jaco512

Opinie na temat ciągników Case

Polecane posty

ceeenha    1

orientuje sie ktos czy w mxu da sie jakos pneumatyke regulowac zeby bylo mniejsze cisnienie w ukladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JonJon    0

Witam! Jestem tu nowy. Potrzebuję instrukcję obsługi do case 856XL, mam katalog części po angielsku ale nie wiem co jak działa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

orientuje sie ktos czy w mxu da sie jakos pneumatyke regulowac zeby bylo mniejsze cisnienie w ukladzie

Prawdopodobnie ,może być jakaś regulacja poprzez zawór przy sprężarce,aby wcześniej się wyłączała,musisz tam popatrzeć przy niej ; a najprościej zadzwoń do serwisu i zapytaj ,czy przez takie zmiany ustawień jakiś błędów nie będzie.... A tak zapytam do czego Ci jest potrzebne to obniżone ciśnienie w układzie???Każda przyczepa z układem hamulcowym dwuobwodowym ,przy około 4-5 atm odpuszcza na starcie,a sprężarka bije do 7 atm,także czy jest sens???


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Używa ktoś z Was Case CX90 lub CX100? Możecie coś napisać o tej serii?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case895    0

Kupiłem case 895 xl w związku z tym mam kilka pytań, jakie oleje najlepiej stosować do silnika i skrzyni biegów? czym napędzany jest tylni wałek przekazu mocy? Może ktoś orientuję się ile taki ciągnik spala i jak się sprawuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case421095    0

Ja jestem posiadaczem Case 4210 bez przodu. Jestem w miarę zadowolony wyskakują biegi nie działa licznik tzn czasami się włączy na 5 sek ma 9500mtg ale 0 progu na tulejach silnik troszkę dymi ale czuje że to będą wtryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78kamien    0

Chce kupić ciągnik ale nie wiem jaki czy john deere 6600 czy case 5140 może poradzicie jakiś inny?

 

Z casem to bym sie zastanowił w tym temacie koleś pisze ile kosztuje wymiana pompy hydraulicznej http://www.agrofoto.pl/forum/topic/68385-regeneracja-pompy-hydraulicznej-case-5140-gdzie-i-za-ile/#entry1293295

Wydaje mi się że przed zakupem trzeba by sie było rozeznać jaki jest koszt ewentualnych części zamiennych osobiście wybrał bym JD z tych dwóch ale MF pod względem cen części jest chyba najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszalot    0

Czy macie jakieś doświadczenia z zakupem Case JXU 105 albo w ogóle opinie o serii case jxu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Traktor jak traktor myślę że wart swojej ceny swojemu następcy ustępuje tylko wyglądem aczkolwiek opinie serwisantów nie są już tak przychylne farmallowi u w sumie to ta sama maszyna w nowym wdzianku .Mój jxu ma 1700mh jest z 2010r i daje radę aczkolwiek chętnie bym go podkręcił o jakieś 15km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOLAJ276    106

Witam wszystkich

Chciałbym poznać wasze opinie na temat case 4230 ? czy mają jakieś częste awarię ? i jak się w nich skrzynia sprawuje ?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek33    0

Witam .Chciałem się zapytać o case5120 czy warto zapłacić 47000 za 91rok ma nakręcone 8tyś godzin ma też skrzynie pawershift .Proszę o jakoś podpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

8 tyś godzin to ona na pewno niema, pewni coś w granicach 14tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek33    0

Case 5120 bardzo wolno opuszcza podnośnik.Jaka może być tego przyczyna?Dodam że nie ma różnicy czy ma zapięty ciężki sprzęd czy same belki, czy poprostu one tak wolno opuszczają? proszę o jakoś podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

A nie można czasem ustawić szybkości opadania? Wydaje mi sie że tak popatrz dobrze na wajchy i pokrętła.

 

A nie można czasem ustawić szybkości opadania? Wydaje mi sie że tak popatrz dobrze na wajchy i pokrętła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek33    0

tak niby jest ale nie reaguje nawet ściągałem to wszystko bo wymieniałem dżojstik od ehr i ręko kręciłem jednak nic to nie daje tak jest wszystko ok. tylko zanim coś opuścisz to ch....ra cie bierze nie ma różnicy czy to ciężki ma sprzęd zapięty czy lekkie brony

są dwa pokrętła jedno od ustawiania pozycji a druge niby regulacja szybkości opadania obciążonego podnośnika ale u mnie to nie działa

Edytowano przez lolek33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

witam czy posiada ktoś case Farmalla 85 C czy są to dobre ciągniki i jak z spalaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol94    0

Witam. Jestem nowym forumowiczem i proszę wybaczcie jeżeli bedą jakieś błędy z mojej strony :)

 

Mam pytanie odnośnie mojego Case 845 xl z 85 roku. mam go od niedawna dokladnie od poprzedniego wtorku (18.03.2014).

pytanie jest nastepujące: czy mogłby mi ktoś powiedzieć ska ten Ciągnik bierze olej do hudrauliki bo z tego co zaobserwowałem to w zbiorniku który znajduje się na lewym tylnym błotniku nie ma ani żdziebła oleju a hudraulika działa.

 

proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrychaV    0

U mnie jest Case cvx 160, od 2012r. Sprawuje sie wspaniale, żadnych problemów, skrzynia nic dodać nic ująć. Nawet serwisanci z Korbanka sie dziwili, że tak dobrze sobie radzi z dużym pługiem.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

witam piszę tu i tam i nie mogłem znaleźć odpowiedzi szukam w internecie case farmall 95C na stronie producenta jest ale czy można ten model dostać w polsce? bo napotykam tylko modeli z serii C 55-75 z góry dzięki za wyjaśnienia i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

koledzy szukam opini o  serii 51xx  dokładnie interesuje mnie 5150 , jakie są najczęściej zdarzające się w nim awarie ? oraz przy oryginalnym przebiegu i prawidłowym użytkowaniu na jakie przebiegi mozna nim liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj