kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3883
1 godzinę temu, czareczek85 napisał:

Sprawdzimy jak będziemy pryskać.

nie ma opcji. u mnie ledwo pusty podnosi a waży 1200kg


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

W moim jest inna konstrukcja zbiornik jest wąski a wysoki i bardzo blisko ciągnika to robi ogromną różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Myślisz ze Hardi daje zbiornik daleko od ciągnika?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
@yacenty u ciebie w kubocie wieszaki są ustawione w ten otwór jak najbliżej haków CBM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie wiem, jakoś nie miałem potrzeby żeby zwrócić na nie uwagę.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

@yacenty właśnie. a to jest ogromna różnica. sprawdź kiedy przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Na dniach będzie modernizacja opryskiwacza to będziemy zaglądać


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

No ale ta kubota na fotkach jest mniejsza od mtz wie co porównujesz? Ciagnik ma 3300 a ma dźwigać 2000 i byc stabilny? Nie uwierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

3300? Skąd ta masa?
U mnie ciągnik z ładowaczem czołowy 3.2tony, dodatkowo obciążniki na tylnych kołach - wtedy 3.5 tony


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
19 godzin temu, czareczek85 napisał:

Ponoć że 3300kg plus 450kg na przód

Osoba ktora kupiła tą kubote napisała ile podobno wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
3 godziny temu, yacenty napisał:

3300? Skąd ta masa?
U mnie ciągnik z ładowaczem czołowy 3.2tony, dodatkowo obciążniki na tylnych kołach - wtedy 3.5 tony

Tak mi dealer mówił i tak miał w prospekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co możecie mi powiedzieć o Kubocie m115gx IV lub pochodnych? Warto zainwestować w ten traktor, czy lepiej szukać jakiejś innej marki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

bardzo dobry ciągnik. skrzynia wygodna i silnik o dużej pojemności. 6.1 litra jak na tą moc nie spotykamy już w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Ja mam mgx135. Jestem zadowolony. Jak chcesz jakieś szczegóły to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek1226    2

Witam. Chciałem zapytać czy ktoś może posiada, użytkuje, prasę kubota BF2255, ma ktoś może jakieś opinie na tamat tego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theone1992    0
Dnia 21.08.2019 o 09:22, pawelek1226 napisał:

Witam. Chciałem zapytać czy ktoś może posiada, użytkuje, prasę kubota BF2255, ma ktoś może jakieś opinie na tamat tego sprzętu?

Kubota = Kverneland. Te same części, tylko inne naklejki i malowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158
Dnia 21.08.2019 o 09:22, pawelek1226 napisał:

Witam. Chciałem zapytać czy ktoś może posiada, użytkuje, prasę kubota BF2255, ma ktoś może jakieś opinie na tamat tego sprzętu?

Witam. Zdecydowałeś się na tą prasę? Bo jestem w trakcie zbierania ofert na modernizację na zmiennokomorową i na kubotę dostałem dobrą ofertę, wiec chciałbym podpytać użytkowników jak się sprawują te prasy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

ja testowałem tą prasę kverneland. bardzo dobra. jak się uda to w planach jest zakup takiej nowej na ten rok a jak nie to używka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

ja nią belowalem zieloną trawę. bele po 1100 kg były. i szło elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Kubota m7.151 paszowoz ważył. bele jak kamień. prasa pasowa robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Ciekawy temat postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w swojej Kubocie cena w ASO przeraża ponad 4000zł netto szok. Zaczynam szukać na własną rękę spisujemy nazwę i numery z pompy. I kolejny szok ta sama pompa kosztuję 1600netto. Zamawiam i jestem mega zadowolony a tu po południu kolejny telefon( składałem zapytania w kilku miejscach) że taka pompa 1390 netto. Jednak przepłaciłem he he. Teraz po wpisaniu shimadzu kubota  m128x  już wyskakuję szukany obiekt. Piszę to gdyby ktoś potrzebował i chciał kupić pompę do swojej kuboty

Edytowano przez czareczek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj