Lukasz16

Co sądzicie o polskich opryskiwaczach Bury

Polecane posty

ciagnikfan    3

Właśnie napiszcie! muszę zakupić nowy opryskiwacz bo mój stary pilmet się rozleciał (pompa).

Jakie są ceny tych opryskiwaczy? Widziałem kiedyś w Top Agrar reklamę że Perkoz kosztuje od 1800zł


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Również przyłączam sie do tej prośby. Założyłem podobny temat i też nikt nic konkretnego nie napisał Tu jest link

Zamówiliśmy opryskiwacz z tej firmy i nie wiem czy to dobry wybór. Ceny w porównaniu do Pilmetu czy Krukowaika są niższe, ale ważne jest żeby chodził. Głównie chodzi mi o opryskiwacz Pelikan 1500l. Napiszcie coś plis!


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Panowie - temat dotyczy opryskiwaczy samojezdnych jak widzę z pierwszego posta i trzymajmy sie stricte tego.

Co do twego pytania Raczo - jak ktos będzie wiedzial to odpisze ale jak będziesz wpisywal sie w posty innym to ktorys moderator nie wytrzyma i walenie ostrzeżenie lub bana zrobi na kilka dni w najgorszym wypadku.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Wiem, że chodzi o opryskiwacz samojezdny. Sorry ze sie wpisałem ale nawet jeżeli to jest temat o samojezdnych opryskiwaczach to i tak się mogę czegoś dowiedzieć o tej firmie. Jest możliwe że Bury np. samojezdne robi lepsze, a zaczepiane gorsze ale przynajmniej już bym się czegokolwiek dowiedział. Wybaczcie :D .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

@ Raczo - spoko tutaj nikt nie bije. jak kogos wkurzysz to pod zdjęciem - na samym dole masz napis ostrzeżenie i procenty - i tam mogą zacząć rosnąć :D

tylko naprawdę musisz się postarać :D

 

Co do opryskiwaczy - sam sie zastnawiam czy nie będę musial za 3-5 latek czegos nowego kupic więc juz czas zacząć się rozglądać :D


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Jak to dobrze mieć dobrego moderatora, który zawsze ci wytłumaczy co i jak :D .

 

Z tego co widziałem na zdjęciach to fajny jest ten Kondor C 2200 czy jak on sie nazywa. Można nim nawet w dużą kukurydze wjechać :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Strona firmy "Bury"-oferta

Na stronie "ROLSAD"

 

...z polagry

BURY

Opryskiwacz samojezdny KONDOR

KONDOR 3000 to nowoczesny opryskiwacz samojezdny z napędem mechanicznym 4x4. Wyposażony w ekonomiczny 180 KM silnik Perkinsa i belkę opryskową z pomocniczym strumieniem powietrza. Wzbogacony dodatkowo w akcesoria typu rozwadniasz zewnętrzny. Klimatyzowana kabina posiadająca filtr węglowy umożliwia komfortowe warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

zastanawiam się czy 150000 zł starczy na bury kondor 2000 z belką 18 metrową słyszałem że bury jest dobrą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj