Skocz do zawartości
kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota

galeria
Kubota
jarsek    1

Jak wymyślili takie ceny to zamiast tych 200 sztuk rocznie będą sprzedawać dwie. :B)

Edytowano przez jarsek

pic2ek    5

Nie wiem jak ale ja za 6040 widziałem u kolego cenę 103 500 netto i się podnieciłem i w sumie pomyślałem, ze moze jednak warto pojechac zobaczyć ta kubote :) ale jednak czytam jeszcze raz i coś mi się wzrok skalibrował i już widzę inną cenę :lol: taka szkoda :(

Wiadomość z agroFakt.pl

samex69    31

Z cenami Kubot to chyba jest tak że na ich wzrost miał wpływ wzrost promieniowania w Fukuszimie no bo jak inaczej wytłumaczyć 20% podwyżkę , samym wzrostem kursu jena chyba będzie ciężko.

KIRK80    8

Z cenami Kubot to chyba jest tak że na ich wzrost miał wpływ wzrost promieniowania w Fukuszimie no bo jak inaczej wytłumaczyć 20% podwyżkę , samym wzrostem kursu jena chyba będzie ciężko.

Sprawdziłem kurs jena w NBP. W grudniu 2009 średnio 3,15PLN za 100JPY, w grudniu 2011 to ok. 4,25PLN za 100JPY

PawelWlkp    333

Przy takiej podwyżce kursu to i tak część wzieli na siebie. Do mnie dziś dzwonił diler u którego negocjowałem że ma w dobrej cenie 85 z turem quicke. Jakby ktoś z południowej wlkp był zainteresowany to moge wysłać namiar na priwa.

PawelWlkp    333

Za bardzo nie pamiętam, bo leże w łóżku z gorączką i mnie ze snu wyrwał ale jakoś może 170 ponad z turem. Mówił coś że dobra cena bo ktoś zrezygnował bo kredytu nie dostał. Za nową oczywiście i w cenie osprzęt do tura chyba.

Edytowano przez PawelWlkp

kokoman0    59

Podoba mi się ten nowy design (może nie ładny ale bardzo praktycznie rozwiązane światła) aha i w końcu jest siedzenie dla pasażera :P

Artur96    11

no wreście długo czekałem aż kubota zrobi szyberdachno nie jest on za piękny,no ale ujdzie.no i za siedzenie pasażera też plus.jak zrobili drugi fotel to wiadomo ze kabina też się powiększył

arekpl3    8

Moim zdaniem dużym plusem jest przekładnia, ale do tego DPF-A nie mam przekonania, ale cóż ekologia... <_<

yarpen12    0

Ale cena odstrasza. Pytałem dilera i powiedział mi że będzie kosztować około 90.000 euro. :blink:

jaro    163

No to już chyba trzeba być strasznym fanem i pobierać lekcje japońskiego :D aby kupować w tej cenie .

gazela77    9

Dzisiaj dowieźli mi paliwo (5,38 zł/litr) i zalałem Kubusia do pełna. Co się okazało ? Spalanie wyszło mi średnio 3,58 litra /mtg. Muszę dodać że pracowałem praktycznie tylko ładowaczem czołowym, ale też w tym poorałem 1 ha na głęboko. Chyba dobry wynik co? :)

jacus    102

a jak z czesciami zamiennymi do niego, bo niedaleko jest za rozsadne pieniadze do sprzedania i ciekawi mnie gdzie mozna je kupic np. w malopolsce.

KrzysztofJ    0

Dzisiaj dowieźli mi paliwo (5,38 zł/litr) i zalałem Kubusia do pełna. Co się okazało ? Spalanie wyszło mi średnio 3,58 litra /mtg. Muszę dodać że pracowałem praktycznie tylko ładowaczem czołowym, ale też w tym poorałem 1 ha na głęboko. Chyba dobry wynik co? :)

wynik super, tylko czy do końca odpowietrzyłeś zbiornik przy tankowaniu? A na jakich max obrotach orałeś.

Dla zainteresowanych ładowaczami do Kuboty firma Metal-Technik s.c. robi dobre ładowacze w dobrej cenie /mocowania do M6040-7040, M8540-9540/ z wymiennymi tulejami.

gazela77    9

Zbiornika nie odpowietrzałem bo nie był zupełnie pusty,ale przy poprzednim tankowaniu zalałem go do pełna i spisałem mtg. A teraz ponownie zalałem go do pelna i spisałem licznik. I stad wziołem taki wynik spalania. A w orce zazwyczaj jadę 1 na zającu i staram się trzymać tak 1800 obrotów i nie przekraczać 2000.

Edytowano przez gazela77

Versu    0

Czytałem ten test Farmera to prawda ze kubota M8540 i M9540 nie jest zbyt ciężka, ale można zawsze zamontować przedni tuz i po problemie obciążniki na koła trochę szerzej rozstawić, i mamy niezły ciągnik. Ja planuje zakup M9540 i mam zamiar ciągać nim 3metrowy agregat.http://www.kongskilde.com/pl-pl/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=64 i na to nabudowany siewnik http://www.kongskilde.com/pl-PL/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=236. i pod to przedni tuz na nim jakieś 600kg co wydłuży ciągnik jakieś 80cm.

http://www.kongskilde.com/pl-pl/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=64

Mam świadomość że lepszym rozwiązaniem myła by M108 bo jest większa i cięższa ale przede wszystkim droższa po nowej cenie jakieś 230 tyś z watem jak dla mnie to kosmos trochę drogo jak za taki ciągnik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf73
      Prosze opinie urzytkownikuw tego modelu
    • Przez czareczek85
      Użytkownicy Kubot ja do tej pory jeździłem na oryginalnych olejach najpierw od Repsola potem od Valvoline, teraz szukam zamiennika w rozsądnej cenie co polecicie?
    • Przez damian19321
      Witam, otóż pracuje na Kubocie m110gx-II i podczas zmieniania biegów, biegi strasznie mocno szarpią że ciągnik prawie że skacze ;/ , co jest bardzo uciążliwe i nie przyjemnie, czy to jest wina tej serii i to we wszystkich tak szarpie czy to jest wina mojego modelu i tylko mi tak szarpie jak głupi. czy będzie konieczność wezwania serwisu ? Ciągnik jak narazie pracuje z kosiarką bijakową do poboczy samasz 160 i oprócz kosiarki nic innego nie jest czepiane do ciągnika.
      Czy to moja wina że nie poprawnie zmieniam  biegi ?
    • Przez Pietrekxd111
      Witam Zastanawiam sie na kupnem ciągnika marki Kubota seri m7 i chciał bym sie o nim cos dowiedzieć jak chodzi tip
    • Przez kewin123
      Jestem zainteresowany ciagnikiem kubota M100GX , i powiem szczerze ze troche martwi mnie to co podaja w danych technicznych tzn ze moment obrotowy ciagnika o mocy106 km wynosi tylko 346Nm .Dla porównania nh t5  110 o mocy 107 km ma 468Nm a jd 5r  o mocy100km -437Nm . To wydaje sie bardzo duża róznica ciekawe jak to przedkłada sie  na  prace, uciąg itp?mile widziana każda opinia