Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

agrtur    0

Witam wszystkich, chciałbym Wam polecić ładowacz czołowy polskiej produkcji, bardzo dobrej jakości i przystępnej cenie.

Na stronie www.agro-tur.com.pl są podane ceny np. Ładowacz czołowy TUR-6 do ciągników Zetor 52 11-72 11 w cenach od 5000zł do 9500zł zależnie od ceny.

Zachęcam do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Te tury coś zatanie są bo przecież jak z innych firm kosztują ponad 20tyś. Ja za ładowacz zapinany na TUZ tylny zapłaciłem 9,5tyś a tur chyba droższy powinien być


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1984    0

Co do tych, tanich polskich turów to bym się im dobrze przyjrzał przed zakupem. Ojciec kupił 2 lata temu nowego firmy Hydramet Gizycko do 5211. I powiem wam, że to totalna porażka. Tur kołysze się na ciągniku, że aż strach podnosić go do góry, siłowniki zalane olejem. Szkoda gadać a przede wszystkim szkoda kasy. Zgłaszał reklamacje ale przyjechali wymienili uszczelniacze na siłowniku (pomogło na 2 tygodnie) a na temat bujania powiedzieli, że nic nie można poradzić. Mój wniosek - lepiej kupić używanego Quick'a lub innego ale sprawdzonego na przestrzeni kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Sprzet Quicke MX i Stoll to inna półka cenowa i całokształt. Cudze chwalicie a swego nie znacie ;) Ja raz sie zawiodłem na Pol Mot Biedaszki - tak "świetnie" pospawane byly słupki ze w miejsce śruby M20 pasowała tylko M 10. A śruby mocujące ładowacz dokreciłes? :D może trafił egzemplarz "ponadwymiarowy" . Osobiscie gdybym montował ładowacz na któryś z ciągników to byłby Hydrometal AT10 / AT20 :D Cena za te modele to 15990zł z joystickiem.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

A co, ten hydrometal to jakas rewolucja? !!!!!! Ze tani to jego chyba jedyny plus bo o jakosci to mozna pogadac za kilka lat jak sie nie rozpadnie. Te ładowacze to zapewne robione sa w jakims garazu ;). Jesli chcesz miec konkretny ładowacz to tylko zachodnie juz nie jeden sie przekonał.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

To byś se chłopie zamontował rewelacyjny ładowacz. Osobiści uwrzam, że hydrometalowi do biedaszek brakuje dokładmie tyle samo co biedaszkom do Quicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

nowy Quick 20 najtańszy to ok. 4850 € netto ;)

25 tyś brutto za tur bez prostowodów to dużo, napewno inna jakość ale masa własna tego quicka wcale nie jest taka niska i chyba tylko symbolicznie lżejszy jest od biedaszek, ale napewno dużą rolę odgrywa tutaj konstrukcja i wyprofilowanie ramy tak żeby nie przenosić ciężarku przed ciągnik, chwalicie stoll, drogi tak samo jak inne zachodnie tury, a słyszałem z wielu źródeł że te ramy w stollach leciutkie ale bardzo lubią pękać, przejrzyjcie galerię, dlaczego pewien agroplus ma teraz pięknego zielonego hydrameta a wcześniej był ze stollem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

z polskich ładowaczy polecam metal-technik coś jak Sigma 4 udźwig 1600 kg, samopoziomujący, cena brutto ok 15000 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polecasz, bo sprzedajesz. laugh.gif Coś więcej może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Panowie @bialy2005 i @katator skąd taka niechęć do polskich maszyn? ;) Czyżby trafił się awaryjny egzemplarz, i teraz wszystko, co Made in Poland nie ważne jakiej firmy to gorsza jakość? :D

Nie każdego stać na wypas za 40..50tyś zł, nie każdy rolnik ma szanse na PROW (cena maszyny za mniej niż pół ceny) i być guru wśród innych :D. Jak dla mnie, jest to ciekawa alternatywa na tle konkurencji z Polski i zagranicy (waga urządzenia).

A Quicke to naprawdę fest maszyna, ta jakość (i cena) mówi sama za siebie.

P.s. ładowacz został potwierdzony badaniami przez Instytut Budownictwa Mechanizacji I Elektryfikacji Rolnictwa w Kłudzienku „IBMER”, a nie w żadnej stodole ;-)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jesli miałbym kupowac polski to raczej sprawdzonego producenta i wiloletnim doswiadczeniem. Choc wcale nie twierdze ze inne z któtszym stażem na rynku moga im nie dorównac. Ale jesli chodzi o rynek ładowaczy to tyle tych firm powstało w oststnich latach że głowa mała, a niższa cena skąś sie musi brac - materiał.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Najbardziej wytrzymałe, solidne, sprawdzone, profesjonalne i popularne ładowacze produkuje od wielu lat Agromasz Mrągowosmile.gif polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

mam w MTZ tura fergusona samą ramę [jak sprzedawałem MF to ją zostawiłem mocowania i śiłowniki pojechały z MF ] mocowania dorobiłem siłowniki kupiłem załadowałem nim dziesiątki ton ziemi i kamienia może więcej z 10 tirów kostki granitowej 700 kg wchodzi łyhe jak wiozę 3 big begi nawozu to mi się tylne koła podnoszą bez napędu nie ma szans i nic w nim nie pękło jedynie bolce mi się trochę wyrobione mocowaniach bo założyłem za miekie teściu kupił tura używanego do 385 hydramet 15 bardzo ładnego mało używanego i wszystkie sforznie wymieniał ja teraz też chce kupić nowego razem z ciągnikiem ale 7200euro neto za stol chyba nie dam trzeba szukać polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

sforznie mają smarowniczki i troche smaru boło zależy od którego momentu zaczeli smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Czy napisze mi ktoś ile kosztuje tur 2a 3 sekcyjny z krokodylem do MF255 , na Dolnym Śląnsku najlepiej w pobliżu Milicza jakiś tani do 8000zł


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeśli będziesz robił coś sporadycznie i w małych ilościach to możesz taki ładowacz kupić jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy, ale każdy Ci powie że ładowacze "rzemieślnicze" są oszczędnie robione i rewolucji z nimi nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje cene ładowaczy do Pronara 1025a głównie interesuje mnie tur, ale jak znacie inne to piszcie, jakie wyposarzenie co w standardzie a co w opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja tez tak mam i dla mnie tak jest wygodnie :lol:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj