• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez GRWielkopolska
      Witam widziałem przyczepę 6 ton autosan d 50 sztywna jest , pomalowana z papierami i jest cena 5 000 zł czy to dużo czy mało za taką 
    • Przez soltys48
      Farmtrac king ze wszystkim co możliwe z katalogu+ dodatki od dilera(siłownik wzmacniający podnośnik, dodatkowe krążki obciążników na tył i przód)+ładowacz(niby fabryczny ale to jakiś inny z Mrągowa)o udźwigu 1600 z osprzętem;łyżka mf 1,8m,krokodyl mf 1,6m, chwytak do bel mf i widły do palet za ok 142 tys brutto

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76424-ceny-ci%C4%85gnik%C3%B3w-2015/
    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.