Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

rom19    0

Ile kosztuje osprzęt do ładowacza stoll ??

krokodyl, łyżka i chwytak do bel ?

 

za łyżkę 2,05 m uniwersalną dałem 3 tys.

nie do zdarcia... z dobrej stali zrobione, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cie    0

za tura 6 z wiedaszek chcą ode mnie 24 tyś bez oprzyżądowania to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

MX T8 wersja podstawowa bez osprzętu 6300 euro netto


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

a do jakiego ciągnika jest ten MX T8 ? Za quicka bodajże Q55 chcą 30 netto, łyżka oryginalna 4 tys netto, a Stoll do MF 5455 7 tys euro netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androch1    0

Ile kosztuje osprzęt do ładowacza stoll ??

krokodyl, łyżka i chwytak do bel ?

Witam!!!

kolego jeżeli by interesowała Cię szypa wykonana z hardoxsu 6mm i 10mm płozy to posiadam namiary na producenta bardzo dobra jakoś i rozsądna cena .facet wykonuje piękne pługi do śniegu tzw.dzioby wykonane z hardoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

podaj tej kontakt do tego kolesia, ma jakąś stronkę??


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
androch1    0

Ten koleś jest spawaczem w firmie produkującej naczepy specjalistyczne i ma dostęp do dobrej stali i po godzinach wykonuje wszytko na zamówienie w czwartek odbieram łyżkę to mogę podesłac ci zdjęcia a dwa lata temu zrobił mi pług do śniegu (który w tem sezonie sprawował się rewelacyjnie) naprawdę robi wszystko porządnie. Czy interesowałoby cie to z woj. kuj-pom okolice Lipna. Pozdrawiam Andrzej

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta + caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

I poleci warn za caps locka:P I teraz moje pytanie. Czy są firmy ktore mogą zrobić mocowanie do już istniejącej ramy od tura? Czy np metal fach by mógł dorobić jak by im porobić rysunki zdjecia itd? I ciekawe o ile droższy byłby taki tur. Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

mysle ze nie podejma sie takiej roboty bo to moze byc zbyt skomplikowane i musieli by pewnie miec rame do pomiarów i przymiarki. zapewne ładowacz zachodni i sama konsola kosztuke kilka tys € :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego ja zamawiałem klientowi mocowania na łyżce i krokodylu do jakiegoś tarego ładowacza to Pol-Mot TUR Biedaszki nic za to nie wziął więcej niż normalna cena osprzętu tylko chcieli dokładne wymiary chyba że chodzi ci o przystosowanie całej ramy ładowacza do ciągnika to też miałem na coś takiego klienta ale firmy robiące ładowacze nie chciały się podjąć, jak nam zaczynami robić tury ta Case to po prostu brali cały ciągnik do siebie żeby dobrze wszystko zwymiarować i przy jednej sztuce nie chcieli się bawić, może da się gdzieś znaleźć mocowanie czy masz taki ekstrawagancki ciągnik że nie ma nigdzie?


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

CIągnik to fendt 308lsa gdzieś z lat 88 obstawiam. Zostal kupiony bez tura. Jest na nim tylko rama i joy. rama z roku 95roku jest http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92e510ac51ea4227.html a mocowanie do ładowacza wygląda tak. Może jakiś polski pasuje w miarę na to. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66e2b11b8abe0f07.html a jak to będzie trzeba nowego kupić i już. Na allegro kiedyś widziałem ze ktoś taką samą sprzedawał tylko zastanawiam się czemu bez tura. Może sie połamał i została sama rama bo w jednym miejscu przy masce jest trochę przygięte wiec myśle ze to od tego.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

czesto do polski przyjezdzaja ciagniki z samymi konsolami bez ładowaczy. a to dlatego ze zachodni farmerzy kupuja inny ciagnik dokupuja sobie do niego konsole i używaja nadal strej ramy ładowacza. Ciezko jest cos takiego znalesc zeby było identyczneitd. Jakiej firmy masz konsole ??


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmierz dokładnie wymiary mocowania myślałem że ty chcesz mocowanie na ciągnik... może któryś będzie pasował(stolla ostatnio kolega samą ramkę zamawiał bo klient tak odśnieżał że tygodniowy ładowacz połamał, w sumie to nie on a jego brat jechał 20 i turem odśnieżał...takie ludzie mają pomysły, Case niby bez ramy i taki słaby jak to się koledzy od Jelonków o niego martwią ale nic mu się nie stało ) ramka do tego stolla kosztowała 7 tyś zł jeszcze napisz jakie masz podłączenie hydrauliki i dokładne zdjęcia uchwytów z boku i z przodu o z góry i wszystkich miejsc w których styka się rama z mocowaniem na ciągniku, wyśle Helmutowi do Stolla może coś wymyślą :P

 

Mój mail


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

zobacz na tabliczke z konsoli jak bedziesz jakiej jest firmy i wtedy szukaj ładowacza do tego. ale predzej kupisz cały kompletny z konsola niz sama rame :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Rolniksprzedawca dzięki za wszelką pomoc ale teraz na pewno to nie wyda. Ja sie pytałem w swoim zakresie. To wszystko zależy od teścia a do niego mam ponad 200km i najwcześniej będę tam w maju po maturach. I zdjęcia zamieściłem ramy i mocowania wiec możesz zerknąć. Ale z tego co ty piszesz to rozumiem że jakieś używki to sa prawda? Mocno wyniszczone? W wakacje postaram się zagadać z teściem o tym ładowaczu bo jedyny tur to tylko przy 60siątce.... Na pewno jak coś postanowi to będę Ciebie szukał:)Pozdrawiam i dzieki


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa kolego ramka do stolla tylko małego do serii JX ale nowa więc do tego fendta nie powinna kosztować więcej niż 9tys ale mówię o samej ramce bez mocowania na ciągniku i bez osprzętu

Edit: cholera ale nie wiem czy to nie była goła ramka bez hydrauliki bo może sam metal zamówili a resztę chcieli przełożyć i cena by na to wskazywała;/ ale nic sprawdzić można więc jak będziesz szukał daj znać hej.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielus    6

stoll robust FZ 30.1 40tyś brutto a osprzęt polski POL MOT 10tyś brutto to jest łycha 2.2m chwytak bel 1.8 i krokodyl 1.8m a stolloski krokodyl 2,5 tyś ale euro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

do jakiego ciągnika ten stoll i gdzie kupiony?? 40tys + 10tys za osprzet czy 40 to jest razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

QUICKE Q45 - ok. 30tys + polski osprzęt (chwytak do bel i łyżka) - ok. 6tys. Ceny netto.

Wstępna cena za Valtrę N92 i ten ładowacz to 200tys netto i zależna od ceny Euro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. chłopaki potrzebuje ceny ładowaczy czołowych Valtra. wie ktos cos w tej sprawie?? licze na wasza pomoc.

pozdrawiam mMrcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj