Tommy

Ceny ładowaczy czołowych!!

Polecane posty

lukaszz110    5

ja mam pytanie ile teraz kosztuje w tej chwili tur 8 i czy ceny mają zmienić się mocno czy to tylko nie odczuwalne podwyżki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jakie są aktualne ceny ładowaczy do lambo r3 85, hydramet 12 można dostać za 16 tyś brutto czy te

interesuje mnie np. metalfach, tur 6 z biedaszek, oraz ł 106 będą dużo zdroższe?

co sądzicie o tych hydrometalach dawno nie zaglądałem na AF czy są jakieś nowe opinie o tych ładowaczach to proszę o linki do innych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

chcesz cosw miare to biez polmota lub hydramet. pewnei i te nie sa idealne ale według mnie najlepsze z polskich najdłuzej produkowane.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

też polecał bym hydramet w miarę rozsądna cena a jakość nie najgorsza


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Najbardziej biorę pod uwagę hydramet 12 ale wydaje się dużo większa ta rama jak w biedaszkach czy agromaszu ł 106 czy to tylko moje wrażenie czy ten tur 12 gydrametu faktycznie wystaje więcej przed ciągnik i ma naj cieżejszą ramę całość chyba ponad 900kg bez osprzętu

No i co z tą amortyzacją daje to coś podczas jazdy w transporcie z pustym turem podczas zwożenia bel czy tylko podczas noszenia ładunku się przydaje żeby rozkładać cieżar łagodniej na ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

a wie ktoś czy DF AGROFARMA 100 można zamówić z np. turem z hydrametu bo widziałem tylko stoll-e przy DF

Nie tylko agromasz. qicke iwiele innych mozna zamontowac na agrofarma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

teoretycznie ale to zalezy od delera bo moze byc problem zgwarancja. a deler bedzie namawiał na to co sprzedaje :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek1995    0

potrzebuje ceny tura marki zetor do ciągnika zetor proxima 8441 tur ma być z łyżką chwytakiem i widłami z krokodylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koparka    0

Najbardziej biorę pod uwagę hydramet 12 ale wydaje się dużo większa ta rama jak w biedaszkach czy agromaszu ł 106 czy to tylko moje wrażenie czy ten tur 12 gydrametu faktycznie wystaje więcej przed ciągnik i ma naj cieżejszą ramę całość chyba ponad 900kg bez osprzętu

No i co z tą amortyzacją daje to coś podczas jazdy w transporcie z pustym turem podczas zwożenia bel czy tylko podczas noszenia ładunku się przydaje żeby rozkładać cieżar łagodniej na ciągnik?

 

 

Wszystkie moje spostrzeżenia dotyczą hydramet tur 16 zamontowanego na nh td95d. Faktycznie ramie ładowacz jest duże i ciężki (pasowało by bez problemu do sporo mocniejszych ciągników 6 cylindrowych) więc mam go zamontowanego przy samiutkiej kabinie ale i tak mógłby być cofnięty jeszcze z kilkanaście żeby tak nie wystawał. Ramie po 4 latach eksploatacji daje rade najwięcej zastrzeżeń mam do ramki mocującej ładowacz jest delikatna buja się i czasami przez to puszczają śruby 2x albo gwint co najgorsze w bloku 1x. Co do amortyzacji to jak zauważyłem działa ona podczas dużego obciążenia żeby nie powiedzieć granicznego obciążenia czyli ramie podda się

podczas ostrego kopania podczas wbijania się w obornik a podczas jazdy to tur tak bezczelnie nie skacze tak płynniej można trochę przejechać po dziurach takie moje odczucie czyli „coś tam daje”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niutekTM140    0

jaki ładowacz do belarusa 820 ? nie drogi a żeby się zbyt szybko nie popsuł?

Edytowano przez niutekTM140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Witam. Złożyłem właśnie wniosek na ładowacza Agromasz Ł-104, miał ktoś z nim doczynienia, jak się sprawuje? A może wziąć z Sipmy lub jeszcze inny ?

Edytowano przez boosky

... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

kolego jesli kupujesz na dofinansowanie to warto pomyslec o czyms lepszym - zachodnim a z polskich to ja uwazam jedynie hydramet i pol-mot


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

fz20 około 28netto przy euro 4.0zł - 3 sekcie, amortyzacja 30 i 40 bedzie troche drozsza. rozejrzyj sie za quickem jest sporo tanszy ja zminiam stolla na quicka 3tys tanszy q45 od fz 20


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Valtra V35 - 37.000 brutto.

Osprzęt:

Krokodyl 150 V - 8.500 brutto

Łyżka 210H - 3.900 brutto

Chwytak flexigrip - 6.100 brutto


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Zna ktoś przypadkiem cenę Quicke Q85 i MX T15? Są to największe ładowacze tych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczo1995    0

wie ktos może ile kosztowałby mnie ladowacz z hudrametu na new hollanda t5030 (76km) wyposazenie: joystick, krokodyl. łyzka i paleciak.

Z gory dzieki za pomoc :rolleyes:


Zetor Forterra 9641
Zetor 3320
Ursus c330m
New Holland t5040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek1995    0

z hydrometalu niewiem ale z metal fahu to by kosztował w ful opcji 33 tys

 

potrzebuje ceny tura quicke do ciągnika same roller 60 -ma być krokodyl chwytak łyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcotic    0

fz20 około 28netto przy euro 4.0zł - 3 sekcie, amortyzacja 30 i 40 bedzie troche drozsza. rozejrzyj sie za quickem jest sporo tanszy ja zminiam stolla na quicka 3tys tanszy q45 od fz 20

Czemu zmieniasz na quicka? Jakość pewnie podobna, różnicy w cenie szalonej nie ma a widoczność w quicku tragiczna w porównaniu do stolla, nie wiem kto wymyślił takie grube ramy w quicku. Dostałem ofertę na stolla FZ30+ za 32 netto poziomowanie mechaniczne typu Z-kinematik, comfort drive, hydrofix, w kolorze ciągnika, i jeszcze dostałem dwie łyżki gratis polskie. To chyba niezła oferta? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj