Piotrus89

Pronar P5

Polecane posty

jar    0

Zobaczymy jak się sprawdzi w pracy, narazie kompletuje do niego sprzęt, kupiłem agregat uprwowo siewny bierny Doublet record + nordsten. Teraz zastanawiam się nad zakupem pługa i agregatu ścierniskowego. Planuję kupić obrotowego ibisa XLS 3+ i zastanawiam się czy nie będzie zbyt ciężki i czy hydraulika sobie poradzi (wydajność pompy 58l/min). Jaśli ktoś ma taki ciągnik to proszę o podzielenie się uwagami co do jego esploatacji, słabych i maocnych stron. Napiszcie również z jakim sprzętem współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Jest jakaś różnica w cenie modelu z silnikiem iveco a perkins chodzi mi o te modele 100 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Skoro ta sama cena to lepiej chyba brać iveco bo troche mocniejszy i lepszy moment obrotowy ciekawe tylko jak ze spalaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak ten Pronar wygląda ma ktoś jego fotke? ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

Iveco pali mniej, wynika to z przeliczenia spalania jednostkowego, nawet przedstawiciel Pronaru powiedzial w Kielcach na Agrotech, że Iveco oszczędniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

To za wiele tych z perkinsem nie sprzedadzą, a w p7 też jest taki wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

To za wiele tych z perkinsem nie sprzedadzą, a w p7 też jest taki wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

nie kupujcie go bo pronary mtz-y belarusy to jest jedna wielka lipa wciągle się psują i nic tym ciągnikiem nie możesz zrobić nim delikatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rako    1
niekópujcie go bo pronary mtz-y belarusy to jest jedna wielka lipa wciągle się psująi nic tym ciągnikiem niemożesz zrobić nim delikatnie :(

a skąd wiesz że tak jest sam masz takiego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
a skąd wiesz że tak jest sam masz takiego??????

 

Poczytaj inne posty użytkownika stachles, widać że znawca :( Potrafi napisać że taki i taki to złomy, ale zero konkretów. Nie wiem po co tacy ludzie się wypowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Ten model nie ma już nic wspólnego z mtz-ami więc nie wiem czemu stachles porównujesz te modele z nimi i ze starymi Pronarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

W Szepietowie pytałem sie wystawców Pronara jaka jest różnica cenowa pomiędzy P5 100km a 80km to odpowiedzieli że tylko 2 tysiące. Więc pytam po co produkujecie 80km. A oni: NIEPRODUKUJEMY :( Dziwni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus89    3

Pewnie pytałeś sie dilera, to pewnie temu Ci tak odpowiedzial :( on sprzedaje a nie produkuje, 100 koni i 80 koni to sie rozni jedynie pompą, bo silnik jest taki sam, tak samo jest w zetorach, wsystkie forterry mają te same silniki , ale inne pomby i rozrząd, nie wiem dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

To są te same silniki tylko te mocniejsze mają turbine i chyba pompe zmieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilon1234    0

Witam!!

 

W marcu kupiłem ciągnik rolniczy pronar 5135!!! Dla zainteresowanych chę go opisać:

1. Kabin

- super wyciszona

- radio CD firmy Easy Touch

- głośniki Roadstar

- panel sterowania od Fendt EHR 5

- klima

2. Skrzynia

- zsynchronizowana 4 biegowa

- rewers mechaniczny

- półbiegi na przycisk tzw. speedshift

- V.max. na ogumieniu R34 40 km/h

- skrzynia ZF

3. Podzespoły

- przedni most ZF

- chydraulika Bosch

4. Wałek

- 4 prędkości( 430, 540, 750, 100 r/min)

5. Praca

- pług 5 skibowy( zwykły) z V. 10 km/h na rędzinie

- prasa zwijająca z V. 13- 20 km/h

- zwinny w transporcie

Polecam to jest bardzo dobry traktor!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Między 80 a 100 konnym modelem p5 jest różnica nie 2 a prawie 20 tysięcy zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilon1234    0

Dałem 150 tys. razem z turem!! Mth nie natrzaskałem dużo bo ok 50 i mam jeszcze inne 3 ciągniki!!

P5 ale 80 km jest gorszym ciągnikiem i co śmieszne więcej pali!! Jak macie ok 20 h nie warto kupować john deere ani class najlepiej pronar P5 to jest super ciągnik na ten areał!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj