Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

bialy2005    582

czy to napewno 2008 a nie 98r ?? on ma poziomowanie hydrauliczne bo według symbolu to nie ma wo ogóle. Jesli bez poziomowania i nie ma luzów na sworzniach i to 15 bym dał.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Za 16 netto można taki kupić tylko że pod marką Pronar.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

człowieku o czym ty piszesz !!!!!!! pronar i stoll dla ciebie to jedno ??? wyglad podobny to nie wszytko


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Czyli rozumiem, że 15 tysięcy można rzucić za ten ładowacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Biały chyba jednak mało się orientuję co do jakości, mając 2 ładowacze

pronar ŁC-3,Łc1650 i tylko 2000 t kiszonki rocznie.

Juzek jeżeli nie poci się,nie ma uszkodzonych gładzi, wybitych sworzni, plam nowego lakieru i nie jesteś płatnikiem vat to 15 można dać.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

a swistak ........B) po co kupowac stolla wszyscy zakładajcie pronara :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Z hydrametu TUR 16 udźwig 1650kg. 3 sekcje Joystick. cena 16400zł. amortyzator hydr 1700zł dodatkowo ;)


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Stoll 60.1 FZ Robust Return to Level

+ Hydrofix

+ Comfort Drive

+ widły do palet Stoll 'owskie

+ łyżka Robust S 2,6 m

+ łyżka Robust T 2,4 m

to koszt około 70 tys PLN netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Interesuje mnie kupno nowego ładowacza czołowego do zetora 5211. Wystarczy dwu sekcyjny bo chciałem jeszcze hydraulicznie sterowaną łyżkę. Chciałbym kupić go za jak najmniejszą cenę. Ile takie cos kosztuje o ile ktos sie orientuje. Może jakiś link do strony do takiego producenta. Z góry śliczne dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mi ten MX wogóle sie nie podoba !!!!!! Niby zachodni moze materiały beda lepsze ale wykonanie to wyglada jakby w garazu spawany po taniosci !!!!!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

W sumie masz rację, jednak ma taki sam udźwig jak seria Technic konsola bardzo podobna lub taka sama więc powinno być ok. jednak prostowody i ich wykonanie mocno rzuca się w oczy a szczególnie przedłużenie tłoków wspawane jakoś tak kiepsko.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Gdy jakiś czas temu porównywałem ceny tych ładowaczy do ciągnika 80-90 KM ceny były praktycznie identyczne nieco droższy był jedynie MX T8.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

WItam. CHce zakuic tura do belarusa 952 (90KM) nie wiem z jakiej firmy zakupic, rozgladalem sie za metal-fach ( 1600 udzwig i wysokosc 3500) ale mi powiedzieli ze sie rozrywaja ciagniki bo ma slabe mocowanie co o tym sadzicie ?? A co sadzicie o firmach hydromet gizycko i hydrometal?? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Dziś dostałem oferte z POL-MOT Wafarma

Do ciągnika John Deere 3050 polecamy TUR 8. Kolor trzeba zaznaczyć przy zamawianiu.

- wysięgnik trzysekcyjny 11850,00 zł

- elementy mocujące 3390,00 zł

- elektrohyd.zespół ster. 3s 2890,00 zł

do cen należy dodać podatek VAT 22%

Do tego jeszcze antywstrząsowy amortyzator hydrauliczny 1490,00 zł

Wszystko razem 19 620 plus vat

Troszke drogo niesądzicie???

Pozostaje jeszcze Hydramet z Giżycka i Mrągowo zna kotoś może ceny???


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo Quicke Q55 masa ładowacza 640kg,

siła udźwigu na wysokości:-

1,50m 2240daN

2,70m 2120daN

3,70m 1860daN

wysokość unoszenia 3,93m wys przeładunkowa 3,68m

cena:

-rama nosna z nadbudowaną konsolą 28100zł

-elektryczne sterowanie ElectroDrive CDC 6000zł

-trzecia funkcja hydrauliczna 900zł

-hydrauliczny szybkosprzęg 1500zł

-za dopłatą 1000 złoferowane profile w kolorze ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@maverick a montaż i mocowanie na traktor ile?


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Witam ;)

Interesuje mnie kupno nowego ładowacza czołowego do zetora 5211. Wystarczy dwu sekcyjny bo chciałem jeszcze hydraulicznie sterowaną łyżkę. Chciałbym kupić go za jak najmniejszą cenę. Ile takie cos kosztuje o ile ktos sie orientuje. Może jakiś link do strony do takiego producenta. Z góry śliczne dzięki :)

do zetora z firmy pomarol 7500zł tylko że musi być sztywny przód

lub hydramet 7200zł


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Wie ktoś ile kosztuje ładowacz czołowy z hydrometalu AT-10? I ile do niego kosztuje osprzęt czyli łyżka do materiałów sypkich, widły do obornika i kiszonki, widły do palet i słomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dzis zamówiłem t5040 i łądowacz stol FZ20 cos sporo podrozały tzn 28 netto z amortyzacja i 3 sekcje a wczesniej mozna było za 25-26kupic podobno byłą jakas podwyzka 5% niedawno.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj