Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Jaki jest najlepszy tur do ursusa 5714???

 

Najpierw poszukaj na forum, czy nie ma już takiego tematu, jeśli nie, to wtedy zakładaj nowy-nigdy odwrotnie ;) !

 

Tematy połączone.

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    1

Napisz jaki to ma byc tur produkcji polskiej czy zachodniej,używany czy nowy,ile zamierzasz przeznaczyć na to pieniędzy,wyposażenie itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Kolego każdy tur jest dobry ale jaki najlepszy to już sam musisz zdecydowąc bo tu ci każdy będzie swoje zachwalał a to nie ma sensu. Pojeździj po dealerach i coś wspólnie dobierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

To i ja sie włączę z zapytaniem takim. Czy kupując nowego tura np od stolla albo innej polskiej firmy to kupuje się też rame od niego czy trzeba szukać do swojego ciągnika?? Ciągnik fendt 309lsa i ma już swoja rame ale do niczego nie pasuje..... z 95 raku jest. A nigdzie nie widze ram do ciągników.... Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion    2

Witam jeśli chodzi o ładowacze czołowe proponuję www.hydrometal.pl

Ci panowie produkują ładowacze czołowe chyba do każdego ciągnika na zamówienie oczywiście. jeśli do jakiegoś nie produkowali to chyba nawet dorobią całą konstrukcję. ceny są konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

hmm ja był ci kolego zaproponował wzionsc z Metalfachu,za 25tys bedziesz miał tura z całym osprzetem.


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie wiem czy chcesz nowy czy używany. Ja bym ci polecił używany oryginał zetora track-lifta:) sokólka z tego co sie orientuje to strasznie ciezki jest. Lub jakas TRIME lub Quicka. Chodzi tu głownie o wygode podpinania i wage ramy. Wszzystkie polskie i te rzemiosła to sa problematyczne przy zapinaniu na ciagnik.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki    0

Również myślę, że te polskie pozostawiają wiele do życzenia :lol:

A ta nasza polska stal... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

Z tego co wiem to Track-Lift,Quick itp są o wiele dłuzsze od tych z MatalFachu,a te z Sokółki nie sa takie cięzkie,i zapina sie je szybko itp.


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amix    0

Myślę że coś z młodszych używek np. Track-lift, Prima, Quicke, MX :lol: bo z tymi polskimi różnie to bywa :) waga, udźwig, odpinanie, wytrzymałość to wszystko pozostawia wiele do życzenia :lol:

Mi marzy się coś z takich:

- http://www.allegro.pl/item525987709_ladowa...eaux_mx_80.html

 

- http://www.allegro.pl/item531361209_ciagni...wacz_mx_60.html

 

Pozostaje wtedy problem z mocowaniem :D No te polskie mocowania mają spasowane :D

 

A jak wyglądają różnice cenowe pomiędzy Metal-fachem a Hydrametem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

czy moglibyście wstawić cenniki albo jesli znacie ceny to podawać ładowaczy polskiej jak i zachodniej produkcji wraz z wyposażeniem, osprzętem, pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Poszukuje taniego nowego tura do c330 z krokodylem tak żeby kosztował tyle co troll 350 na kołach z 89roku bo takiego chce sprzedac


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

krokody i c330 to juz przegiecie :) co ty chcesz nim zrobic bo w oborniku za wiele nie zdziałasz ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a dlaczego nie przydał by się tylcko cena takiego ładowacza do wiekowej c 330 jest niebardzo współmierna do wartości ciągnika, a krokodyl taki byłby dobry do różnych prac, nie tylko do gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj