Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamlupus    2

Belarus 820...jaki polecacie do niego tur 3-sekcyjny? jaka byłaby orientacyjna cena z krokodylem do obornika i szuflą do sypkich?

 

pozdrawiam i z góry dzięki za odpoiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nowy ładowacz Agromasz Ł-107

folder >link<

Cena w wyposażeniu:

Krokodyl 1,5m

Łyżka 1,5m

Joystick

do ciągnika Ursus 3512 i podobne to 16-17tys zł brutto.

Inne warianty wyposażenia u przedstawicieli handlowych :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2
ile możę kosztowac ładowacz czołowy john deere 633 bez osprzętu??

 

 

ladowacz 633 kosztuje okolo 7200 - 7500 euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam93    0

Jaki ładowacz czołowy pasowałby do Belarusa 592.Ma on 67km.Chciałbym żeby to był 2-sekcyjny :rolleyes: ,jaki byście radzili kupić.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ile kosztuje MX T6 i quicke Q35 z ostrzetem widły do bel, szufla, krokodyl i paleciak??


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego mnie interesują tylko te 2 typy ładowaczy. w czym jak w czym ale jeżeli chodzi o sprzęt rolniczy typu ładowacz czołowy to cena jest adekwatna do jakości i trwałości. tanio nie znaczy dobrze, różnica w cenie owszem jest spora ale i roznice w jakości wykonania widac gołym okiem


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

stary ok rozumiem cie mx i quick to klasa sama w sobie ale tez zalezy dla kogo. np ja tez wolal bym ktoregos z tych markowych ładowaczy ale koszt takiego statku do mojego ciagnika nawet z osprzetem "kowalskiej" roboty to wydatek zedu 50 tys zl przy wartosci ciagnika na poziomie 30-35 tysiecy co mija sie z celem a ze te pieniadze bede mial 2 ładowacze pewnie mniej wytrzymale ale moge zmienic czesciej i na jedno wyjdzie.

P.S

Ĺadowacz czoĹowy-TUR (746342169) - Aukcje internetowe Allegro np takiego. i prosił bym opinie i moze mial ktos z tym wyrobem do czynienia?? z gory dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek011    0

Mam pytanie może ktoś wie coś więcej na temat zgrabiarki KHUN GA 4521 rok produkcji 2007, no i trzeba przyznać że stan BDB. Mogę coś takiego kupić ale nie bardzo znam opinie na temat tego sprzętu, i nie wiem ile mogę za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Do pytania o MX i Quick.

Q 35 cena netto 6100 EUR , brutto 7442 EUR / joystick, poziomowanie mechaniczne, akumulator/

chwytak bel spawex 2700 zł brutto/1 siłownik/, szufla 2,0 m - 1700 zł, krokodyl 1,5 m- 3200 zł brutto, widly do palet 1600 zł

MX T8 /propilot, hydrauliczne poziomowanie, wszystko w 1 złączu, akumulator/ cena brutto 8750 EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

cena met-fach 1600 kg to 17500 zł brutto /joystick, 3 sekcje,akumulator/

Ile by kosztował ten mniejszy metalfach o udzwigu 1300kg? Czy jest duzo tańszy?

ps. swoja drogą to strasznei ciężki ten metalfach 1600kg skoro wysięgnik waży 640kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Metalfach T 229 - 1600kg wysiegnik 3 sekcje, zwykły rozdzielcz - 14000brutto

Mniejszy model T 229/1 - 1300kg wysiegnik na 3 sekcje bez joystica(dopłatą 2000zl), zwykły rozdzielcz 12000zl brutto. Wysiegnik bez hydrauliki z ramka i samopoziomem 3300zl brutto.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Metalfach T 229 - 1600kg wysiegnik 3 sekcje, zwykły rozdzielcz - 14000brutto

Mniejszy model T 229/1 - 1300kg wysiegnik na 3 sekcje bez joystica(dopłatą 2000zl), zwykły rozdzielcz 12000zl brutto. Wysiegnik bez hydrauliki z ramka i samopoziomem 3300zl brutto.

 

to ile t229/1 3 sekcyjny na joju kosztuje, bo jako rozczytać nie potrafię :lol: ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

14 kafli brutto tur metalfachu 1300kg z jojstickiem, nie wierzyłem że tak tanio to pytam!!! jakas promocja zimowa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ładowacz czołowy metal-fach T229 udźwig 1600kg rok 2009

cena netto 30tyś zł

cena brutto 36.6tyś zł

 

i to jest komplet tzn łyżka chwytak do bel i krokodyl

jednak ja bede brał Quicka

 

i jeszcze mam oferte na wycinak(na tura) to wpisze poniżej

 

wycinak kiszonki mc hale szer.robocza 2m rok 2009

cena netto 16tyś zł

cena brutto 19,5tyś zł


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Cena taka jaką napisałem, 12000 brutto za mniejszy model, 6 szybkozłączy. A cena z racji zastoju na placu tych maszyn, cen hurtowych dla dilerów. A ten diler ma do Metal fachu 2 ulice dalej wiec i transport nie wlicza sie :lol: Widziałem tą ilość ładowaczy na placu...jak w fabryce. I same ramy mocujące, wysiegniki z hydraulika kompletne, i bez niej.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Jaka jest cena ładowacza do zetora 7340? I jaki jest najlepszy bo mi to sie widzą bardziej te zachodnie albo orginalny Zetoroski


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj