Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

Mam cennik POL MOT. Chetnym moge przeslac


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Stoll ROBUST F-30 HDPM

cena bez montarzu netto

rama 4700,00 Euro

Joystick 1020,00 Euro

3 sekcja z rozdzielaczem 500,00 Euro

Hydro-Fix 360,00 Euro

Comfort-Drive 450,00 Euro

 

 

Ceny Zetor Trac-Lift do PROXIMY

Trac-Lift 100-14000 zł

Trac-Lift 220-18000 zł

do FORTERRY

Trac-Lift 260-18000 zł

 

Ładowacz czołowy SIPMA:

T-800- 9 638zł (cena dotyczy samej ramy)

 

T-426- 11 285zł (cena dotyczy samej ramy)

 

wyposażenie do T-800 i T-426:

3-sekcyjny rodzielacz hyfrauliczny- 2 684zł

joystick- 3 501zł

podpora kpl.- 2 562zł

czerpak do mat. sypkich (do T-800) 1,2m.- 1 257zł

czerpak do mat. sypkich (do T-800) 1,8m.- 1 793zł

czerpak do mat. sypkich (do T-426) 1,5m.- 1 379zł

czerpak do mat. sypkich (do T-426) 1,8m.- 1 793zł

chwytak bel- 4 636zł

czerpak do obornika- 3 538zł

widły do obornika i bel- 1 964zł

widły do palet przesuwne- 2 684zł

przeciwwaga- 732zł.

 

JOHN DEERE Sp. z O.o.

 

model montaż do ciągników cena netto EURO

 

533 5620, 5720, 5820 5 133

 

583 6010 - 6310, 6020 - 6220 5 573

 

633 6120 - 6420 5 935

 

663 6520, 6620 7 211

Edytowano przez Balzak
Dodnie danych

<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Stoll robust F10 montowany na case jx, jxu, zetor 7341, udzwig 1200, joy, - taki nie duży odpowiednik tur 4 z polmotu 21 netto gołą rama bez osprzetu ( oferta do PROW czyli można powiedziec że 20tys netto)

 

 

Tur 4 polmot 1200kg ( mocowanie na Deutz agroplus) razem z szyfla, przystawka do bel, krokodylem 28ty netto ( także oferta do PROW czyli do negocjacji )


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Stoll robust F10 montowany na case jx, jxu, zetor 7341, udzwig 1200, joy, - taki nie duży odpowiednik tur 4 z polmotu 21 netto gołą rama bez osprzetu ( oferta do PROW czyli można powiedziec że 20tys netto)

 

 

Tur 4 polmot 1200kg ( mocowanie na Deutz agroplus) razem z szyfla, przystawka do bel, krokodylem 28ty netto ( także oferta do PROW czyli do negocjacji )

A co takie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

stoll tak juz ma :rolleyes: a w polmocie jest z osprzetem to sa ceny prosto z cenników bez upustów itd.

 

 

Jak wiesz osprezt jest strasznie drogi ;) pół ceny ładowacza :)

 

Choc tak teraz patrze na oferte tego polmota i jakos drogo on wychodzi prawie jak stoll :) Może koleś sie machnął przy zliczaniu( ten polmot to pewnie 28tys brutto a koles sie machnął i dołożył jescze vat :) ), a mi to nie przeszkadzało bo to tylko oferte faktyczna cene sie negocjuje jak mi zatwierdza wniosek :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

tylko że cena z oferty może być tylko mniejsza o 10% i więcej nie to tyczy się też całości inwestycji koszty kwalifikowane całości inwestycji nie mogą być pomniejszone o więcej jak 10 % więc nawet jak diler będzie ci chciał dać upust 20 % to nie da rade no chyba że się z nim vatem podzielisz,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

MX T10:

 

poziomowanie hydrauliczne

joystick linkowy + 3 sekcja sterowana el.

szybkozłącze Mach 3

szybkie przyłaczanie ramy do ciągnika

szybkie zapinanie el. roboczych

amortyzacja

 

cena ok. 25,5 netto

wspólpracuje z ciagnikami o mocy 90-120 KM

wys. podnoszenia ok. 3,7 m

(przedni TUZ 2,8 t: 8 tys. zł)

 

 

osprzęt może byc polski lub z mx

lyzka polska 1,2 tys zł, z mx 4,2 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

no tak. Ja złozyłem na jx + stoll także nie ma problemu :rolleyes:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

a ile moze kosztowac mechaniczny tur do 3P???


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

4000-4500 z maprozetu


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Z pronaru coś ok. 17 900zł chyba.. na allegro są takie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ceny całkiem możliwe ;) DLatego normlny myslacy deler zamawia tylko to co konieczne a osprzet bierzze sie z innych firm. bardzo dobry krokodyl mandam chyba koło 5tys, do bel koł o 3tys i łyzka 2m 1500zł, można kupic tanie jjakis prywaciarzy a to juz róznie może byc :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Nie wiecie ile moze kosztować ładowacz do ciągnika JD z serii 5020, no i jakis osprzęt do niego.... ;)

 

tak około 5,5 tys euro netto a sprzęt oryginalny jest okropnie drogi, tzn. koszt jest 2 krotnie wyższy jak polskiego :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
tak około 5,5 tys euro netto a sprzęt oryginalny jest okropnie drogi, tzn. koszt jest 2 krotnie wyższy jak polskiego :angry:

 

Nie dziwie ci sie, dlaczego nie wziales royginału....za tą cene to 2 polskie sie da kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Nie wziąłem oryginału i żałuje :angry: Już niedługo na palcu bedzie nowy tur JD z oryginalnym osprzętem ;)

 

Na tyle co u mnie pracuje to musze mieć sprzęt niezawodny. No cóż 3 lata temu nie było jeszcze tyle roboty.

 

Ale jeśli kupiłbym mniejszy ciągnik to będę go mógł do niego zakładać, bo ma multizłacze.

 

Do serii 6020, 6030 ładowacz 633 kosztuje katalogowo 7 tys euro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

A ile może kosztować tur do ursusa C-360 z łyżką na tłoku ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Dzięki a przy turze na linke , przy załadowanej łyżce gnojem ciężko będzie linka chodziła czy nie , łyżka ma mieć szer 2m a tur ma być do wypychania gnoju od świń????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jesli będziesz smarował zapadke i linke nie będzie wcale tak ciężko, problem jest raczej z nabraniem wideł czy łyżki bo jest zawsze pod jednym kontem, z czasem może się wyrobic zapadka lub odkształcic widły i może się sama rozpinac lub bardzo ciężko rozpinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ja mam z hydrauliczna łyzka w 3512 i nie wyobrażam sobie jak można pracowac ładowaczem bez rego rozwiazania :) dałem 5900 2 lata temu ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj