News
kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

czareczek85    97

serwis ma ceny narzucone odgórnie w całej Polsce są takie same w ASO Kubota. Nie ma co winić serwisu to wina tych na górze

pp1208    684

na szczęście ja jeszcze nic od nich nie musiałem kupować ;)

czareczek85    97

to samo z pompką paliwa u nich około 1300 a taką samą kupiłem za 140zł

Wiadomość z agroFakt.pl

pp1208    684

śmiech na sali jak biznes kręcą. chyba lepiej jak na sprzedaży ciągników

• Thanks 1

kokoman0    140

Tak samo pompa wody do v3800 w serwisie 1100 brutto bez uszczelki a na necie 350 brutto i z uszczelką. 

• Thanks 1

sw_kamil    20

Ale tak jest wszędzie. Regulator ciśnienia paliwa do John deere 1200, taki sam Denso kupiony nie przez serwis 320zł.

Przykłady można mnożyć i w każdej marce jest podobnie. W samochodówce też jest podobnie, z tym że tam przebitka to jest dwu-max trzykrotność, a na agro często o wiele więcej

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Byyyku102
      Witam 
      Mam problem posiadam kubote m135gx, z tego co zaobserwowałem olej z przedniego mostu przez odpowietrznik pcha do skrzyni. 
      Może ktoś mial taki przypadek lub podobny kubota z 2014r pierwszy wypust gx z miekka osią. Z góry dziękuję 🙂
    • Przez johnwest1989
      Witam

Chciałbym się dowiedzieć ile kosztują części do Kuboty M9960 najlepiej od posiadacza takiego traktora. Chodzi tu o takie części jak np. alternator, rozrusznik, pompa hydrauliczna, pompa wody,chłodnica, turbosprężarka i inne które mogą się popsuć. Czy możecie mi jeszcze powiedzieć co byście kupili - w grę wchodzą 2 traktory - właśnie ta Kubota oraz John Deere 5090m. Najbardziej właśnie chodzi mi o części i koszty napraw. Jak wypada Kubota w takim porównaniu?

Z góry dziekuję za pomoc.
    • Przez PxP
      Witam.
      Szukam kogoś kto ma Kubotę serii M7xxx i używa do pracy nią AutoSteer`a.
      Mam kilka pytań.
      Pozdr.
    • Przez Pietrekxd111
      Witam Zastanawiam sie na kupnem ciągnika marki Kubota seri m7 i chciał bym sie o nim cos dowiedzieć jak chodzi tip
    • Przez Erox
      Witam,

Posiadam Kubotę M7060. Serwis w Kutnie stwierdził uszkodzony koszyk sprzęgłowy, konieczna wymiana, części podobno nie ma ani w PL ani w Europie więc trzeba sprowadzić z Japonii. Naprawa 20000 PLN. Czy ktoś z Was spotkał się już z takim problemem i czy faktycznie koszt jest aż tak duży??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj