Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

NewVario    39

Czy do ciągnika New Holland T4.85 (waga 3600 kg bez obciążników) dobrym wyborem będzie ładowacz stoll FZ 20 pomalowany na kolor New Holland, cena ładowacza bez osprzetu 26500 zł netto.

 

Kolego , a po co Ci ten stoll Fz 20? Wiem , że najwyższa seria , lecz jeżeli zależy Ci na pieniądzach za 21 tyś netto masz stolla grafitowego z niewiele niższej serii. Dealer mi ostatnio proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przymierzam się do zakupu tura do Ursusa 5314 , jaki tur polski polecacie ? Myślę o : hydramet tur 12 , agrimet cx16 , spawmet 1000 lub 1500 , Prosze o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    927

Ja kupiłem Metal-Technik Tytan MT02. Jestem jak na razie zadowolony.

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje tura jakiegoś z polskich do new hollanda td5010 na udźwigu za mocno nie zależy wystarczy 1200/1300 kg lecz musi załadować palety na wysokość 3.3 m coś takiego Wgl istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Takie pytanie trochę z innej beczki, ile może być wart ten tur "tak jak leży" 2010 rok

post-39485-0-42881500-1411321815_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306

Poszukuje nowego tura do Zetora 6911 ktoś się orientuje gdzie można znaleźć jakiś cennik i różne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwin    0

Szukam ładowacza do U5312, mam na ten cel 10-11 tysięcy PLN, znajde coś sensownego? Nowy polski lub mało używany zachodni? Na co zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stoll FZ20 z amortyzatorem i joistikiem pod Deutza 29 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

stoll fz 10 do deutza agrofarm 410 za 26 netto z amortyzatorem joistikiem  i 3 sekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Stoll fz 10 chyba troszke za mały jest jak na agrofarma  on bardziej pasuje do agroplusa. Ja jak wybieralem to między MX T a stoll Fz 30. Ale że Mx był w promocji i byl tańszy więc padło na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

John Deere H340 sterowanie M-ICV 3F- 36-7tys zł netto

MX T412 Flex pilot, pod kolor- 37tys netto

Stoll FZ 30- 32tys netto

Quicke Q66- 43tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś dzwoniłem Metal-Fach 19900zł netto z amortyzatorami 3 sekcyjny
Zetora 18800zł netto
Hydrometal At-20 13860zł netto Ładowacze te są do ciągników 76konnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

witam. może nie do końca w temacie ale robię przymiarki do zakupu osprzętu do tura i mam pytanie co jest lepiej kupić krokodyl czy łyżko-krodyl i jakiej szerokości byście proponowali. Ciągnik JD 6200 85KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Ja mam łyzko-krokodyl 1,8m do ciagnika 86km i mi to rozwiazanie sie podoba. Jest uniwersalne , wybierami nim kukurydze, obornik ładuje itd.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

Ja mam łyzko-krokodyl 1,8m do ciagnika 86km i mi to rozwiazanie sie podoba. Jest uniwersalne , wybierami nim kukurydze, obornik ładuje itd.

 a obornik bierzesz nim z płyty czy głęboka ściółka w oborze. Mnie też łyżko-krokodyl ze względu na uniwersalność bardziej przekonuje tylko się zastanawiam jak by się spisywał przy ładowaniu obornika z pryzmy leżącej na nieutwardzonym gruncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ładuje z płyty jak i na polu nie ma problemu . jedynie na polu trzeba uważac na poziomowanie żeby ziemi nie ładowac


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich cenach stoi teraz tur do c330 taki normalny na linkę (używany) z osprzętem . Może ma ktoś na sprzedaż w wielkopolskim okolice Koła Konina Turku

Edytowano przez robertsiwek15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emillo1212    16

Witam, Panowie orientujecie się może jak jest z kupnem nowego Stolla czy MXa do starego ciągnika? Chodzi mi czy nie będzie problemów z adaptacją??


Deutz is Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj