340 sterowanie M-ICV 3F- 36-7tys zł netto

MX T412 Flex pilot, pod kolor- 37tys netto

Stoll FZ 30- 32tys netto

Quicke Q66- 43tys netto

rademenez    10

witam. może nie do końca w temacie ale robię przymiarki do zakupu osprzętu do tura i mam pytanie co jest lepiej kupić krokodyl czy łyżko-krodyl i jakiej szerokości byście proponowali. Ciągnik JD 6200 85KM

bialy2005    193

Ja mam łyzko-krokodyl 1,8m do ciagnika 86km i mi to rozwiazanie sie podoba. Jest uniwersalne , wybierami nim kukurydze, obornik ładuje itd.

rademenez    10

Ja mam łyzko-krokodyl 1,8m do ciagnika 86km i mi to rozwiazanie sie podoba. Jest uniwersalne , wybierami nim kukurydze, obornik ładuje itd.

a obornik bierzesz nim z płyty czy głęboka ściółka w oborze. Mnie też łyżko-krokodyl ze względu na uniwersalność bardziej przekonuje tylko się zastanawiam jak by się spisywał przy ładowaniu obornika z pryzmy leżącej na nieutwardzonym gruncie

bialy2005    193

ładuje z płyty jak i na polu nie ma problemu . jedynie na polu trzeba uważac na poziomowanie żeby ziemi nie ładowac

W jakich cenach stoi teraz tur do c330 taki normalny na linkę (używany) z osprzętem . Może ma ktoś na sprzedaż w wielkopolskim okolice Koła Konina Turku

Edytowano przez robertsiwek15

emillo1212    15

Witam, Panowie orientujecie się może jak jest z kupnem nowego Stolla czy MXa do starego ciągnika? Chodzi mi czy nie będzie problemów z adaptacją??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)