kubaguzik

co sadzicie o marce kubota

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nowości w stajni Kubota

galeria
Kubota M5091
Chota    12
Moim zdaniem Kubota jest dobrym ciągnikiem do transportu podwórzowego.

a dlaczego do dluzszych tras tez by sie nadawala


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Są dobre ale drogie :rolleyes:

me 8200 w sumie to jak na to wyposarzenie to tania jest, ale ta 62,5km to jednak jak na mój gust mogła by być z 10 tyś tańsza wtedy napewno więcej chętnych by się znalazło (pomiędzy 60 km a 87km różnica w cenie niecałych 20 tyś to niewielka różnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Niewiem czy jeszcze można. Teraz słyszałem że Kubota mocno podrożała.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest zwrotny i mało ma koni oczywiście nie wszystkie ale to transportu podwórzowego to bym wybrał kubotę.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz84    0
Bo jest zwrotny i mało ma koni oczywiście nie wszystkie ale to transportu podwórzowego to bym wybrał kubotę.

 

witam[b/]

 

te małe ciagniczki kuboty o mocy do okoł 30 KM jesli ktoś ma np. gospodarstwo szkółkarskie to niema sie co smiac sa w 100% wykorzystane nawet do transportu podwórzowego jak piszesz. ale jak potrzeba to i do pługa go zaprzegniesz naped 4x4 rura wydechowa czerwona ale idzie :rolleyes: a tak serio to do małych gospodarstw albo działek ciagniczek swietny nikt nie zaprzeczy chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0
Fajne są tak do małego ogródka czy do transportu :D

 

cześć te kuboty to są naprawde fajowe ciągniczki wiem bo sam taki posiadam tylko duzego ME9000 bardzo dobrze sie spisuje

jak na moje gospodarstwo. Jego najlepszymi zaletami jest zabujczo duzy skręt kół oraz cichutki silniczek, pomiętam raz jak zaorałem 3 ha pola i wyszedłem obczyścić pługi to sie zastanawiałem czy on chodzi. ;) Najgorszą wadą w nim jest to, ze jest maleńka kabinka i niema miejsca na siedzenie dla pasażera i dolny hak jak dla mnie jest za wysoko, a co do transportu to mój tata jeżdzi często z przyczepą i mówi ze traktorek jest spoko do jazdy i wole go od pronara bo choćby klime ma w standarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

witam oglądałem najnowszą kubote 108s i jest to bradzo fajny ciągnik a dlaczego

dane: Silnik o mocy 108,5 KM z wtryskiem typu Common Rail euroIII

rewers hydrauliczny 32/32standart (opcji 48/48)

klima to standard

Masa bez obciążników 4060kg nie wiem ile z obciążnikami waży ale około mi sie zdaje że 4500kg ;)

wadą dla mie jest udźwig podnośnika tylko 4000kg

fajną rzeczą jest jak sie hamuje nawet bez 4x4 to hamują wszystkie koła:D

 

http://traktorykubota.pl/site/?page=produk...=12&index=2 tu jest troszkę o tym ciągniku napisane:D ja mam zdjęca tej kuboty za pare dni będą

 

a co do ceny ciągnika to nie wiem ale będę wiedział pewnie:]

 

słyszałem też ze będzie montownia kuboty w Polsce prawdopodobnie w pułtusku :Dale niewiem jeszcze bo tylko tak słyszałem:D

 

ogólnie te ciągniki są fajnie ta kubota 108s jest bardzo fajna tylko ciekawe jak cena:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Kuboty zagadkowa sprawa ale wkraczaja na nasz rynek i oferuej nawet nawet jak na swoja cene, chociaz mogla byc ona troche mniejsza. Ale raczej bardzo rzadka w POlsce


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Widziałem i jeździłem osobiście Kubota M108S Kierownicą kręci sie jak by przednie koła stały na lodzie, super skręt w miejscu, cichy, zero dymku, troszkę kabina mała, ale to pikuś, byc moze jak diler bedzie miał w ofercie kredyt fabryczny 1.2% -tak słyszałem to chyba zaryzykuje :-) a cena w marcu to 170tys z Vatem.. Belima Łapy..


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

to cena zetora już ze względu na sam rewers warto rozważyć zakup Kuboty a nie Zetora a ciekawe są te silniki to ptawda że moc nominalną osiągają przy 2650 obr/min toć to jak star 200 widząc maly moment obrotow 366Nm/1500obr ciekawe może te wyzsze obroty inne przełozenie jakoś jedno w drugie wchodzi ale silnik ciągnikla powinien być wolnoobrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

jeśli faktycznie dają kredyt na 1,2% na 7 lat to najlepsza propozycja :) tylko czy ma ktoś cennik ile aktualnie ksoztuje 5700 lub me 8200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja widziałem te małe to lipa ,ale dużych nie widziałem więc nie wiem czy są dobre czy złe


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
ja widziałem te małe to lipa ,ale dużych nie widziałem więc nie wiem czy są dobre czy złe

ciągnik niema wyglądac tylko pracować ma być ergonomiczny i ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

kubota ma swoją renome w usa, jak szfagier w 90latach kosił trawniki w kaliforni na kosiarko traktorku kuboty to kubota uchodzila tam za mercedesa wsród traktorków do ogrodu, zawsze powtarzał że ak byśmy kupowali ciągnik to tylko kubota bo jakość i trwalość była niespotykana, te ciągniczki w californi w upałach ponad 40st chodziły praktycznie 24/ha tylko operatorzy się zmieniali i chydraulika i nic nigdy nie szfankowało, tam to były najlepsze z najlepszych i najbardziej uznana marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11
KUBOTA ponad wszystko !!!!!!!!!!!

 

 

Dlaczego?? Masz jakieś konkretne argumenty?? Ja też mogę napisać że "ursus ponad wszystko" i co z tego wynika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20
Widziałem i jeździłem osobiście Kubota M108S Kierownicą kręci sie jak by przednie koła stały na lodzie, super skręt w miejscu, cichy, zero dymku, troszkę kabina mała, ale to pikuś, byc moze jak diler bedzie miał w ofercie kredyt fabryczny 1.2% -tak słyszałem to chyba zaryzykuje :-) a cena w marcu to 170tys z Vatem.. Belima Łapy..

 

 

Skąd jesteś bo ja z okolic łap , widziałem na pokazie 105 z belownicą to dymiła i to nawet sporo ale miała już 1500mtg, Pokaz był na łące u mego sąsiada, była też ta dziewiedziesięcio konna z kosiarką fella to dawała sobie nieźle rade, tylko kosiarka ją zagłuszała bo strasznie głośno chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Oj, widzę że nie znasz rodowodu Kuboty :)

Kubota jest to Japońska marka, która ładnie się zagościła w USA...

Teraz wprowadzana jest na rynki Europejskie, w Polsce jest od niedawna i pewnie stąd ten "wstręd" do tej marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
a dla mnie to CHIŃSKIE DZIADOSTWO jak wszystko z chin(chrl)

 

jak na na tabliczce znamionowej pokażesz mi napis "made in china" to jesteś...no nawet nie wiem kto...

kubota może zając jakis % naszego rynku jesli nie bedzie awaryjna,a wiadomo wiadomosci sie szybko rozchodzą wiec ludzie beda sie skuszać na nią.ja sie nie wypowiadam tak ani tak na jej temat bo po co ją od razu skreślac skoro nikt nie miał z tym stycznosci w pracy?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
    • Przez TymonMasa
      Witam posiadam Kubote M108S i mam pytanie do użytkowników tego modelu jak sprawuje sie u Was podnośnik? Jaka jes predkośc z jaką podnosi? Jak z czułością regulacji itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj