Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

bartus16    10

ta do czego jeszcze ? np oprócz słomy i siana do niczego więcej ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Człowieku o czym ty piszesz !!! krokodyl + siłownik + siłownik 2 sekcji to dodatkowe 150-200kg a ten tur ma udzwig 400kg !!!!!!!!!! Nic nim nie zrobisz bo co podniesiesz 200-300kg i koniec. Zeby c330 na wzmocnionej pompie podnosiła kiszonke to znajomy zakłądał dodatkowy siłownik od cyklopa !!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a zawór przeciążeniowy podkręcał? he, ciapek z odpowiednio podkręconym zaworem i wydajniejszą pompą ma 700kg udzwigu i teraz ciekawostka, w jaki sposób mozna by podkręcić udzwig w 3512 czy mf 255 chyba się nie da nie? a kupki gnoju spod obory czy słomy podiweść czy słapać pękniętą bele jak znalazł a akurat dla mnie ciapek z turem nei musi wyjeżdzać za bramę żeby mieć co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Służyłby tylko do obornika ;) Nie mam płyty więc nie chciałbym się kopac na wiosne, a krokodylem można "łapac" a nie "pchac gnój" :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Nie chcesz się kopać to wyposaż 330 w przeni napęd. Krokodyl nic ci nie pomoże a pogorszy. Większy ciężar na przodzie czyli i lżejszy tył, a dotego błotko (bo nie masz na płycie gnoju). Nie ma sznas żebyś wyjechał. Praktykowałem to z 330 ale zwykłym ture i na ziemi (na płycie co innego) Teraz przerobiłem w swojej na dwie sekcje ale służy ona tylko do zwożenia bel słomy (2 sekcje usprawni ukladanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ha ha co User to i inna szkoła, kazdy ma swoje doświadczenia są tacy co twierdzą ze 2ga sekcja zpowalnia pracę bo tak to tylko trzask i odpięte i pojechał a lepiej na 2giej sekcji mieć krokodyla bo właśnie łatwiej wyrwać kęs gnoju udeptanego, dobra skończmy z ciapkiem, bo sam to przerabiałem i wychodzi na to że nie wskazany jest krokodyl do ciapka bo ur 3B nie jest oferowany do c 330 a ma krutszy wusięgnik a na 3A czy tam 2A z biedaszek dac krokodyl na tua dużo wysuniętego to pewnie kiszka będzie, ja myslałem o c 330 i krokodylu o rzemiośle bo i tańszy i krutszy.

A więc skoro ak strasznie ganicie krokodyla,to ja mam pytanko odnośnie dużego tura np. tur 6 z polmotu, czy krokodyl się przyda do bel słomy i siana czy lepsze zwykłe widły i w perspektywie jakiś chwytak? bo z płyty gnojowej ładować czy upchnąć gnój to widelki będą zupełnie wystarczające nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ale czy c330 to odpowiedni ciągnik do tura ;) nie wiem czy może nie sprzedac jej i kupic jakąś c360 lub zetorka 5011

I ile moge wziąśc za mojego trola?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Najlepszy ciągnk do tura to zwrotny no i musi mieć przedni napęd (jak masz na przód nie straszny jest pośliz). Więc jak zamierzasz zmienic ciągnik to szukaj coś z przenim napędem. Zalete 330 to ma jedną jest zwrotan i krutak- wszedzie wejdzie ;) (i chyba każdy posiadacz powie to samo)

@Ferdek07 ja uważam że do zbioru słomy wystarczą same widły (po co się zatrzymywać przy każdej beli), chwytak to do układania owiniętej folia sianokiszonki (no i lepiej chwytakiem położyc bele na owijarke), a krokodyl to do gnoju i wybierania paszy z silosa, pryzmy (ja osobiście posiadam kokodyla typu: łyżka-krokodyl używam go do gnoju (lepszy jednak typ:widły-krokodyl więcej można wziąść) i do kopania pichu (lżej jak szpadlem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ale mi nie jest potrzebny ciągnik tylko do tura ale i do zabiegów ochronnych (opryskiwacz 400l 12m motyl 400kg sadzarka, redła, brony 2kółka) czyli wszym zdaniem najlepiej kupic najtańszego tura i zrobic płytę?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Zgodzę się z przedmówcą, że do zbioru słomy wystarczą same widły. Ja mam widły z krokodylem i do zwożenia słomy krokodyla nie używam ,chwytaka nie posiadam


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jaki niedrogi i mały ciągnik ma przedni napęd ;) tak do 20000zł A nie zaczepie jakiegoś 80 czy 100 konnego do moich maszyn ponieważ spali 4razy tyle co c330 i roboty więcej nie zrobi, a nie kupie większych maszyn bo dopiero kupiłem te


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pewny jesteś że 80km spali 4 razy tyle co c 330 z maymi maszynami, ja uważam że najwyżej 20-30% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

C330 pali mi 2.5 do 3l na mth, a zetor 7211 pali 4.5l do 5l to jeszcze 20KM do zetora i przedni napęd to na pewno nie spali 4l.


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ja mam trura przy swoim zetorku i nie narzekam chociaż udzwig mozna by zwiekszyć a ciapka z turem to sobie darujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0
http://pphumaszyny.republika.pl/page979034...d17b0574b9.html co sądzicie o tym czerwonym do zetorka 7211?

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanie tury są z hydrometalu ok. 16 tyś z osprzętem chwytak do bel łycha 2m i krokodyl


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD3640    0

Witam. Interesuje ,mnie ładowacz czołowy do john deera 3640. Co polecacie i jaka cena mogłaby być. Z samą łyżko mi potrzebny. Pozdrawiam.Za informacje z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

wie ktoś może ile teraz kosztuje tur do zetora forterry 10641. Najlepiej jakby była cena podstawowa i cena przyrządów i okreslenie ceny czy brutto czy netto

z góry dzięki :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Trac lift 260 17500netto, łyżka ok.2100zł netto, krokodyl ok 4900zł netto, chwytak do bel ok.2900zł netto.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Chodzi ci o mocowanie, czy adaptację? Jeśli chodzi ci o ramę, to nie powinna być zbyt droga, ale z siłownikami to będzie na pewno ok.6-7tys Amortyzacja wstrząsów- 565zł, 1080zł - trzecia sekcja(ceny netto).

EDIT:sorki to jest cena za traclifta 220 do proximy, a nie 260 ,do forterry. W Niemczech są oferowane jeszcze modele 320 i 360: http://zetor.de/produkt-frontlader.html


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52
Trac lift 260 17500netto, łyżka ok.2100zł netto, krokodyl ok 4900zł netto, chwytak do bel ok.2900zł netto.

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj