kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

gazela77    10

podejrzewam, że w cenie duży udział mają koszty przesyłki ok. 50 € netto express

 

czyli (570 - 200): 2= 185 zł netto/ 1 szt.

 

 

27.04.2011 czat z ekspertem Kubota godz. 19:00

 

Poszperałem i mam zamienniki amortyzatorów już od 50 zł netto! Sprzedaż wysyłkowa.

a ten czat to na agrofoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubotam    15

ja posiadam Kubotę m9540 i jestem zadowolony :)

plusy: dobry i oszczędny silnik , zwinny przy przy pracy z ładowaczem czołowym

minusy: słabo dociążony , kabina jednoosobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubotam    15

Cześć, od roku mam M9540 z ładowaczem Stoll FZ+10, jak dla mnie przy 20ha daje radę, przy orce 5 skiby x40cm na piachach pali z prędkością 8km/h - 10 l. Na razie tylko jedna mała usterka z winy kierowcy. W zimie pracował przy odśnierzaniu dróg gminnych - przy odpalaniu brak problemów. Teraz wady: jeden półbieg, jedno miejsce w kabinie, brak szyberdachu, brak nawiewu znad głowy. :blink: Pozdrawiam posiadaczy marki Kubota :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

No i prosze- gwarancja na 3 lata? Moja żona śmieje sie że to dlatego że nikt nie kupuje Kuboty. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

U naszych zachodnich sąsiadów już dawno była 3-letnia gwarancja. Sprzedaż wzrasta, coraz częściej można je spotkać w terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

To że w Niemczech Kubota miała 3 letnią gwarancję to nic dziwnego-inna kultura techniczna , dbałość o jakość paliwa i olejów , no i przede wszystkim regularny serwis.

Ale widać że i w Polsce Kubota nie boi się stanąć na wysokości zadania i zaczynają traktować nas jak innych klientów - trzyletnia gwarancja wg. mnie tylko dobrze może świadczyć o firmie i jej produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikm    11

Moja Kubota ma ponad 600 godzin i jak na razie bardzo ładnie jeździ zdecydowanie polecam ten ciagniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Czy Kubota posiada radio w standardzie?,bo dealer mi nawet nie zaproponował! Co mam zrobić, dusić dealera czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Jeśli jest miejsce na radio - a przecież jest- to szanujący klienta i siebie diler powinien je wypełnić jakimś dobrym sprzętem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Święta prawda kolego Samex. Tak właśnie powiem dealerowi to napewno wstawi radio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz5353    0
Napisano (edytowany)

mam pytanie do posiadaczy Kuboty M 108 s

 

 

mam pytanie do posiadaczy Kuboty M 108 s ile razy trzeba kręcić kołem kierownicy aby skręcić koła maksymalnie z jednego skrajnego położenia w drygie

Edytowano przez tomasz5353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dilera trzeba dusiać do końca. ;) radio to niewielki dodatek dla rozpoczęci negocjacji. i tak to sobie odbije na przeglądach gwarancyjnych.... ME 9000- 1540 mth mimo kilku lat uzytkowania nie opuszacza mnie fascynacja twardością niezawodnością i ekonomią Kuboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

No i dlatego właśnie zdecydowałem się na Kubote :lol: mam nadzieje że to będzie dobry zakup? Ciągnik już stoi u dealera, brakuje tylko ładowacza czołowego. Mam nadzieje że do 20-ego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Właśnie skończyłem wertować "instrukcje obsługi" Kubota M8540 :D Proste jak świński ogon :lol:

a we wtorek jade po ciągnik i reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

No to tylko życzyć bezawaryjnej eksploatacji.Ja na mojej M9540 zrobiłem 690 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

przepraszam za offtop, ale z marka Kubota zawsze kojarzyło mi się w pierwszym sorcie to:

 

 

603725.jpg

 

 

:)

 

 

to taki humorystyczny akcent :)

 

jeżeli komuś nie podpasuje - prosze wykasowac mój post :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Te klapki są przecież jak Kubota-solidne i proste .

PS.A jakie zwrotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

jaro zgadzam się z Tobą w 100% a co do skojarzeń z marką Kubota to moje pierwsze skojarzenie to - mały silnik disla(0,8l-18kM) który nasi inżynierowie próbowali zamontować w Maluchu- podobno wyszła mała seria 20-30 sztuk.

No a teraz to Kubota kojarzy mi się z dobrymi traktorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszM6040    3

Witam. Mam pytanie do użytkowników traktorów kubota. Czy w waszych ciągnikach licznik podaje godziny czy motogodziny bo u mnie w m6040

instukcja podaje że motogodziny a na liczniku jest oznaczenie h (godzina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIXIN    0

A ile obecnie kosztuje pierwszy przegląd po 50mtg w Kubocie m8540 lub m9540?? Dzięki i pozdrawiam.

Edytowano przez MIXIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj