Polecane posty

akmaly    707

Raczej nie. Hydraulika powinna mieć tylko rozdzielacz. Może jeszcze wymagać ustawienia odpowiedznio dzwigni od podnośnika ale nie wiem jak jest dokładnie w tym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Dotyczy mojego postu z 16.10.2013. Przyczyna była w filtrze oleju,miał tak jakby zapieczoną siatkę.Koszt 27,50 zł plus przesyłka i wszystko hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek33    0

A gdzie jest ta siatka bo wymieniłem ten filtr tylko niewiem czy to ten

 

W mf 565 jest jedna pompa czy dwie

 

Rozchodzi mi sie w chydrałlice czy do podnośnika jest inna i do chydrałliki zewnęcznej jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Napisałem " siatka" chodziło mi o wkład filtra hydrauliki.Ja mam MF 595 MKII i jest trzy pompy w skrzyni a jak jest w 565 to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Wg. mnie w 565 jest tylko dwie pompy hydrauliczne, od wspomagania i hydrauliki. Jeśli normalnie działa podnośnik to żaden filtr ani pompa nie ma nic wspólnego z problemami. Ustaw dźwignię zewnętrzną ( od błotnika ) pomiędzy dwoma nacięciami na tarczy ( tj. mniej więcej n 2/5 tarczy licząc od przodu ciągnika ) a drugą ( od siedzenia ) na max lub stały wydatek ( troszkę niżej jak ta od błotnika ). Jeśli tak robisz to szukaj w rozdzielaczu.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek33    0

Dzięki spróbuje i dam znać czy działa czy nie

 

Dzięki spróbuje i dam znać czy działa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Mam pytanie b.proste:jak zalać płynem układ chłodzenia?

Pekł przewód od ogrzewania które jest na wysokości dachu,przewód wymieniłem,ale jak uzupełnić płyn jak nie ma zbiorniczka wyrównawczego tylko zalewa się korkiem od chłodnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak73    0

Witam, mam problem z MF595. Pompa podnosi dobrze na zimnym oleju, gdy sie nagrzeje ma juz problem. Dodatkowo przedni naped raz dziala, a raz sie rozlacza. Spotkal sie ktos z podobnym problemem? Jak to rozwiazac? Co moze byc tego przyczyna? Z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

ja bym najpierw wymienił olej chyba że masz w miarę nowy .a później raczej pompa


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak73    0

wlasnie zmierzylem cisnienie na pompie od podnoszenia i wyszlo 145 atm. jakie powinno byc normalnie? czy to moze miec tez jakis zwiazek z tym niedzialajacym przodem? aa, i jaki olej najlepiej lac? bo mechanik mowil, ze do hydrauliki najlepiej gesty, a znowu duzo osob pisze, ze rzadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk19912    1

Masz wersje zwykła czy mk II? do pdnośnika jest pompa tłoczkowa a do przedniego napędu, wom-u i hydrauliki zewntrznej pompa zebata na dniach bede rozbieral u swojego wałsnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

wlasnie zmierzylem cisnienie na pompie od podnoszenia i wyszlo 145 atm. jakie powinno byc normalnie? czy to moze miec tez jakis zwiazek z tym niedzialajacym przodem? aa, i jaki olej najlepiej lac? bo mechanik mowil, ze do hydrauliki najlepiej gesty, a znowu duzo osob pisze, ze rzadki.

co do oleju to najlepiej taki jaki zaleca producent ale może być fush . ciśnienie chyba powinno być wyższe bo w mf 255 jest 160 bar

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk19912    1

Cisnienie troszeczke za niskie tak jak kolega pisze powinno byc 160 min, a druga wazna sprawa mierzyłeś na zimnym czy ciepłym?oraz na wyjsciu pompy do rozdzielacza czy na wyjsciu z rozdzielacza?olej 10W30/40!! zadne hipole i zwykłe agrole, a jakiej marki to juz wybor własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak73    0

cisnienie bylo mierzone na zimnym i na wyjsciu na silowniki wspomagajace (145atm), a na wywrotke 175 atm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

hey mierzy się na ciepłym powinno być ok 140 na ciepłym na podnośniku to też dobrze chodzi na nowej pompie jest 160 ale wiadomo stara to tak ma ale na ciepłym może spaść do 140 pompa od wywrotki daje na przedni napęd wywrot, wom i wzmacniacz momentu co do podnośnika to obstawiam jakieś uszczelnienie rurka zawór pod siedzeniem lub pod cylindrem podnośnika są one z gumy i po pewnym czasie się wygniatają i puszczają a co do przedniego napędu to tez pewnie uszczelnienie lub tarczki się ślizgają jak pompa dobra to podjedziesz pod przyczepę i ma podnieść bez gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

już kiedyś pisałem że mój 255 na zajechanej pompie ledwo nabijal 110 bar a przyczepę z 5 tonami dawał rady podnieść więc takie sprawdzanie na pustej nic ci nie da


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalap    0

Witam, pilnie potrzebuję używany tłok silnik a4 318, średnica 114mm, wysokość 124,92mm, 3 pierścienie. Jeżeli ktoś robił kapitalny remont może stare gdzieś zostały. tel 601157721, e mail rafalpawlak2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

 

Witam. 

Rozglądam się za kupnem ciągnika z przednim napędem. Obecnie posiadam mf 590 bez przedniego napędu i z turem na mokrych łąkach trochę ciężko. nie mam dużego gospodarstwa ok 15 ha. Jaki polecacie? chcę wydać do 40000zł.  Co myślicie o tym ogłoszeniu?

https://www.olx.pl/o...tml#645c877915 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez huard
      Witam panowie chciałem się dowiedzieć czy ktoś zwiększał moc w MF 5460 posiadam takiego z 2008rok oryginał ma 115 chciałbym zwiększyć na 125 czy się da? Jakie koszty, i czy trzeba w nim wyciągać pompę?
    • Przez center
      Witam wszystkich mam problem związany z wyciekiem oleju z prawej zwolnicy z mojego MF255, po pracy gdy został umyty i stał w garażu olej wyciekł ze zwolnicy na świeżutko umytą felgę trudno powiedzieć czy jest to między uszczelką czy na wałku trudno tam teraz zajrzeć dokładnie. Ale chcę się spytać czy to ktoś rozbierał może? jest to bardzo skomplikowane żeby wymienić same uszczelniacze? pozdrawiam
    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj