kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

kokoman0    305

Maska jak i błotniki oraz dach są z tworzywa sztucznego, gdzie maska i błotniki zrobione są z laminatu a dach z plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Jestem w szoku że w małych kubotach są metalowe maski. Byłem święcie przekonany, że wszystkie kuboty mają plastikowe maski a tu niespodzianka :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

Do @kaskader911 ci powiem jaki to statek : NAJLEPSZY. I jak zwykle mam pytanie czy z czyszczeniem chłodnicy nie ma problemów podobno można ją przesunąć czy wysunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian2609    1

Nom Dziś podpisałem umowę Z Kolesiem od Kuboty. Zakupuje Kubote M6040...

Jak myślicie Nie będę żałował Z zakupu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

No to jest chyba oczywiste że tylko od klimy da się wsunąć. Ale z czyszczeniem i przedmuchiwaniem reszty nie ma większych kłopotów.

Edytowano przez pioter03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskader911    0

Do @kaskader911 ci powiem jaki to statek : NAJLEPSZY. I jak zwykle mam pytanie czy z czyszczeniem chłodnicy nie ma problemów podobno można ją przesunąć czy wysunąć ?

 

wiem że najlepszy;D sam użytkuję m8540;] i jakbym miał kupic ją jeszcze raz to bym to zrobił. intryguje mnie tylko jej kolor, dwie rury wydechowe i te super lusterka:D

Edytowano przez kaskader911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

Do @kaskade911 na prawdę fura prezentuje się nie ziemsko ale w czerwonym lepiej by jej było oczywiście z tymi dwiema rurami i lusterkami . Z tego co widziałem to m9540 po lekkim feis liftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Nom Dziś podpisałem umowę Z Kolesiem od Kuboty. Zakupuje Kubote M6040...

Jak myślicie Nie będę żałował Z zakupu??

 

Ja mam m6040 od czerwca, 250 mh i jestem bardzo zadowolony. Chociaż oglądając ten filmik już się zastanawiam nad tuningiem. Może nie tak drastycznym ale kilka detali bym dodał.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo77    0

Koledzy mam pytanie jak sprawuje się ładowacz pomarol tur 220 w kubocie 7040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu2008    0

Olo 77 lepiej troszkę dołóż i kup sobie ładowacz Quicka35 ,mocniejszy i lżejszy od Naszych.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

Blokada kół w M9540 jest w podłodze ale wystarczy ją włączyć czy trzeba ją trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

Ja ma ładowacz Agromaszu 1400 udźwigu i jestem zadowolony bo po pierwsze jest ciężki w porównaniu do zachodnich i dociąża mi przód a po drugie kosztował połowę tego co Quick35 więc mogłem pozwolić sobie na dodatkowy osprzęt.

Odpowiadając na pytanie o zwrotność to nie rozumiem w czym mógł by przeszkadzać, lub ograniczać?


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitor    0

Nom Dziś podpisałem umowę Z Kolesiem od Kuboty. Zakupuje Kubote M6040...

Jak myślicie Nie będę żałował Z zakupu??

Może ktoś ma doświadczenie i napisze czy Kubota M6040 da radę w agregacie pożniwnym 2.5m (dwa rzędy talerzy z wałem)na IV klasie,albo w pługu zagonowym 4-skib. unijnym.Ciekawy też jestem czy naprawdę te traktorki są takie oszczędne w paliwie i jak sprawują się w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

Do @monitor przeczytaj wcześniejsze posty tam jest wszystko opisane.Do @kaskader911 a jak chce wyłączyć blokade to sama wyskakuje czy trzeba się zatrzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo77    0

Do @LeonOr pytam czy rama ładowacza nie ogranicza skrętu gdyż mój kuzyn ma New Hollanda z ładowaczem z METAL FACHu i u niego koła przy skręcie opierają się o rame od ładowacza i ograniczają skręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

W kubocie 7040n poszedl mechanizm roznicowy puscilo zabespieczenie wada fabryki traktor na gwarancji .Czesci z Japoni jechaly 14 dni kurier z lotniska dostarczyl w ostatnim dniu 14 i serwis na czas zdązyl naprawic traktor bo po 14 dniu klient zadal by nowy traktor .Koszt naprawy gdyby byla po gwarancji to kilkanascie tys zł bo nawet łozyska muszą byc orginalne nie mowiąc o trybach i innych czesciach mechanizmu roznicowego.Wiadomosc mam od znajomego mechanika z serwisu Kuboty ktory naprawial maszyne.Sam bylem zainteresowany zakupem tego modelu jednak kupilem Kioti bo w Holandi ma magazyn centralny czesci na Europe Kubota takiego magazynu nie ma..Co bedzie jak traktory Kuboty i rowniez Kioti zacznią sie psuc po gwarancji bedzie trzeba samolotem latac do Korei lub Japoni po czesci bo diler sprzedal traktor a o czesci musi sie martwic wlasciciel?.Czas pokaze jaka jest naprawde trwalosc tych dwoch marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Może ktoś ma doświadczenie i napisze czy Kubota M6040 da radę w agregacie pożniwnym 2.5m (dwa rzędy talerzy z wałem)na IV klasie,albo w pługu zagonowym 4-skib. unijnym.Ciekawy też jestem czy naprawdę te traktorki są takie oszczędne w paliwie i jak sprawują się w praktyce.

Kuboty to dobre ciągniki ale do 60-cio konnego ciągnika unijne 4-ki to chyba trochę za "bogato" nie myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj