Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radson    5

My chcemy mieć szufle nie widły bo z chlewni gnój jest wypychany bezpośrednio na płyte a turem można troche poukładać , a zastanawiam się czy się opłaca kupić tura z hydrauliką od łyżki tylko do gnoju wypychania , a gnuj jest jak masło heh.

 

ja mam z hydrauliczna łyzka w 3512 i nie wyobrażam sobie jak można pracowac ładowaczem bez rego rozwiazania :) dałem 5900 2 lata temu ;)

Aha czyli jak brać to z hydrauliką , u nas w szkole mają tura na linke to troche kijowo się tym robi .

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!!

Edytowano przez robertbara
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

sam sobie odpowiedziałes ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Do łyżki to bez 2giej sekcji nie pochodź, sam jak piach ładuje lub kiedyś trocinę to albo ktoś stoji z kijem i wychyla do końca łyżke, albo dodatkową linke sobie czepiam, bo łyżka sama do końca się nigdy nie wysypuje, do wideł mozna przeżyc z linką ale do łyżki to nie robota i musi byc 2ga sekcja, pozatym gduj się kleji i tym bardziej będzie problem z oprużnianiem łyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

TUR 4 do rollere z POLMOT kosztuje niecałe 27 tyś z łyżką 1.8m krokodylem 1.4m i z chwytakiem do bel sianokiszonki ;)


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
TUR 4 do rollere z POLMOT kosztuje niecałe 27 tyś z łyżką 1.8m krokodylem 1.4m i z chwytakiem do bel sianokiszonki :rolleyes:

czy trac lift 100 wyszedł by taniej z tym wyposarzeniem?

 

trac lift 100 kosztuje 14 tys to cena za samą rame czy to jest cena brutto czy netto? ile z łychą i widłąmi tylko by wyniósł czy zmiescił by sie poniżej 20 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

14 to cena brutto, ale jak bedziesz chciał kupic osprzet oryginal + 3 sekcja + euro to wyjdzie podobnie ale pamietaj ze 100 nie ma poziomowania a to h.. nie robota bez tego :rolleyes:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5
dlaczego na proxe tura nie zakłądasz?>

Bo proxima do świniarni nie wjedzie , narazie nie kupujemy tura bo kupiliśmy okazyjnie 10ton zboża , ach te świnki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ile kosztuje tur 9 z pol motu na mf 255 a ile 2a z polmotu czy tańszy jest? oraz z giżycka 3a (2 sekcje), bo za rzemiosło życzą sobie wszyscy po 7,5 tyś więc jeśli niewiele droższy zawsze to orginał lepszy

ps. jak tuz już za szybko nie dzwiga i za mocny nie ejst to i tur też będzie miał problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ceny 2008 turów Trac-Lift:

100-15090,00zl

220-19490,00zl

260-19490,00zl

jakos musial diler pomieszac no ale podaje jak jest ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

POL-MOT Tur 6 - 18 500 brutto ze sterowaniem elektrohydraulicznym bez osprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

a w jakiej cenie byłby tur do mf 6150 z chwytakiem do bel, widłami do gnoju i bel oraz łycha do materiałow sypkich. Najlepiej z dzojstikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ale jakiej firmy oryginalny czy moze polmotu albo quickiego??


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ma ktoś aktualny cennik ładowaczy Pol-Motu bo nie wiem ile śpiewac za swojego TURA 6 z łyżką 2 m i krokodylem 1,4 m z 2004 roku :D

 

Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

musisz sobie zminiec arkusz na samym dole strony sa takie jakby zakladki


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ile kosztuje tur stoll robust 15 (coś do agrofarma/explorera) czy jest to gabarytowo odpowiednik tura 6 z polmotu czy jest mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Radson, mama nie uczyła, nie odpowiada się pytaniem na pytanie :)

(najpier muszą przyznać mi kredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Widocznie mnie nie nauczyła :) , a masz jakiś model upatrzony już czy jeszcze szukasz...

A tur to pewnie bez osprzętu koło 20tys kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jak kredyt załatwiam to umowa proforma musi już być :)

 

Zna ktoś odpowiedz na moje pytanie? tzn czy stoll f 15 to odpowiednik tura 6?

a może ma ktoś adres strony stolla bo nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj