kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

jarsek    1

Jak wymyślili takie ceny to zamiast tych 200 sztuk rocznie będą sprzedawać dwie. :B)

Edytowano przez jarsek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Nie wiem jak ale ja za 6040 widziałem u kolego cenę 103 500 netto i się podnieciłem i w sumie pomyślałem, ze moze jednak warto pojechac zobaczyć ta kubote :) ale jednak czytam jeszcze raz i coś mi się wzrok skalibrował i już widzę inną cenę :lol: taka szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekpl3    9

Do mnie dzisiaj przyjechała w końcu m6040, oby się dobrze sprawowała jako pomocnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Z cenami Kubot to chyba jest tak że na ich wzrost miał wpływ wzrost promieniowania w Fukuszimie no bo jak inaczej wytłumaczyć 20% podwyżkę , samym wzrostem kursu jena chyba będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12

Z cenami Kubot to chyba jest tak że na ich wzrost miał wpływ wzrost promieniowania w Fukuszimie no bo jak inaczej wytłumaczyć 20% podwyżkę , samym wzrostem kursu jena chyba będzie ciężko.

Sprawdziłem kurs jena w NBP. W grudniu 2009 średnio 3,15PLN za 100JPY, w grudniu 2011 to ok. 4,25PLN za 100JPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Przy takiej podwyżce kursu to i tak część wzieli na siebie. Do mnie dziś dzwonił diler u którego negocjowałem że ma w dobrej cenie 85 z turem quicke. Jakby ktoś z południowej wlkp był zainteresowany to moge wysłać namiar na priwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Za bardzo nie pamiętam, bo leże w łóżku z gorączką i mnie ze snu wyrwał ale jakoś może 170 ponad z turem. Mówił coś że dobra cena bo ktoś zrezygnował bo kredytu nie dostał. Za nową oczywiście i w cenie osprzęt do tura chyba.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Podoba mi się ten nowy design (może nie ładny ale bardzo praktycznie rozwiązane światła) aha i w końcu jest siedzenie dla pasażera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

no wreście długo czekałem aż kubota zrobi szyberdachno nie jest on za piękny,no ale ujdzie.no i za siedzenie pasażera też plus.jak zrobili drugi fotel to wiadomo ze kabina też się powiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arekpl3    9

Moim zdaniem dużym plusem jest przekładnia, ale do tego DPF-A nie mam przekonania, ale cóż ekologia... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarpen12    1

Ale cena odstrasza. Pytałem dilera i powiedział mi że będzie kosztować około 90.000 euro. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to już chyba trzeba być strasznym fanem i pobierać lekcje japońskiego :D aby kupować w tej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Dzisiaj dowieźli mi paliwo (5,38 zł/litr) i zalałem Kubusia do pełna. Co się okazało ? Spalanie wyszło mi średnio 3,58 litra /mtg. Muszę dodać że pracowałem praktycznie tylko ładowaczem czołowym, ale też w tym poorałem 1 ha na głęboko. Chyba dobry wynik co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

a jak z czesciami zamiennymi do niego, bo niedaleko jest za rozsadne pieniadze do sprzedania i ciekawi mnie gdzie mozna je kupic np. w malopolsce.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Dzisiaj dowieźli mi paliwo (5,38 zł/litr) i zalałem Kubusia do pełna. Co się okazało ? Spalanie wyszło mi średnio 3,58 litra /mtg. Muszę dodać że pracowałem praktycznie tylko ładowaczem czołowym, ale też w tym poorałem 1 ha na głęboko. Chyba dobry wynik co? :)

 

wynik super, tylko czy do końca odpowietrzyłeś zbiornik przy tankowaniu? A na jakich max obrotach orałeś.

 

Dla zainteresowanych ładowaczami do Kuboty firma Metal-Technik s.c. robi dobre ładowacze w dobrej cenie /mocowania do M6040-7040, M8540-9540/ z wymiennymi tulejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Zbiornika nie odpowietrzałem bo nie był zupełnie pusty,ale przy poprzednim tankowaniu zalałem go do pełna i spisałem mtg. A teraz ponownie zalałem go do pelna i spisałem licznik. I stad wziołem taki wynik spalania. A w orce zazwyczaj jadę 1 na zającu i staram się trzymać tak 1800 obrotów i nie przekraczać 2000.

Edytowano przez gazela77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

Czytałem ten test Farmera to prawda ze kubota M8540 i M9540 nie jest zbyt ciężka, ale można zawsze zamontować przedni tuz i po problemie obciążniki na koła trochę szerzej rozstawić, i mamy niezły ciągnik. Ja planuje zakup M9540 i mam zamiar ciągać nim 3metrowy agregat.http://www.kongskilde.com/pl-pl/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=64 i na to nabudowany siewnik http://www.kongskilde.com/pl-PL/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=236. i pod to przedni tuz na nim jakieś 600kg co wydłuży ciągnik jakieś 80cm.

 

http://www.kongskilde.com/pl-pl/Soil/dbProducts/Product.htm?productid=64

 

Mam świadomość że lepszym rozwiązaniem myła by M108 bo jest większa i cięższa ale przede wszystkim droższa po nowej cenie jakieś 230 tyś z watem jak dla mnie to kosmos trochę drogo jak za taki ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj