Henius91

Produkcja rolna


Polecane posty

gofer803    0

Produkcja roślinna - główna uprawa to tytoń jasny i niewielkie ilości zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2728    0

produkcja zwierzęca głównie mloko :)


Pozdrawiam wszystkich którzy mnie odwiedzili .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

kurczaki i pszenica, a dochód to już różnie bywa :)

kurczaki nie zjadają mojej pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

to mój debiut na af hehe... a na temat to oczywiście produkcja roślinna czyli ziemniaki warzywa i trochę zbóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel328    635

u mnie zarówno produkcja roślinna jak i zwirzęca np. żyto i bydło ;) ale zaznaczyłem bydło ;)


Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

U mnie produkcja zwierzęca i roślinna, zaznaczyłem zwierzęcą, bo głównie na niej się skupiamy, zboża nie sprzedajemy wszystko idzie na pasze i do własnego siewu


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLLnik    0

Witam!!!

Potrzebuje chętnych do wypełnienia Ankiety, którą sporządziłem na potrzeby mojej pracy inżynierskiej na temat: "Porównanie opłacalności produkcji roślinnej w gospodarstwach ekologicznych i konwencjonalnych". Będę bardzo wdzięczny za odesłanie uzupełnionej ankiety na mojego maila marek.jurgielewicz@gmail.com

 

Oto link do ankiety:

http://rapidshare.com/files/235618229/ANKIETA.doc.html

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

co to ma do tego tematu??? czy widzisz gdzies tu mowe o gospodarstwach ekologicznych??

poza tym troche przydluga ta ankiete zrobiles, jak ja mialbym ci wypisac wszystkie zabiegi agrotechniczne i ich kombinacje, to bys mial epopeje do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLLnik    0

Agrotechnika nie jest konieczna. Żeby obliczyć opłacalność niestety jest mi potrzebne sporo danych. Dane z gospodarstwa ekologicznego już posiadam, więc chodzi o gospodarstwa konwencjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

PRODUKCJA ROSLINNA ZBOZA RZEPAK


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek7    0

Głównie prod. zwierzęca.Sprzedajemy mleko, byki i czasem jałówki.

Z prod. roślinnej: sprzedajemy trochę żyta i ostatnio pszenicy do młyna oraz zboża paszowe.


...być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio2614    5

U nas produkcja roślinna

Głównie warzywa (marchew, pietruszka, selery, buraczek ćwikłowy, cebula)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Zaznaczyłem zwierzęcą, ale mam 50 ha ziemniaka i 50 ha marchwi pół na pół sprzedaż pasza.

Pozdrawiam


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja zaznaczyłem produkcje zwierzęcą bo mam bydło mięsne, ale parę lat temu to jeszcze sprzedawałem baloty sianokiszonki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj