kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

wino36    4

no właśnie to jest bardzo podejrzane. nie szkoda Ci wolnego czasu na pisanie o maszynie której nie użytkujesz? a w dodatku z tego co pisałeś w żadnym wypadku nie zamierzasz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://www.motoagrofoto.pl/aktualnosci-rynkowe/marzec-2015-wzrost-sprzedazy-nowych-ciagnikow-rolniczych/

 

Jd, valtra, ursus to co, też spadek? Dalszych argumentów w dwóch powyższych postach nawet nie chce mi się odpierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja pisałem kiedyś co walnęło w moim i nie ukrywałem tego .po za tym ciągnik może być i wygodny i do pracy , a nie jak tu ktoś pisał ze do pracy .a po za tym japończycy maja słabość do wysokich obrotów ciagniki to nie sokowirówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

zobaczymy jak na koniec roku bedzie sie ranking kształtował :) jeden miesiąc to jeszcze nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

Tez sie zastanawiam skąd tyle wylewanych pomyj ze strony kolegi hubertussa na kubote,skoro nie jest nawet uzytkownikiem..odpowiedz nasuwa sie sama...trzeba walczyc z konkurencja..Ja jestem zadowolony z kuboty 9960,fakt pracuje tylko przy paszowozie i jakis tam lzejszych pracach,do cięzszych mam inny sprzęt np starego poczciwego Case 7240 ktorego nigdy sie nie pozbęde ,no chyba że przestanie gadać.Ale wracając do kuboty,fakt w kabinie nie powala,ale daaler powiedział prosty ciagnik do pracy a nie do szpanu..posiadam ładowarke merlo 25.6 dwa lata,z jednostka kuboty i chodzi bez zarzutów,kolega ma ładowarke manitou tez z silnikiem kuboty 6 lat,1300 mtg rocznie i tez nic sie nie dzieje.Wiec troche nierozumiem kolego hubertuss tej nieuzasadnionej krytyki kuboty z Twojej strony..

 

kolego ja też mam bobcata z silnikiem kuboty, ale to co teraz robi kubota ( chodzi mi o silniki) to nawet gó ...em nie powinni nazywać a dilerzy to gó.. no pakują w sreberko i sprzedaja 6000 zł taniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akacja    92

Jestes użytkownikiem pojazdu z jednostka kuboty czy nastepnym przedstawicielem konkurencji.Bo rabatu z tytułu tego ze twój pojazd ma jednostke kuboty raczej nie dostaniesz.A cóż to kolega hubertuss tak zamilkł brak argumentów czy tez Korbanek premi za krytyke nie wypłacił :ph34r:  :lol:  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze przed chwilą zaraportowałem twój post. Więc jeśli moderator zdecyduje się na karę. To wiedz komu to zawdzięczasz.

Po drugie nie widzę powodów, aby negować czyjeś wypowiedzi ze względu na własne widzi mi się. Przecież użytkownik wyraźnie napisał wyżej, że ma bobcata z silnikiem kuboty.

Po trzecie twój post jest najzwyklejszą prowokacją do awantury. Zawiera w dodatku jakieś wymysły. Nie mam zamiary z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

jak dla mnie na ponad 70ha które uprawiam to moja M128X to porażka po pierwsze paliwożerna po drugie awaryjna po trzecie za lekka. Nigdy więcej Kuboty nie kupię można oszukać kogoś ale tylko jeden raz

Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych właścicieli Kubot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@czareczek85 nie pisz tak bo zaraz ktoś cię posądzi że pracujesz dla konkurencji.

 

W tym temacie są akceptowane tylko pochlebne opinie o kubocie nigdy krytyka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak gdybym ja krytykant kuboty wypisywał to co @akacja. Kara była by jak nic. Ale tak jak mówisz w zależności od tego co się pisze to ma się większe lub mniejsze prawa. Ale co się dziwić kubota to partner biznesowy af. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Panowie, nie każdy musi miec takie same zdanie chyba, co nie ? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie tak jak piszesz, zgadzam się. Jeśli ktoś pisze, że ma pojazd z silnikiem kuboty i jest nie zadowolony z silnika kuboty. To ma prawo być nie zadowolony. Po co zaraz zmyślać, że jest z konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek35    1

Witam

W okolicach 18 Maja odbieram swoją kubotę 9960 więc będe mniał osobiście okazję przekonać się co i jak. Gdy decydowałem się na wybór maszyny brałem pod uwagę głównie pracę z turem z racji pracy przy bydle mlecznym.

pozdrawiam właścicieli Kuboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

jakie inne jeszze ciągniki brałeś pod uwage ? skąd kubota brana ? 

również pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Prawda jest taka że wszystkie marki ucierpiały ze względu na normy emisji spalin że nie ma ideałów iże każdy ma wtopy czy to fendt jd nh czy kubota. Jedni maja ich więcej a drudzy mniej. Czemu mamy tyle tematów jaki ciągnik kupić bo w polsce nie ma kultury na testowanie,za bardzo polegamy na opiniach innych. Osobiście teraz tak na to patrzę że w obrębie jednej marki mógłbym testować 3 modele w tej samej marki jeden byłby do ciężkiej pracy stworzony drugi do lekiej a 3 byłby tylko okrojona wersja wyposażenia jednej z tych opcji.To żeby kupić i miec realny pogląd musiałby przerobić z 10 ciągników. Raczej ciężko. O ile powyżej 120 jest mniej modeli i są większe różnice w wyposażeniu to do 100 km można zdurnieć.Bo nie każdy ciągnik tej samej mocy powinno porównywać się z ciągnikiem bliżniaczym innej marki tylko np serię wyżej. Nie jestem przekonany do kubot dla mnie mają kilka poważnych wad(masa,dft,wyniki niektórych testów) ale maja też jedną ważna zaletę nie komplikują ci wyboru liczba serii których jak głupi narobili poprostu jak ci nie pasuje przesiadasz się o model wyżej a jak dalej nie pasuje szukasz innej marki.To że ciągnik sprawdza się u sąsiada nie znaczy ze sprawdzi się u ciebie.Ja jeśli chodzi o awarie moich ciągników nie mam tajemnic, nie np jak mój sąsiad co słowem mi nie pisnoł żę sprzęgło miał w jx robione a słowem,a dowiedziałem się bo mechanik z case się u mnie wygadał. Nie oszukujmy się widze jak wozy serisowe jeżdzą do różnych marek i to dosyć częśto. U mnie w case wymienili 5 czujników sekcje podnośnika i jakąś pompkę. W agrofarmie drzwi mi sie stłukły przy zamykaniu w szczerym polu, 3 razy przepalił się bezpiecznik, urywała się sprężynka od sprzęgła. Na ogół awarie to pierdoły choć czasem pierdoła potrafi życie umilić.widzę zadowoloną mine 2 sąsiada jak wyjeżdza ode mnie serwis gwarancyjny. kłopot jest kurcze z nami zawistni zazdrośni chytrzy. Zachowujemy się często gorzej jak bydło i obrażając kogoś za jakiś durny traktor. Prawda jest taka że czasem jeden i 2 może mięć rację bo owszem jakiś np jd może być mocniejszy i lepszy,ale lepszym wyborem może być case kubota czy nh bo masz za mały areał żeby różnica w cennie czy w paliwie jakości kiedyś ci się zwróciła mimo upływu lat i mth. Nie ma oczywistych wyborów i oczywistych opini. Nie można mieć do kogoś pretensji że jest nie zadowolony ze swojego ciągnika bo może źle przeprowadził dobór mocowy i z żadnego podobnego nie był by zadowolony,może diler mu źle doradził.Kłopot polega na tym że dilerzy często sami sobie szkodzą bo często wiedzą że ten model to dobry do uprawówki a ten do zielonek ale i nie powie wepchnie co ma i w gruncie rzeczy sobie zaszkodzi bo będę niezadowolony. Jeszcze jedno naskakiwanie na kogoś na to że coś mu się zepsuło to szczyt chamstwa na litość boską tego nie róbcie bo się zdarzało na af. Z opinni które słyszałem i czytałem wynika że kubota to dobry ciągnik do lżejszych prac a beznadziejny do ciężkich i taki jest mój pogląd choć nie potwierdzony namacalnie przeze-mnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82
Napisano (edytowany)

Jestes użytkownikiem pojazdu z jednostka kuboty czy nastepnym przedstawicielem konkurencji.Bo rabatu z tytułu tego ze twój pojazd ma jednostke kuboty raczej nie dostaniesz.A cóż to kolega hubertuss tak zamilkł brak argumentów czy tez Korbanek premi za krytyke nie wypłacił :ph34r:  :lol:  :ph34r:

 

bardziej Ty kolego jestes przedstawicielem kuboty - ja mam to nieszczescie ze kupiłem ciagnik kuboty zapłaciłem prawie 200 tyś zł mało tego serwis skasował mnie na ponad 10 tyś zł i co mam z tego? -  ciągnik z problemami a serwis sprawe zwala na mnie. jak kolega by czytał poprzednie moje posty to by zoriętował sie ze nie jestem tylko użytkownikiem bobcata 

mało tego najchetniej to naciągactwo bym zlikwidował

Edytowano przez Piteriiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunerkgb    0

witam, sam nidawno kupiłem nowego kubote m110gx, za nowego z ładowaczem MX, z przednim tuzem, dodatkowymi obciaznikami za 290 tys brutto, chyba tak zle nie wyszło. na tą chwile duzo nie moge powiedzieć o tym modelu, wiem tylko tyle że przy pracy ładowaczem przy zwozeniu sianokiszonki spalił 2,5l na godzine. Ogólnie wybór jest trudny, ile uzytkowników ciągników tyle jest opini od bardzo negatywnych do bardzo pozytywnych, mysle że w tej cenie nie ma za wielkiego wyboru. w mojej okolicy jest kilku rolników i to wcale nie małych co niektórzy z nich maja po trzy kuboty a to chyba o czymś swiadczy , owszem jednemu pekła obudowa od skrzyni biegów ale serwis uznał to za wade fabryczna i naprawe wykonał na swój koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zauważył ktoś, że znikł temat o kubocie 135. Były tam testy porównawcze z case. Kubota dobrze nie wypadła i temat znikł. Widać jakie to forum jest obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

A na stronie głównej pięknie króluje kubota... zamiast agrofoto powinno być kubotafoto, obiektywizmu dawno już tu nie ma, jak byk widać kto tym portalem zarządza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Kubota w testach (w testach niezależnych a nie reklamach czy materiałach $ponsorowanych przez kubotę) w porównaniu do innych zachodnich marek wychodzi bardzo blado. Historyjki o spalaniu z reklam nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Znajomy kupił Kubotę i pali sporo, tzn więcej niż podobnej mocy z podobnym pługiem New Holland czy Deutz-Fahr które są na miejscu i robią to samo.

Nie warto wierzyć w reklamy jak widać a kubafoto - smutne ale powoli prawdziwe :(

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunerkgb    0

kubota jest mało znana marka na naszym rynku i prosze sie nie dziwic że wszedzie sie reklamuje, ten portal jak i inne aby funkcjonowac musza na swoje utrzymanie zarobic, a nie ma nic lepszego jak reklama, inne marki maja juz ugruntowana pozycje na rynku i nie musza  prowadzic tak wilekiej kampani reklamowej a coz przeciez reklama jest dzwignią handlu. a coz troche wczesnie aby wystawiac negatywne opinie na temat marki, nie wiem czy dobrze zrobiłem bo sam kupiłem kubote 110, moze bede załował czas pokaże, nie jest jakims super ciagnikiem ale szczerze mówiąc zaden ciagnik nie jest bez wad a jeśli chodzi o ceny to kązdy z nich nie jest wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Portal może sobie przyjmować reklamodawców. Może nie które reklamy są zbyt nachalne ale ok. Ale usuwanie tematów to trochę dziwna strategia na przetrwanie portalu. Wszak główną dewizą forów powinna być bezstronność. A usuwanie tematów nie wygodnych bo mówiących prawdę o wyrobach jednego z reklamodawców nie jest raczej bezstronne.

 

http://tractortestlab.unl.edu/testreports

 

Tutaj znajdują się owe testy, do których były linki w usuniętym temacie.

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829952/Kubota+M110GX.pdf/6e386275-d467-4dae-84bc-33a5a60fea84

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829059/Case+IH+Farmall+105C-IT4.pdf/345b7193-6da9-4053-b0ce-a199bc6ac8b2

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4828887/New+Holland+T5+105.pdf/71f7ace1-17ff-446e-9e5a-ef1e6e960730

 

Na przykładzie tych testów nie widać, aby kubota 110 paliła jakoś szczególnie mało na tle. Case i Nh. Przyznać trzeba, że Kubota ma najniższy poziom hałasu. Ale też żenująco niski moment obrotowy. Case i Nh mają po około 90 Nm więcej. Chociaż silnik kuboty ma około 10 % większa pojemność. Szkoda, że test kuboty nie zawiera pomiarów zuzycia paliwa przy częściowych obciążeniach lub całkowitych na poszczególnych biegach. Zużycie paliwa w g/kwh tych 3 ciągników o podobnej mocy jest w zasadzie podobne. chociaż widać, że gdy wdusimy w kubocie gaz do dechy zużycie paliwa gwałtownie wzrasta.

 

http://tractortestlab.unl.edu/c/document_library/get_file?uuid=18e0320a-ecb1-4b14-8860-2435e285a087&groupId=4805395&.pdf

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829059/Case+IH+Farmall+95U+IT4.pdf/398d542e-45ac-4f54-a855-af5fed7ed11b

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4828887/New+Holland+T5+95.pdf/0adc2ffc-8539-4fa6-afe5-6e274905803a

 

Kubota 9960 nie wypada już tak dobrze na tle case i nh. Spalanie wyższe. Moment obrotowy jak zwykle maleńki. 70 Nm niej niz pozostali. W kabinie nie jest już tak cicho jak w 110. Do porównania wybrałem ciagniki wprowadzone na rynek mniej więcej w tym samym okresie czasu. Innych podobnych wymiarami mocą i z podobnego okresu produkcji na tej stronie nie znalazłem a szkoda.

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Na pokazach przedstawiciele usilnie wmawiają, że kubotami pracuje sie na obrotach 1300-1400 dzieki temu mało palą a moment obrotowy jest wysoki, tylko nie wiem jak pracowac na takich obrotach jak tam nawet eko womu brak(niby można wziąć 540e ale to znów brak 1000 i co to za traktor jak fendt 20 lat stary może mieć 4 prędkości womu) i eko nadbiegu do transportu to sie wyklucza ta praca na niskich obrotach.... I ta cena ponad 240 tys wyjściowo za 135 gxs to konkurencja lipna, każdy i tak wybierze NH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tutaj mamy następną grupę

 

http://tractortestlab.unl.edu/c/document_library/get_file?uuid=7449da8e-1360-468c-acdf-a2a88c2718bb&groupId=4805395&.pdf

 

http://tractortestlab.unl.edu/c/document_library/get_file?uuid=a741eccc-faa5-4915-b332-14426fca9eac&groupId=4805395&.pdf

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829135/JohnDeere+6140M.pdf/a7abc21e-81a5-48bb-a8d1-1e75ab98c317

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829135/John+Deere+6125R.pdf/858bf10f-2465-42b2-9ecc-37b12e61c414

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829048/Massey+Ferguson+6614+Dyna+VT.pdf/4655db9b-5588-414e-80a3-1a2044b7d677

 

Przy obrotach najwyższej mocy Kubota pali najwięcej. Case i JD mają najwyższą moc przy niższych obrotach, przez co case pali bardzo mało a JD rożnie. 6m podobnie jak MF który musi kręcić się o około 200 obrotów wyżej. A 6 r pali podobnie jak Kubota.

Kubota i JD nie lobią też jazdy z gazem wciśniętym do dechy. czyli ponad moc znamionową 2100 - 2200 obrotów. O ile w JD możemy sobie dokupić skrzynię eco schift, która dostosuje prędkość max do niższych obrotów, przy których JD pali mniej. To Kubota takiej skrzyni nie posiada. W transporcie z gazem w podłodze spali najwięcej.

Znowu w Kubocie mamy najniższy moment obrotowy. Choć w 6 r jest podobny. czyli widać tu wyraźnie, że pojemność 6,1 przy mocy 130-140 KM nie ma sensu. Konkurenci z niższych pojemności osiągają podobne lub wyższe parametry. Oraz niższe spalanie.

Kubota i MF mają najwyższe spalanie przy uciągu  z mocą maksymalną i 75 oraz 50 % jej wartości. Uciąg nie obciążonym ciągnikiem z włączonym napędem te dwie marki maja tez najniższy. MF ma bezstopniówkę, która jak wiadomo ma mniejszą efektywność niż zwykły power schift chociaż jest wygodniejsza do jazdy. To może jakoś tam tłumaczyć słabsze wyniki MF a. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko ciągniki z klasyczną skrzynią power schift. Kubota wypada najgorzej.

Przy zredukowanych obrotach i 75 % obciążeniu case i 6 m pala najmniej. Kubota jest podobna do pozostałych. Za to przy tylko 50 % obciążeniu Kubota pali najwięcej. Nawet zredukowane obroty przy nie wielkich obciążeniach nie sprzyjają oszczędnościom w Kubocie.

Pomiar uciągu na poszczególnych biegach przy określonych obrotach silnika. Wykazał, że Kubta i Mf palą najwięcej. Uciąg jest wyższy niż w poprzedniej tabeli. Ponieważ użyto niższych biegów. Mf ma największy uciąg, gdy ciągnik jest nie obciążony. Ale tez najszersze opony. Wysokie spalanie mf a to zasługa bezstopniówki.

Kubota ma tez najwyższy poziom hałasu.

Do porównania wybrałem ciągniki jak wyżej. Oferowane mniej więcej w jednym okresie. O podobnej mocy i gabarytach. Spalanie mf a mierzone na wom w pierwszej tabelki wypada nie najgorzej. Potem niestety rośnie, gdy pomiary wykonywane są na uciągu. Jak pisałem przez bezstopniówkę, która generuje straty mocy a co za tym idzie wzrost spalania. Wybrałem go jednak, żeby nie było, że dla korbanka pracuje. Chociaż w wielu testach słabiej wypada. Najmniej pali case, czasami sporo mniej niż Kubota. Kubota pali najwięcej na wom i najwięcej, gdy są robione pomiary uciągu. Pali dużo zwłaszcza, gdy porównamy tylko ciągniki ze skrzynią power schift. 

Spalanie analizowałem na podstawie wartości g/kwh. Mnożąc ta wartość przez liczbę kw uzyskujemy wynik w litrach na godzinę przy danej mocy. Wszystko jest w tabelkach.

 

http://tractortestlab.unl.edu/documents/4805395/4829048/Massey+Ferguson+6615+Dyna+4.pdf/83ea1bd3-695a-4379-96df-09283bb2b7df

 

Jeśli weźmiemy do porównania co prawda mocniejszego mf a 6615 ale ze skrzynią powerschift. To wyjdzie spalanie mierzone na wom mniejsze niż w kubocie. Spalanie przy danej prędkości i obrotach mocy znamionowej  i poszczególnymi obciążeniami wyjdzie tez dużo niższe niż w  kubocie. Spalanie przy zredukowanych obrotach podobnie dużo niższe na korzyść mf a. Mf też ma spalanie niższe mierzone przy mocy maksymalnej na poszczególnych biegach. Oczywiście jeśli chodzi o g/kwh. Bo litry na godzinę mogą się różnić ze względu na wyższą moc. Co by tu nie pisać Kubota przegrywa. Ciekawe jak długo na af będą te posty? Ciekawe jak długo ja będę na af za takie pisanie?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj