Skocz do zawartości
kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kubota
gazela77    9

podejrzewam, że w cenie duży udział mają koszty przesyłki ok. 50 € netto express

czyli (570 - 200): 2= 185 zł netto/ 1 szt.

27.04.2011 czat z ekspertem Kubota godz. 19:00

Poszperałem i mam zamienniki amortyzatorów już od 50 zł netto! Sprzedaż wysyłkowa.

a ten czat to na agrofoto?

kubotam    15

ja posiadam Kubotę m9540 i jestem zadowolony :)

plusy: dobry i oszczędny silnik , zwinny przy przy pracy z ładowaczem czołowym

minusy: słabo dociążony , kabina jednoosobowa

Wiadomość z agroFakt.pl

kubotam    15

Cześć, od roku mam M9540 z ładowaczem Stoll FZ+10, jak dla mnie przy 20ha daje radę, przy orce 5 skiby x40cm na piachach pali z prędkością 8km/h - 10 l. Na razie tylko jedna mała usterka z winy kierowcy. W zimie pracował przy odśnierzaniu dróg gminnych - przy odpalaniu brak problemów. Teraz wady: jeden półbieg, jedno miejsce w kabinie, brak szyberdachu, brak nawiewu znad głowy. :blink: Pozdrawiam posiadaczy marki Kubota :rolleyes:

gazela77    9

No i prosze- gwarancja na 3 lata? Moja żona śmieje sie że to dlatego że nikt nie kupuje Kuboty. Co wy na to?

KrzysztofJ    0

U naszych zachodnich sąsiadów już dawno była 3-letnia gwarancja. Sprzedaż wzrasta, coraz częściej można je spotkać w terenie.

samex69    31

To że w Niemczech Kubota miała 3 letnią gwarancję to nic dziwnego-inna kultura techniczna , dbałość o jakość paliwa i olejów , no i przede wszystkim regularny serwis.

Ale widać że i w Polsce Kubota nie boi się stanąć na wysokości zadania i zaczynają traktować nas jak innych klientów - trzyletnia gwarancja wg. mnie tylko dobrze może świadczyć o firmie i jej produktach.

ogrodnikm    7

Moja Kubota ma ponad 600 godzin i jak na razie bardzo ładnie jeździ zdecydowanie polecam ten ciagniczek

gazela77    9

Czy Kubota posiada radio w standardzie?,bo dealer mi nawet nie zaproponował! Co mam zrobić, dusić dealera czy dać sobie spokój?

samex69    31

Jeśli jest miejsce na radio - a przecież jest- to szanujący klienta i siebie diler powinien je wypełnić jakimś dobrym sprzętem .

gazela77    9

Święta prawda kolego Samex. Tak właśnie powiem dealerowi to napewno wstawi radio :-)

tomasz5353    0
Napisano (edytowany)

mam pytanie do posiadaczy Kuboty M 108 s

mam pytanie do posiadaczy Kuboty M 108 s ile razy trzeba kręcić kołem kierownicy aby skręcić koła maksymalnie z jednego skrajnego położenia w drygie

Edytowano przez tomasz5353

dilera trzeba dusiać do końca. ;) radio to niewielki dodatek dla rozpoczęci negocjacji. i tak to sobie odbije na przeglądach gwarancyjnych.... ME 9000- 1540 mth mimo kilku lat uzytkowania nie opuszacza mnie fascynacja twardością niezawodnością i ekonomią Kuboty

gazela77    9

No i dlatego właśnie zdecydowałem się na Kubote :lol: mam nadzieje że to będzie dobry zakup? Ciągnik już stoi u dealera, brakuje tylko ładowacza czołowego. Mam nadzieje że do 20-ego będzie.

gazela77    9

Właśnie skończyłem wertować "instrukcje obsługi" Kubota M8540 :D Proste jak świński ogon :lol:

a we wtorek jade po ciągnik i reszte.

pooch    58

przepraszam za offtop, ale z marka Kubota zawsze kojarzyło mi się w pierwszym sorcie to:

603725.jpg

:)

to taki humorystyczny akcent :)

jeżeli komuś nie podpasuje - prosze wykasowac mój post :)

jaro    163

Te klapki są przecież jak Kubota-solidne i proste .

PS.A jakie zwrotne :D

samex69    31

jaro zgadzam się z Tobą w 100% a co do skojarzeń z marką Kubota to moje pierwsze skojarzenie to - mały silnik disla(0,8l-18kM) który nasi inżynierowie próbowali zamontować w Maluchu- podobno wyszła mała seria 20-30 sztuk.

No a teraz to Kubota kojarzy mi się z dobrymi traktorami!

JanuszM6040    3

Witam. Mam pytanie do użytkowników traktorów kubota. Czy w waszych ciągnikach licznik podaje godziny czy motogodziny bo u mnie w m6040

instukcja podaje że motogodziny a na liczniku jest oznaczenie h (godzina).

MIXIN    0

A ile obecnie kosztuje pierwszy przegląd po 50mtg w Kubocie m8540 lub m9540?? Dzięki i pozdrawiam.

Edytowano przez MIXIN

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf73
      Prosze opinie urzytkownikuw tego modelu
    • Przez czareczek85
      Użytkownicy Kubot ja do tej pory jeździłem na oryginalnych olejach najpierw od Repsola potem od Valvoline, teraz szukam zamiennika w rozsądnej cenie co polecicie?
    • Przez damian19321
      Witam, otóż pracuje na Kubocie m110gx-II i podczas zmieniania biegów, biegi strasznie mocno szarpią że ciągnik prawie że skacze ;/ , co jest bardzo uciążliwe i nie przyjemnie, czy to jest wina tej serii i to we wszystkich tak szarpie czy to jest wina mojego modelu i tylko mi tak szarpie jak głupi. czy będzie konieczność wezwania serwisu ? Ciągnik jak narazie pracuje z kosiarką bijakową do poboczy samasz 160 i oprócz kosiarki nic innego nie jest czepiane do ciągnika.
      Czy to moja wina że nie poprawnie zmieniam  biegi ?
    • Przez Pietrekxd111
      Witam Zastanawiam sie na kupnem ciągnika marki Kubota seri m7 i chciał bym sie o nim cos dowiedzieć jak chodzi tip
    • Przez kewin123
      Jestem zainteresowany ciagnikiem kubota M100GX , i powiem szczerze ze troche martwi mnie to co podaja w danych technicznych tzn ze moment obrotowy ciagnika o mocy106 km wynosi tylko 346Nm .Dla porównania nh t5  110 o mocy 107 km ma 468Nm a jd 5r  o mocy100km -437Nm . To wydaje sie bardzo duża róznica ciekawe jak to przedkłada sie  na  prace, uciąg itp?mile widziana każda opinia