Piotrus89

Pronar P5

Polecane posty

ridock100    0

Ja bym nie wybrał pronara p5 poniewaz kazdy podzespoł jest innej marki Gdy cos nawali gdzie dostac czesci ja mam pronara 82sa tak jak mtz i jest ciezko dostac czesci od reki. Ja bym sie zasanawial nad jd lub deutz fahr jakims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czym różni się synchroshift od powershift? Czy można zamówić rewers elektrohydrauliczny do tego ciągnika?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

W modelu 5236 jest elektrohydrauliczny rewers. Synchro to zwykły reduktor zmieniany ze sprzęgłem, powershift to bieg zmieniany guzikiem bez sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zryw2008    0

Dajcie mi namiary gdzie mogie kupić chłodnice oleju do p5 z góry dziękuje bo nigdzie nie mówię dostać oprócz skladnicy gdzie śpiewają 700 zł to możliwe z góry dzięki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

witam wiecie może czy modele pronara P 5 P6 P10 I chyba P 8 robią je wo góle nic nie słychać o tych ciągnikach mało ich na targach w gazetach nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

z tego co widziałem na hali montażu pronaru to już nie widać tych ciągników,teraz zajęci są ściąganiem i montażem ciągników kioti ale jakby ktoś chciał zamówić to pewnie by się dało złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

jak to to oni nie robią ich seryjnie tylko na sztuki ?? to co to za produkcja dlatego wogule nie ma kampani reklamowej nic o nich nie słychać. to samo crystal niy robi ciągniki dobre a wcale ich nie reklamuje i wielu rolników nawet nie wie że oni istnieją. i to samo pronar żero reklamy i w sumie nie wiadomo czy oni serie P wogóle robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

z tego co zauważyłem to robia oni ciągniki partiami,pewnie jak znajdą jakąś tam ilość zamówień to dopiero robią.nie byłem jeszcze na placu bo możliwe że mają już narobione te ciągniki i stoją gotowe na placu na sprzedaż i dlatego teraz ich nie robia na hali montażu tylko zajeli sie kioti i belarusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilko    0

Witam. użytkuję Pronara 5135 z 2010r  i szczerze to jest to poprostu ciagnik przecietny i niedopracowany.  Kabina - troche głosno po ok 10 godz pracy szumi w glowie, po 300 mtg padlo sprzegło zatarly sie walki w tulejach, po ok 700 padl silownik wspomagania sprzegla ( zatarl sie na sworzniu - przydalaby sie tam kalamitka - na nowym silowniku nawiercilismy otwor  do smarowania), od pewnego czasu nie dziala wskaznik paliwa , nastepnie  przestał dzialac ehr z kabiny- na blotnikach dziala, ostatnio coraz czesciej nie zalacza sie zajac ., stopka wejscia do kabiny obciera o zbiornik paliwa - podlozylismy kawalek gumy. Poza tym rdzewieja  polaczenia podzespolow . Aha chlodnica oleju zaczyna sie pocic na potege jak i z wszystkich przewodów hydraulicznych. Ciagnik ma obecnie 1000mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

No to nie za dobrze, dopiero 1000 mth a już tyle przygód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilko    0

a zapomniałem o awarii alternatora, pękniętej (3 krotnie) sprężynie pedału sprzęgła i uszkodzonym czujniki świateł STOP. Ciągnik ten nie pracuje w polu lecz ciąga beczke asenizacyjna , przyczepe lad 5ton, kosiarke tylno-boczna 2m, oraz pracuje przy plugu odsnieznym, mimo nie uzywania srodkow chem do mycia maska strasznie wyblakła.  Ciagnik super sprawuje sie przy plugu odsnieznym PUV 2800. spalanie jakie uzyskuje przy wymienionym sprzecie to ok 11-12l

 

Edytowano przez gilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj