dukat2009

Fendt 816 typ silnika

Polecane posty

tomek73    576

Musisz dać pompę wtryskowa do ustawienia, może coś się podciagnie.

Podaj pompiarzowi numer pompy jak znajdzie jak się ustawia to podciągnie. Tak powinno być  w porządnym zakładzie, w takim sobie zakładzie na oko podciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

Z pompa nie bedzie klopotów ale czy interculer bedzie potrzebny i czy bez niego bedzie ciagnik dobrze chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam czy powie mi ktoś z jaka siła docisnąć głowice w fendt 816 man d0826? Oraz jaki powinien być luz zaworowy pozdrawiam 
    • Przez impres-me
      Witam. Może już ktoś przerabiał temat bądź ma wiedzę czy się da albo jak to wykonać.  A mianowicie chciałbym dołożyć sterowanie z zewnątrz przednim tuzem . Niestety nie mam ehr na przód.  Ale Widziałem W ogłoszeniach podobny ciagnik który również go niemiał ale posiadał przy tuzem sterowanie góra dół.  Takie rozwiązanie w zupełności by mi na chwilę obecną wystarczyło. Gdyby ktoś coś wiedział proszę dać znać.   Pozdrawiam
    • Przez impres-me
      Witam czy mógłby mi ktoś wyjaśnić zasadę działania i użytkowania tych elementów w fendzie 800 favorit. 
      1 to zbiorniczek na alkohol W instalacji pneumatycznej .  Instrukcja niewiele o tym mówi.  
      2 jakiś przycisk gumowy z drugiej strony tej cewki jest taki sam ,
       
      Może mi ktoś wytłumaczyć jak tego używać? 


    • Przez lolo32
      Interesuje mnie ten typ z lat 1995-1998 silnik ,skrzynia, hudraulika tylko to mnie interesuje.
    • Przez nobi123
      Witam mam problem z EHR w Fendt 824 rok 2000. Nie działa cały panel sterowania, błąd jaki mi pokazuje to 33.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj