Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ab1ab1ab1

Sprzedam bele sianokiszonki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bele
ab1ab1ab1    0

Sprzedam bele sianokiszonki około 80 sztuk.

Cena: do uzgodnienia

Transport: organizuje kupujący.

Kontakt: Tel. 606284321

Ze sprzedażą bel to trzeba uważać. Też ubiegłego roku zostało mi ok 100 i dobrze, że kupiec się nie znalazł (nie dawałem ogłoszenia) i zostały mi. A teraz to nie wiadomo czy mi by starczyło jak bym je sprzedał. Te stare oddaje, są gorszej jakości, ale dla jałowek ok. Więc zastanówcie się, żeby w przyszłym roku nie kupować

wsk125ccm    11
wsk125ccm a ile masz tych bel ??? bo interesowałaby mnie oferta

ab1ab1ab1 a ty z którego pokosu masz te bele ???

A ile byś chciał?? Z transportem czy bez?? Skąd jesteś?? Możesz napisać smsa :)

andrzej2110    529

Sianokiszonka?? Przecież koszt prasowania i owijanie wynosi około 30zł/bela. A gdzie jeszcze koszt ciecia przewracania grabienia?? A gdzie wartość trawy?? A gdzie zysk?? To jest chyba sprzedaż aby ledwie wróciło się za paliwo zużyte w czasie produkcji i folia na bele.

Miki7211    5

U nas w okolicy cena to 50zł i nawet z załadunkiem gratis. Z 80 zł jeszcze sie nie spotkałem w naszej okolicy

andrzej2110    529

Ja wiem o możliwości zbierania za darmo trawy. Jest to w województwie Świętokrzyskim powiat Jędrzejów. Trzeba by samemu ściąć i zabrać.

ab1ab1ab1    0

Moje bele są z drugiego i trzeciego pokosu. Zostało do sprzedania jeszcze około 50 sztuk <_<

kobra89    66

Ja bede sprzedawal po 60 zl za belke sianokiszonki bo tak u nas chodza.

johny    2

cena 80 zł myślę że jest nawet dobra <_< jeszcze napiszcie po jakiej prasie i ile waży :lol:

bo jeden zrobi jakoś praso i waży 300 kg a drugi zrobi to lepszą praso i będzie ważyć 1000 kg :D także różnica może być znaczna .

a dla porównania ceny u nas w tamtym roku chcieli 100 zł za belke tyle że ważyła ona około 900 kg .

kobra89    66

No u mnie kiszonka wazy bankowo 600kg, bo ciapek ma spore problemy z podnoszeniem,

ab1ab1ab1    0

Moje były zrobione prasą Welger (dokładnego modelu nie znam, bo nie była moja), a ile ważą to nie mam pojęcia, bo po co miałbym ważyć belę? <_< A bele są na pewno dobrej jakości, bo sąsiad wziął jedną na próbę i od razu zamówił większą ilość :lol:

Filipoo    14

a z WLKP byłby ktoś chetny? miałbym do skoszenia około 15 ha (oczywiscie sianokiszonka by z tego była chyba :lol:)belki były by po JD550 ale ale nikogo niechce robić w balona trawa była by z drugiego pokosu tyle ze ta trawa ma juz 2 miechy?? w zeszłym roku robilimy nawet z starszej i bydłu smakowała??

pajo    1

Witam. ja mam do sprzedania 30 sztuk sianokiszonki polnej z drugiego pokosu (trawa z koniczyną )można zobaczyć z czego zwijane bo bele leża na łące. Cena 65zł.(woj.pomorskie pow.lęborski)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować