drava

Oświetlenie awaryjne do napraw w polu

Polecane posty

drava    0

Cześć,

Chciałem Was zainteresować ciekawym rozwiązaniem. Czasem po zmierzchu zdarzy się, że ciągnik czy maszyna ulegnie awarii. Warto wtedy mieć pod ręką przenośny system oświetlenia, zobaczcie sobie na przykład taki PELI 9490 albo taki delikatniejszy PELI 9420 Niejednemu już uratowały tyłek. Zamiast kombinować i manewrować dodatkowym autem/ciągnikiem można sobie wygodnie doświetlić miejsce usuwania awarii. Działają na własnych akumulatorach. 
Jakby były pytania czy ktoś chciałby potestować dajcie znać.

Pozdrawiam,
Maciek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

4612 zł :) mi wystarcza lampka led w mojej komórce - naprawdę nieźle świeci i mam ją zawsze przy sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

O ten Pan tez na innym forum gdzie mu odpisywałem był jednak tu już Jego post lepiej wygląda :)

A i zacytuję sam siebie dla innych: "rozważając zasadność zakupu polecanego przez Ciebie produktu to za tą cenę mam kompletne oświetlenie wszystkich maszyn, podwórka i konkretną czołówkę do pracy przy maszynach. I jeszcze kupa kasy mi zostanie więc nie widzę zasadności zakupu i zastosowania tego w standardowym pracach w rolnictwie."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Za tyle to bym ciągnik oświetlil lekami wesemu crv 1 nawet 8 sztuk swiatlo super a jeszcze by kupę kasy zostało na jakąś jebitna latarkę ledowa z wysokiej półki i nadal dużo w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak napisał poprzednik lampka w telefonie (nie jestem zwolennikiem pracy po ciemku) jeżeli miało by to zdać egzamin to potrzebne min. 2-3 szt na gospodarstwo aby nie latać z tym po maszynach.

 

Osobiście jeżeli zaszła by taka potrzeba to mam halogen w samochodzie 55W już z 10 lat i nie było potrzeby użycia, dysponuję też lampą LED + UPS z możliwością zasilenia z akumulatora 12V [galleryimg=624083] .

 

Kolega czyni tu reklamę, nie wiem co na to administracja?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3865

To ja w razie czego mam mały agregat 2 kw za 600 zł i halogen 2x400wat. Może na zachodzie ktoś kupi ale w biednej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ma to rację bytu w serwisach mobilnych bo w gospodarstwach to raczej mało się robi napraw na polach.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Co  za  problem  zrobić  stojak z lampami  i podłączyć  się  do akumulatora, za  tą cenę nie  ma to to przyszłości  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To ja w razie czego mam mały agregat 2 kw za 600 zł i halogen 2x400wat. Może na zachodzie ktoś kupi ale w biednej Polsce.

Z taką ofertą to tylko do instytucji państwowych typu straż, policja, wojsko - oni nie lubią byle czego  :) Tak jak w przetargu na rządowe samochody - opel nie spełniał kryteriów, ford też nie tylko najdroższe bmw spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Ja po zmroku w polu nie robię, a co dopiero żeby się popsuło to już 6 w lotto większa szansa. Także ja podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@pawel Za pieniadze podatników można szaleć przecież czyjeś najlatwiej się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i rozwiązanie fajne, ale nie za tą cenę. Kupować za kilka tysięcy sprzęt który będzie użyty w roku może 3 razy w sytuacji gdy można to zastąpić o wiele tańszą alternatywą? Może do mobilnego warsztatu to tak, ale prywatnie dla siebie to raczej zbyt drogi gadżet. Dobra czołówka plus przenośny LED na baterie, by dwie ręce były wolne, też zrobi robotę, a kosztuje to jednak trochę mniej ;-). Wesołych Świąt!


Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29

mi wystarczy lampa przednia z mercedesa z dwoma kabelkami aby siegnely do akumulatora. i 4 tys zł zostaje w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj