Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krol295
      Witam kubota m7060 ciagle przepala bezpiecznik od radia zaloze nowy to pojezdze z 30min i bezpiecznik znowu przepalony. Zalozylem nawet wiekszy 15A ale i tak go przepalil. Przepala sie ten z ciagnika, a nie z radia. Co moze sie tam dziac ?
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie traktora Kubota ME9000,jak się sprawują, czy są awaryjne? Jaki inny traktor tego rodzaju polecacie?
      Pozdrawiam
    • Przez emattti
      co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie
    • Przez zawiedzony_Kubotą
      Kupiłem ciągnik KUBOTA M 115GHIII za 295 tysięcy.
      Po przejechaniu 37 mth ma już 5 wad!
      - zaraz po przywiezieniu był z tyłu malowany
      - na 2 dzień zaczął cieknąć olej z szybkozłącza
      - w trakcie jazdy pojawia się sygnał dźwiękowy przy desce rozdzielczej i serwis mówi, że nie ma pojęcie co to
      - w trakcie jazdy koła biją, tył ciągnika podskakuje, nawet przy ciśnieniu 0,9. Jadący czuje wszystko w siedzeniu. Ciągnik jest z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ - MIĘKKA OŚ
      - popsuty zaczep automatyczny
      Co to ma być, że ciągnik za takie pieniądze przychodzi popsuty. Dopiero co go dostałem i już ma tyle wad. To się nie mieści w głowie. Ma ktoś podobnie lub słyszał o podobnych przypakach? Co z tych robiliście?
      Co do kół serwis utrzymuje, że tak powinno być, bo ciągnik ma duże koła...
    • Przez czareczek85
      Użytkownicy Kubot ja do tej pory jeździłem na oryginalnych olejach najpierw od Repsola potem od Valvoline, teraz szukam zamiennika w rozsądnej cenie co polecicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.