jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

waldek71    0

prosiłbym o jakieś informacje na temat skrzyni biegów i sprzęgła w ciągniku case 844 international

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Ja posiadam taki ciągnik, pracuje z ładowaczem czołowym, posiada skrzynie zsynchronizowana, w pełni mechaniczną 16/8. Sprzęgło jest podwieszane, jest załączane przez linkę, jak na razie nie mam problemów ze sprzęgłem, aczkolwiek trochę problemów z przednim mostem, ale jest już OK. Mam go już 6 lat.

A co konkretnie chcesz o nim wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcun    1

Mam case MX 100C z 2000r pracuję z turem stoll i powiem super ciągnik, zwrotny ,oszczędny, mamy go dwa lata i na razie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatriX6    0

mam do was zapytanie : jaki ciągnik polecilibyście mi o mocy od 100 do 130(135)KM? chciałbym się dowiedzieć coś o ilości spalania na godzine w ciężkiej pracy w polu oraz o eksploatacji. zastanawiam sie nad markami : case new holland john deere masey ferguson(z tych nowych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Witam mam na oku Internationala 784 z 80 roku cos takigo: http://allegro.pl/case-international-784-z-turem-pierwszy-wlasciciel-i2155541725.html za okolo 14 tys. Na co zwrocic uwage w tym modelu przy kupnie? Dodam ze go juz widzialem bo stoi przy drodze i go ogladalem ale pozno juz bylo wiec nic nie sprawdzalem. Z tego co widzialem to ma rewers przy kierownicy i chyba jakies dziwne biegi po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseaudi    0

Mam pewien problem w ciągniku case mxm 190 wyświetlił mi się na głównym ekranie błąd: E8C (co do pierwszego znaku nie jestem pewien ponieważ wyglądał jake bez górnej kreski ) dodatkowo wyświetlił się błąd P34 towarzyszy temu zmiana dżwięku silnika i spadek jego mocy, dodam jeszcze że ciagnik chodził już w czasie sezonu zgasiłem go na 30 min i kiedy go odpaliłem to właśnie stało się to co opisałem powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2449

U mnie również wyświetlił się kod błędu 14061 ,w maxxum 110 x-line. jeśli by ktoś się orientował co oznacza ,byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Witam serdecznie.

Chciałbym się zapytać o opinie na temat case mx 100 bądź mx 135. Mam zamiar kupić własnie coś takiego wcześniej zainteresowałem się serią CS ale usłyszałem parę negatywnych opinii na ich temat, jednoczesnie polecono mi serię mx podobno jest niezawodna. Czy ktoś mógłby się jakoś odniesc do tego. Ogólnie rzecz biorąc potrzebuję ciągnik w przedziale mocy od 100 do 140 najlepiej zeby było jednak bliżej tej większej wartości a do wydania jakieś 70 tys.

Byłbym wdzięczny za pomoc w podjęciu wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ile orzesz hektar? jaka głebokośc ? Co małe to spalanie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy40    0

czesc

kupiłem tydzien temu ciagnik case cx80 przy kazdym uruchomieniu zapala mi sie kontrolka przy przelaczniku od podnoszenia ramion i ciagle miga probowalem regulowac pokretlem wysokosci podnoszenia i dalej miga druga sprawa jaki poziom oleju w moim ciagniku na miarce poziomu oleju hydraulicznego jest znacznie wiecej ponad poziom czy ktos moze mi pomoc z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

mi się również nie chce wieżyć co do tego spalania jx. bo mój pali w orce nawet jak ma bardzo ciężko do 18l potrafi dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

czesc

kupiłem tydzien temu ciagnik case cx80 przy kazdym uruchomieniu zapala mi sie kontrolka przy przelaczniku od podnoszenia ramion i ciagle miga probowalem regulowac pokretlem wysokosci podnoszenia i dalej miga druga sprawa jaki poziom oleju w moim ciagniku na miarce poziomu oleju hydraulicznego jest znacznie wiecej ponad poziom czy ktos moze mi pomoc z gory dziekuje.

:unsure: poziom oleju hydrauliki sprawdza się przy pracującym silniku, kolego :rolleyes:


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

MX 135 to dobry ciągnik.

 

Brak uzasadnienia - %

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Przecież był wielkokrotnie opisywany więc jest to podsumowanie opinii użytkowników, więc proszę o cofnięcie ostrzeżenia.

Edytowano przez radix8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja mam case JX90 i złego słowa na niego nie powiem pracuje głównie z ładowaczem, jesienią ciągal pług 4x50 i wtedy dosyc sporo spalił bo około 20/h ale pola też ubywało, na zegarze niespełna 1000 przepracowanych godzin bez żadnej awarii , jeszcze w tym roku będziemy brac kolejny ciągnik, nie wykluczone że to również będzie case ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Witam serdecznie.

Chciałbym się zapytać o opinie na temat case mx 100 bądź mx 135. Mam zamiar kupić własnie coś takiego wcześniej zainteresowałem się serią CS ale usłyszałem parę negatywnych opinii na ich temat, jednoczesnie polecono mi serię mx podobno jest niezawodna. Czy ktoś mógłby się jakoś odniesc do tego. Ogólnie rzecz biorąc potrzebuję ciągnik w przedziale mocy od 100 do 140 najlepiej zeby było jednak bliżej tej większej wartości a do wydania jakieś 70 tys.

Byłbym wdzięczny za pomoc w podjęciu wyboru.

Case Mx już był opisywany na forum,proponował bym zobaczyć na forum w odpowiednim dziale.A co mógłbym doradzić przy zakupie MX to możliwie rocznikowo najmłodszy,amortyzacja przedniej osi,oponki 540/650 oraz tylny zaczep na sankach ,wygodniejszy.A ogólnie seria MX jest bardzo udana,przyjemnie się tym pracuje i jest oszczędny w paliwie.


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj