Skocz do zawartości
drava

Oświetlenie awaryjne do napraw w polu

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

drava    0

Cześć,

Chciałem Was zainteresować ciekawym rozwiązaniem. Czasem po zmierzchu zdarzy się, że ciągnik czy maszyna ulegnie awarii. Warto wtedy mieć pod ręką przenośny system oświetlenia, zobaczcie sobie na przykład taki PELI 9490 albo taki delikatniejszy PELI 9420 Niejednemu już uratowały tyłek. Zamiast kombinować i manewrować dodatkowym autem/ciągnikiem można sobie wygodnie doświetlić miejsce usuwania awarii. Działają na własnych akumulatorach. 
Jakby były pytania czy ktoś chciałby potestować dajcie znać.

Pozdrawiam,
Maciek 

pawel885    380

4612 zł :) mi wystarcza lampka led w mojej komórce - naprawdę nieźle świeci i mam ją zawsze przy sobie 

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

O ten Pan tez na innym forum gdzie mu odpisywałem był jednak tu już Jego post lepiej wygląda :)

A i zacytuję sam siebie dla innych: "rozważając zasadność zakupu polecanego przez Ciebie produktu to za tą cenę mam kompletne oświetlenie wszystkich maszyn, podwórka i konkretną czołówkę do pracy przy maszynach. I jeszcze kupa kasy mi zostanie więc nie widzę zasadności zakupu i zastosowania tego w standardowym pracach w rolnictwie."

jonek98    883

Za tyle to bym ciągnik oświetlil lekami wesemu crv 1 nawet 8 sztuk swiatlo super a jeszcze by kupę kasy zostało na jakąś jebitna latarkę ledowa z wysokiej półki i nadal dużo w kieszeni

Sadek    448

Jak napisał poprzednik lampka w telefonie (nie jestem zwolennikiem pracy po ciemku) jeżeli miało by to zdać egzamin to potrzebne min. 2-3 szt na gospodarstwo aby nie latać z tym po maszynach.

Osobiście jeżeli zaszła by taka potrzeba to mam halogen w samochodzie 55W już z 10 lat i nie było potrzeby użycia, dysponuję też lampą LED + UPS z możliwością zasilenia z akumulatora 12V [galleryimg=624083] .

Kolega czyni tu reklamę, nie wiem co na to administracja?

Krzysztof81    170

To ja w razie czego mam mały agregat 2 kw za 600 zł i halogen 2x400wat. Może na zachodzie ktoś kupi ale w biednej Polsce.

Sadek    448

Ma to rację bytu w serwisach mobilnych bo w gospodarstwach to raczej mało się robi napraw na polach.

mariuszd93    489

Co  za  problem  zrobić  stojak z lampami  i podłączyć  się  do akumulatora, za  tą cenę nie  ma to to przyszłości  :P

pawel885    380

To ja w razie czego mam mały agregat 2 kw za 600 zł i halogen 2x400wat. Może na zachodzie ktoś kupi ale w biednej Polsce.

Z taką ofertą to tylko do instytucji państwowych typu straż, policja, wojsko - oni nie lubią byle czego  :) Tak jak w przetargu na rządowe samochody - opel nie spełniał kryteriów, ford też nie tylko najdroższe bmw spełniło

Rolnik1973    1272

Ja po zmroku w polu nie robię, a co dopiero żeby się popsuło to już 6 w lotto większa szansa. Także ja podziękował.

jonek98    883

@pawel Za pieniadze podatników można szaleć przecież czyjeś najlatwiej się wydaje.

Może i rozwiązanie fajne, ale nie za tą cenę. Kupować za kilka tysięcy sprzęt który będzie użyty w roku może 3 razy w sytuacji gdy można to zastąpić o wiele tańszą alternatywą? Może do mobilnego warsztatu to tak, ale prywatnie dla siebie to raczej zbyt drogi gadżet. Dobra czołówka plus przenośny LED na baterie, by dwie ręce były wolne, też zrobi robotę, a kosztuje to jednak trochę mniej ;-). Wesołych Świąt!

ryzakk1    9

mi wystarczy lampa przednia z mercedesa z dwoma kabelkami aby siegnely do akumulatora. i 4 tys zł zostaje w kieszeni

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik-k
      Chciałbym sie dowiedzic jaki jest dobry mieszlnik,na 1t do tego jeszcze srutownik soco-tłoczacy, i waga elektroniczna. Jak jest dobra firma?.I ile moze kosztowac taki zestawik?
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez toros
      witam czy podjedzie kabina od c360 do mf255 w linku podaje kabinę jaka by była. https://www.olx.pl/i2/oferta/kabina-ursus-c-360-355-3p-CID757-IDlMTQI.html#:a727983e96
    • Przez dziku
      Witam:) Chciałbym sie dowiedziec jak najwięcej o dmuchawach ssąco tłoczących do zboża. Jak sie sprawują czy warto kupowac i jakie są ceny i jaka firma jest najlepsza. Pozdrawiam:)
    • Przez jjjanek1
      Witam ,chciałbym prosić o poradę potrzebuje zakupić kosiarkę sadowniczą do do sadu Rotosan. Posiadam  2 hektary sadu ,sad jest na terenie równym ,ciągnik posiadam C-360 Który obsługiwał by kosiarkę.Tak naprawdę nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie w związku z tym miałbym prośbę o doradzenie mi .W mojej okolicy idzie dostać sprzęt który linki dałem poniżej kwotę jaką chciałem przeznaczyć to max 6000zł sprzęt potrzebuje o szerokości 1.6m .Jedna z kosiarek ma przesuw boczny Hydrauliczny myślę że do C-360 problemów z podpięciem nie powinno być tylko czy warto brać
      https://www.olx.pl/oferta/solidny-rotosan-kosiarka-sadownicza-kosiarko-rozdrabniacz-warka-CID628-IDowxTm.html#ee755998ab
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-sadownicza-rozdrabniacz-1-4-rokosan-tluka-nowa-demarol-CID757-IDonhKa.html#5eafe6aa65