Lukasz16

Co sądzicie o Claas Lexion 600

Polecane posty

zetor    4

widziec na targach a w polu to co innego ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Krzysiek(a własnie gdzie on jest,kompletnie zniknał ;) ) zapierdał sie ze nie ma Lexiona 600 i nie bedzie bo by nie miał jak jezdzic(tzn. chodziło o heder juz dokladnie nie pamietam) no ale pewnie w tym jest tyle prawdy co w tym ze jest Romanowskich synem ;);)

 

<---100 Post B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Na 12.000 ha ;) , bo tyle mają Romanowscy na pewno ma co robić. Heder w nim maja chyba 9 metrowy ;)

 

Dla mnie to cudo a nie kombajn, a tak na serio to taki kombajn to na tysiące hektarów -TYLKO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

On siedzi teraz chyba na farmphoto . Codziennie są jakieś jego foty


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Panowie ja tu jestem od lutego to nie wiem o co chodzi. ;) Czyżby jakiś koleś chwalił się że jest synem Romanowskiego, może coś więcej na ten temat napisać. Ale ludzie mają pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Byla taka akcja,ze gosciu mowil,ze jest synem Romanowskiego nawet sie o to klocil,dokladnie nie pamietam,no i w koncu chlopak nie wytrzymal i sie przyznal.Byl o tym temat,ale admini usuneli na jego prosbe wszystkie jego komenty,zdjecia i posty.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ale z jednej strony to głupio bo nie można już oglądać sprzętu romanowskich


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Jego ojciec pracował u romanowski wiec chłopak jak był u ojca to sobie robił foty i dodawał do galeri ze jako sa to jego maszyny bo jest synem romanowskiego. Miał w galeri chyba okolo 300 fotek z gospodarstwa romanowskiego ale zostały skasowane.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Rozumie, gdyby nie pisał takich głupot że jest jego synem to pewnie by dalej były, no nie? W końcu jego zdjęcia, nie potrzebnie się przechwalał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Dokładnie ;) Sam nie wiem po co on takiego pisał,moze liczyl ze mu beda pisac:jestes wspaniały ale nikt mu nic takiego nie napisal ;) Załuje bo mial naprawde fajne fotki i bardzo chetnie je na bierzaco ogladałem no ale niestety,na farmphoto mozna chyba poogladac B)

Sorrki za OT ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja mam pozapisywane jego wszystkie fotki co dodał na agrofoto.

Choba to nie grzech ;) ;) ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Nie no chyba nie,chociaz jest tam cos takiego jak kopiowanie autorskich zdjec ale nie wiem czy na AF tez to funkcjonuje ;) Fajnie by było jakbys mógł je dodac no ale regulamin mówi ze trzeba być autorem swoich zdjec...ale one byly wyjatkowe ale chyba nie da rady ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ale on jak sie ich nierozpowszechnia to chyba mozna miec ?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

No miej je abyś je nigdzie nie wstawiał, zdjęcia wystawiam na fp a jeśli porównujecie Claasa do Case to lepiej nie porównujcie bo to głupota te wszystkie case co są u romanowskich to gubią tyle ziarna że szok przez jeden sezon tyle co one zgubią to by sobie kupili dobry kombajn takie są straty i od razu widać gdzie kosił claas lexion 600 czy 480. Lexion 600 był przyprowadzony na potrzeby tego reportażu o nich bo na tych polach co oni mają to wiele nie pojeździ i nie mówcie mi takich głupot bo nie maja lexiona 600

 

Pozdrawiam. Krzysiek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja ich nigdzie nie będę rozpowszechniał.

Po prostu je pozapisywałem je żeby mieć fajne fotki na kompie ;) ;) ;) B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Krzysiek90 a moze byś jednak wrócił do Polskiego portalu rolniczego i zaczoł znów dodawac swoje fotki ale juz jako Ty a nie okupował obce farmphoto ;) Jakby nie patrzec to Twoje fotki były bardzo reprezentacyjne i ładne B) Oczywiscie jezeli wszyscy pozostali uzytkownicy by sie zgodzili ale mysle ze napewno tak bo wszystkim sie podobało B) Dobry pomysł?Jest wiosna i były by co ogladac B) Odpisz ;) I piszcie co o Tym sądzicie ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Myślę żę to bardzo dobry pomysł .Można wreszcie oglądac maszyny z dużego gospodarstwa.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja tez uwazam ze to dobry pomysl!!!


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciej99
      Witam posiadam lexiona 460 z 95 roku I mam pytanie ? Co to jest? domlacanie lewe. gdzie można znaleźć od tego czujnik , ponieważ pokazuje mi błąd: przerwanie na lewym czujniku domłacania


    • Przez siwy07
      Witam, potrzebuje instrukcji do lexiona 460 kupiłem bez a by się przydała. Nigdzie nie mogę takiej znałeś wiec liczę na waszą pomoc. Chciałem się zapytać też ile mogło by kosztować wgranie polskiego oprogramowania, wydaje się mi że nie jest to konieczne, ale chciałbym wiedzieć, jeśli niedroga sprawa czemu by nie.
    • Przez Rolnik117
      Witam stoję przed zakupem claasa lexiona 550/560 czy w 560 bd dużo większe spalanie ?
      I ogólnie na co patrzeć w tych modelach przed zakupem żeby się nie wkopać 
    • Przez johndeeree7820
      Witam, potrzebowałbym instrukcje obslugi kombajnu claas lexion 540 najlepiej w pdf.
       
      Pytanie do posiadaczy tych kombajnów, wasze tez tak mocna gubia zboze?
       
    • Przez Rolnik2115
      Witam, tak jak w temacie w ciągu 3 żniw pas młocarni 4 razy się rozleciał. Nie widać żadnego zadziora ani żeby coś klinowalo z pasem. Co może być przyczyna tej usterki? Wyglada jakby pas był wciągany. Z góry dzięki za odpowiedz 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj