jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579

Tak właśnie powiedzieli serwisanci, pytanie czy mieli pojęcie o czym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Odpowietrzać należy przy zapalonym silniku ;) Panowie mam dylemat w wyborze Case CS 150 czy John Deere 7700?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A co to ma do rzeczy żeby silnik był odpalony?

CS nie ma zbyt dobrych opini, może lepszy 7700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

a ja w case 1056 też dolewkę do układu hamulcowego robiłem i dolewałem płyn mobil 1 (czerwony kolor)co idzie do układu wspomagania w samochodach i już 3 lata śmigam i nie mam problemów z hamulcami a rok temu w case 845 też tak samo zrobiłem i nic się złego nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Nie wiem ale w 5150 kiedyś mechanik mi tak powiedział żeby odpalić. Znajomy mówił, że CS 150 mają dużo mocy i są bardzo wygodne, ale jak go umyjesz to nie odpalisz bo ma dużo elektroniki ;/ A z kolei te jelenie uchodzą za twardziele. Jednak jak przeglądam ogłoszenia to widzę, że ceny są podobne a nawet CASE są droższe

Edytowano przez Hiszpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caserajan    0

witam jesli chodzi o case cs86 to byl plyn w malym zbirniku i dolalem dot4 bo podobno mozna go mieszac a takto troche chamuje ale dopiero przy koncu jak docisne pedal                     a nie wiem gdzie sie go odpowietrza i w kturym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak nie polecasz maxxuma 51xx to juz nie wiem jaki ciągnik mógłbyś polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PerezStunt    131

Panowie i Panie !

 Moje pytanie dotyczy awaryjności Case farmall c75. Tak się składa, że zakupiiliśmy takiego pod koniec marca tego roku, od nowości było słychać zgrzytanie przy cofaniu. Konkretnie to na III zakresie na każdym biegu (od 1 do 4) gdy włączę rewers na jazdę do tyłu i czy to bez sprzegła czy z jego pomocą gdy ciągnik zaczyna jechać do tyłu słychać zgrzyt, im wyższy bieg tym mocniej zgrzyta. Ciągnik pojechał 3 tygodnie temu na serwis, ten zmienił tylny most i kazał przyjechac sprawdzić czy jest ok. Wsiadam, jadę, cofam i znowu to samo... nic się nie zmieniło... Dzien później serwis dzwoni, że oni nie wiedzą i że dwie sztuki tego samego modelu jaki mieli na placu też tak mają i sprawa została przekazana do centrali Case'a i czekają na odpowiedź. Co teraz z tym robić ? Oddać go się chyba nie da bo wzięty na modernizaję... Czy są tu jacyś posiadacze farmalla C którzy mogliby sprawdzić u siebie czy też mają taką przypałość ? pozdrawiam wk***wiony użytkownik Farmalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Z tego co mi wiadomo to zgrzyta tylny most i jest to normalka w tych modelach. To są tylko moje informacje które udało mi sie usłyszec od kogoś więc to nic pewnego. Może jedź do innego dealera i przejedź sie nowym ciągnikiem po placu wtedy będziesz wiedział czy tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PerezStunt    131

Dziś sprawdzone dwa ciągniki u innego dilera, dolega im to samo. Ale skoro tak ma być to moim zdanime taki zgrzyt to gruba przesada jeśli to u niego ,,normalne,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek537    0

Witam jestem tu nowy dlatego proszę o wyrozumiałość. A więc tak posiadam do kupna Case International 685 XL 1985 r. za 17 tys. zł ale posiada on biegi z lewej strony a słyszałem że ciągniki a zwłaszcza Case posiadające biegi z lewej strony są Anglikami i jest ciężej z częściami wie ktoś coś na ten temat? prawda? A i prosiłbym o opinie tego modelu głównie ile pali? jak z częściami? jak się sprawuje? itp itd będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

hehehe z tymi biegami to dobre

 

wszystkie te  ciągniki miały biegi z lewej strony,

co do części to jest to juz 30 letni ciągnik i z tym może być różnie, o takie podstawowe jak filtry czy sprzęgło to bym się nie martwił, ale jak cos bedzie w skrzyni to nowe oryginały jak będą dostępne to mogą parę złotych kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek537    0

A wie ktoś może jak się one spisują, ile palą
i ile mniej więcej kosztuje sprzęgło? A i jeszcze jedno warto go brać czy nie? Czy może lepiej Case 584 1984r. Z turem 3 sek za 20tys ale też ma z lewej ? A to prawda z tymi anglikami? Bo Case 845XL 1985 r. Posiada z prawej strony biegi czemu?

Edytowano przez bartek537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum posiada Case Farmall 85A ? Chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat tego ciągnika, ponieważ zastanawiam się nad wyborem nowego ciągnika głównego na 20ha gospodarstwo, a nie chce wpakować się w niesprawdzony sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalAlone    0

Moim zdanie są to jedne z najlepszych ciągników. Mój kolego posiada 3 ciągniki marki Case  Case MX 135 Case mxm 190 Case CVX 1190. Ja posiadam   Case/a Pume 230 i Maxxum 125 są to bardzo wygodne ciągniki mało palą części  też są tańsze od np JD. Są bez awaryjne i niema z nimi problemów :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze podane przez Ciebie modele to troche wyzsza półka z rodziny case. Na forum mozna znalezc niewiele opinii na temat najmniejszej serii case czyli farmall. Sa stosunkowo nowe wiec pewnie zbyt wiele osob nie ma ich w swoim posiadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Case typu 745xl,844xl,845xl są dość oszczędne i bez elektroniki, dość proste. Ogółem polecam. I takie pytanko jeszcze: Ma ktoś na sprzedaż Case z tych co podałem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

posiadam case 844 xl jesli ktos potrzebuje info to niech pisze pozdrawiam ogolniejestem zadowolony z tych ciagników 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Jesli chodzi o katalog czesci to wszystko działa tylko musisz miec zgode na wyskakujace okienka w przegladarce i chyba jave, ogólnie to uruchaminie katalogu to troche skomplikowane jest :) 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj