kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

mrjelon8420    4

Z tego co ja zrozumiałem to mu chyba tylko maskę wymienili a nie całą kosiarkę. 

Co do zbierania trawy masz rację. jeśli trzeba zbierać najlepsze są traktorki. Ja bardziej sytuacje rozpatrywałem pod kątem możliwości koszenia w trudniejszym terenie. Za równo pod kątem nierówności jak i manewrowania.

Kosiarkę wstawili mi drugą bo pierwszej nie przyjąłem. Tyle że druga miała dokładnie tą samą wadę w tym samym miejscu. Jeżeli nie odpuściłbym tematu to podejrzewam że i 3 i 4 miałaby porysowaną maskę w tym samym miejscu i do transakcji by w ogóle nie doszło, bo firma nie potrafi dostarczyć drogiej maszyny bez uszkodzeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jelonku, tak jak powiedziałem kończę temat, bo to nie ja się "zakłopotałem" - chyba miałeś na myśli zakręciłem, tylko ty byłeś raz właścicielem traktorów , potem kosiarek i Bóg wie czego jeszcze, ale odpowiem ci na twoje ostatnie pytanie. jestem odpowiedzialny za grafik kilkudziesięciu pracowników, ustalanie topografii koszenia, planowania odpowiednich ludzi, sprzętów na odpowiednie tereny, ale także delegowanie odpowiednich załóg do prac melioracyjnych i budowlanych związanych z utrzymaniem zieleni na terenie aglomeracji w promieniu kilkunastu kilometrów. Pisząc mój mechanik pisałem o mechaniku który pracuje u naszego lokalnego dilera Kuboty, a u którego od 10 lat kupujemy kosiarki, koparkoładowarki, maszyny budowlane a takze serwisujemy wszystkie (prawie) nowe sprzęty, ze starymi sobie radzimy sami. tak jak powiedziałem to mój oststni wpis, bo nie jest dla merytoryczne rozmawianie w sytuacji gdy mówisz o konkretach a w odpowiedzi słyszysz tylko : jesteś pracownikiem Kuboty. Swoją drogą przydałby się tutaj ktoś z Kuboty, może wreszcie dowiedzilibysmy się o sprawie z drugiej strony - bo na razie to ammy tylko twoje opinie. Apeluję do pracowników Kuboty którzy z peewnoscią czytaja tutaj to i owo - opowiedzcie jak to wszystko wyglądało z Waszej strony. Dziękuję dobranoc! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrjelon8420    4

Przed ostatni wpis miał być już Twoim ostatnim. Winny się tłumaczy. ;)  Co z waszej strony, pokrzykiwaliście sobie tutaj przez 2 tygodnie oskarżając mnie o wszystko. :lol: Gdy udowodniłem wam że nie tylko ja mam problem z japońskim bublem ale i inna część świata to sprawa zaczyna trochę inaczej wyglądać i nabieracie wody w usta. ^^ Jeszcze raz się spytam o moje zużyte kółka kopiujące do których tak skakaliście czy podtrzymujecie jeszcze że to moja wina? Agresja jest aktem słabości. :rolleyes:  Nie potrafisz nic dobrego i rzeczowego napisać to nie pisz. Od samego początku w tym temacie wydajesz się dla większości (prawdziwych) użytkowników rolników podejrzany. Nie wiedziałem że ludzie z firm komunalnych udzielają się na forach rolniczych. :P  Ale nikt tego nie zakazuje i nawet dobrze bo mamy szersze rozpostarcie- co nie grzegorzuciepy. :D

 

PS W całym tym temacie akurat od Ciebie żadnych konkretów nie słyszałem co jedynie oskarżenia bez głębszego zapoznania się z problemem. W pierwszych moich postach i Twojej odpowiedzi widać to  najlepiej. :rolleyes:

Edytowano przez mrjelon8420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Co do Kuboty to sie przekonam co to jest ale dealer z lubelskiego niestety porażka zero kompetencji handlowca , gdybym 2 raz kupował to bym się na nią nie zdecydował ze względu na serwis i handlowca , który jak się okazało nie wie co sprzedaje i się na tym nie zna :(. Czas oczekiwania na ciągnik 3 miesiące , który rzekomo jest na placu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Co do Kuboty to sie przekonam co to jest ale dealer z lubelskiego niestety porażka zero kompetencji handlowca , gdybym 2 raz kupował to bym się na nią nie zdecydował ze względu na serwis i handlowca , który jak się okazało nie wie co sprzedaje i się na tym nie zna :(. Czas oczekiwania na ciągnik 3 miesiące , który rzekomo jest na placu :(

jaki  model bierzesz ? na prow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikorol    3

Kubote 6040 mam 4 lata zero awarii, bardzo małe złuzycie paliwa w lekkich pracach przy ciężkich na średnim poziomie jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

biorę za gotówkę bo nie załapałem się na środki z prow model m6060 z turem  ma głownie służyć do opryskiwacza , rozsiewacza i pracy na użytkach zielonych + tur

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

kubota 7060 pełna felga bez obciaznika 123 netto tur mx u 306 30netto  wzglednie m 8560 146 700 netto tur mx 308 31 netto prosze o opinie na temat modeli i cen

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

nie wiem jak w nowej serii m5 ale w mgx i m60 tak jest niestety do załączania womu jest wykorzystwany elektrozawór 0-1 bez miękiego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    119

Kolego mozesz dokładniej napisac co za doposazenie za tą cene utargowałes? brałes inne marki pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Pneumatyka,3 para hydrauliki + spływ do skrzyni,i wąskie koła za które miałem dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    119

ta cena jest z waskimi kołami czy masz dwa komplety tj wąskie i szerokie? orientujesz sie moze ile chca za same wąskie koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Ta cena jest z wąskimi , szerokich nie chciałem bo głównie ma służyć do warzyw i nawozów. Za te koła wąskie liczą sobie 15-17 tyś, planujesz zakup ciagnika kolego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    119

Mieszane uczucia mam co do tej kuboty. Znajomy ma taka jak kupiłes to w porównaniu do zetora  7211 to mówi ze jest słabiutka ta kubota zwłaszcza w transporcie i narzeka na słaby podnosnik. Kwestia do czego kto jej bedzie uzywał i sen  z powiek spedza dpf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6

Ja na razie jestem zadowolony zrobiłem 100 godzin w miesiąc ,i jak już pisałem ona jest przy uprawie warzyw a mam jeszcze 2 mocniejsze ciągniki od niej, a co Zetora miałem 5341 to jeszcze większy mil od c330 a m 7060 to jest mocniejsza od niego bardziej dynamiczna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj