jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
antonio8    0

ostatnio jezdzilem wujka casem 5120 z rozrzutnikiem dwuosiowym 4-tonowym i jakie bylo moje zaskoczenie gdy nie moglem sie z pelnym rozrzutnikiem rozpedzic tym ciagnikiem do maximum.czyzby to swiatczylo ze silnik jest juz do remontu?? ma obecnie 8200mth. jesli chodzi o awaryjnosc to wiem ze wujek ma czasami problemy z podnosnikiem zwlaszcza gdy jest wilgotno i to wlasnie wina tej elektroniki.poza tym ciagniczek bardzo fajny i dobrze sie nim pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

A po czym jechales tym rozrzurtnikiem? Po polu czy szosie?


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beny28    12

Warto jest kupować Case ale wersje CS z silnikiem fendta i podzespołami styera. Polecam tą wersje Case!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a od kiedy fendt robi silniki???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@pioter tak długo na Af a takich rzeczy nie wiesz :lol: . No wstyd, wstyd.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

case seria CS to stayer w kolorach case :lol:


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio8    0
A po czym jechales tym rozrzurtnikiem? Po polu czy szosie?

 

po szosie jechalem i to nie bylo pod zadna gorke, wiec mnie to zdziwilo bo swoim lampkiem to bez problemu sie rozpedzam a jest 20 konikow mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Znajomy ma Case 5140 z 1991 roku, i nie jest z niego zadowolony. Ma go od 2 lat i naprawiał już: silnik (włożył w silnik 10 tyś), skrzynię biegów: przypadkowo wyłączył włącznik skrzyni biegów, holował ciągnik z pola, a w serwisie go nawet rozpołowili, dopiero jakiś specjalista powiedział im o tym włączniku (tak to jest jak nie ma się instrukcji obsługi). Poza tym dużo pali.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ja mam 2 Ciągniki Case 956 xl i 856 xl moim zdaniem firma case jest nie do zaj****** ciągniki są świetne nie palą dużo (przynajmniej te moje) i nie występowały w nich większe awarie tlyko w tym mniejszym trzeba wymienić krzyżaki na przedniej osi a tak pozatym to super wszystko działa.W mojej wsi jest jeszcze jeden Case 5140 i właściciel też go zachwala.Pozdrawiam :lol:


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CASE 845 XL PLUS rocznik 1994 z turem Agram Q650 ogólnie ciągnik sprawuje sie super bez elektroniki typu podnośnik i te sprawy wszystko mechaniczne. Bardzo małe spalanie a moc cos ponad 80 KM. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabiola200    0

Witam :) Jak sie domyślam jestem tu jedyną kobieta piszacą w tym temacie :D Potrzebje męskiej pomocy :) Szukam instrukcji obsługi Case 956 xl. Bardzo jest mi potrzebna. Moze ktoś z Panów Wie gdzie mogę taką dostać . Bardzo prosze o pomoc . Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezewianin    0

ja mam staruszka Case z 86 1694 i mogę powiedzieć ze dobry ciągnik. niestety o 5140 niewypał. znajomy ma i ciagłe problemy z cisnieniem oleju. te ciągniki maja zasadnicza wade 1 pompa olejowa i elektrozawory. olej hydrauliczny kosztuje 17zł/l a wchodzi 60l. jezeli ktos przechodzi z ursusa lub zetora na case-y to musi wymienic oleje we wszystkich maszynach na szlachetne bo inaczej wymiesza mu się ciągniku i lipa staje jak ten 5140. ja swoim staruszkiem jeżdżę na tym oleju po wymianie z 5130. nowa pompa do 5140 kosztuje kolo 3000euro a bez i kiedy szwankuje to nie możesz nic. jak podnosisz to gdy skręcisz kolami ciągnik staje. rewers sie wyłącza i ciągnik nie jedzie. dobra rada kup ciągnik bez rewersu albo z mechanicznym. albo wybierz nowsze modele z osobna pompa na wspomaganie. ja swojego staruszka zamierzam wymienić bo juz bez generalnego nie da rady, ale swoje zrobil przy niskich kosztach elsploatacji

 

Witam :) Jak sie domyślam jestem tu jedyną kobieta piszacą w tym temacie :D Potrzebje męskiej pomocy :) Szukam instrukcji obsługi Case 956 xl. Bardzo jest mi potrzebna. Moze ktoś z Panów Wie gdzie mogę taką dostać . Bardzo prosze o pomoc . Pozdrawiam :*

ja do swojego dziadka 1694 dostalem w toruniu w centrali. minus taki ze cała jest po angielsku ale chociaż numery częsci zamiennych sa podane a to bardzo ułatwia naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mllodyyy    1

Katalog online ciągników Case niestety po angielsku ale numery katalogowe się zgadzają.

 

https://webparts.pvassociates.net/cnh/

 

Popieram wasze opinie na temat marki Case są to bardzo dobre ciągniki, a seria 51** wcale tak dużo nie ma elektroniki, a deska kontrolna jest elektroniczna ale to zależy w której wersji bo są dwie z elektroniczną deska i ze zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drejsyk    0

Case to jeden z lepszych ciągnikow,co do elektroniki,to prosze niestraszyc ludzi,jezdziłem case magnum i gdyby nie elektronika, silnik załatwił bym kilkanaście razy,nie jade patrząc cały czas na wskazniki, jeśli dzieje się coś złego w ciągniku to kontrolka zielona zmienia się w czerwonom i miga,jeśli kierowca nie reaguje,załancza się sygnał dzwiękowy,w moim przypadku słucham radja, na żadne sygnały nie reagowałem zerwał mi się pasek, woda przekroczyła 100c i elektronika zgasiła silnik, większośc zabespieczeń elektronicznych informuje o awarjach, więc w czym przeszkadza, w mojm przypadku gdyby nie było zabespieczenia temteratury wody, to zajechał bym silnik, utrudnieniem jakie było, musiałem na polu zakładac pasek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walan8    0

witam chcialem sie dowiedzed czy to dobrze jak z odmy w case 856xl wylatyja dosc intensywnie gazy czy to swiadczy juz o zuzytym silniku dodam ze nie rzuca z niej olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomektur28    0
witam chcialem sie dowiedzed czy to dobrze jak z odmy w case 856xl wylatyja dosc intensywnie gazy czy to swiadczy juz o zuzytym silniku dodam ze nie rzuca z niej olejem.

 

Witam. To mój pierwszy post na tym forum. :D

W moim 844s też wylatywały przeźroczyste gazy z odmy a później taki niebieskawy dymek, aż zaczęło wyrzucać olej. Po rozebraniu okazało się że na jednym tłoku były popękane pierścienie. Myślę więc że za jakiś czas będzie potrzebny remont dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walan8    0

czyli moge sie spodziewac ze za jakis czas bedzie rzucal olejem. a moge wiedziec ile cie wymaina tych pierscieni kosztowala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

Witam! Mógłby ktoś powiedzieć coś o ciągnikach CASE MAXXUM 110? Może ktoś ma taki sprzęt. Chciałbym jeszcze zapytać cy ktoś się orientuje w różnicach między CASE MAXXUM 110 a MAXXUM 115 ?? I jak te różnice wpływają na cenę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

110 to 4 cylindry a 115 6 cyl i to całą róznica :D no i moc. dalej róznia sie masami, wymiarami, chyba 110 ma słabszy podnosnik a juz od 115 jest mocniejszy.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quzar    0

a czy ktoś orientuje się jak jest różnica w cenie między maxxum 115 a maxxum 110? 6 cylindrów jest lepsze niż 4 przy praktycznie tej samej mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

teraz ceny sporo sie pozminiały ale róznica to koło 20tys choc mnie nigdy 110 nie interesował tylko 115


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomektur28    0
czyli moge sie spodziewac ze za jakis czas bedzie rzucal olejem. a moge wiedziec ile cie wymaina tych pierscieni kosztowala ?

Wymienialiśmy komplet tłoki,pierścienie, tuleje, panewki , wszystkie uszczelki, to za części daliśmy dwa lata temu 2300zł + 400 zł za robotę mechanikowi. Jak daje lekko przeźroczysty dymek to normalne gorzej jak zacznie dymić na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc chlopaki ja niedawno kupilem case 845xl bo jest mi potrzebny do lasu narazie dobrze sie sprawuje nie ma elektroniki malo pali jak bedzie dalej bedzie widac czy moze mi ktos powiedziec cos o tym ciagniku jak z czesciami i gdzie je dostac najtaniej bo ostatnio pekla mi chlodnica pytalem u nas ile kosztuje to powiedzieli mi ze 3tys dziwne mozna do tego znalezc jakas inna albo zamiennik pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj