Przemo8393

Montaż ładowacza czołowego do zetora 7245

Polecane posty

Przemo8393    0

Witam,

Mam zamiar zakupic ładowacz czołowy firmy manip motowany do ciagnika przód skrzynia i tylny most. Interesuje mnie czy mocowanie które idzie do mostu podejdzie mi bo mam zbiornik z powietrzem w zetorze. ponizej załaczam link: https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-zetor-lycha-widly-tur-7245-7211-6340-7340-7045-7745-CID757-IDiWaXf.html#375a139ba9

xbitekx    0

Czy od tych co kupujesz nie wiedzą ? może popytaj czy by ci nie pomogli.Jak nie to sprawdz na necie na nim i zrób krok po kroku ,ale i możesz popytać w okolicy czy ma ktoś z tym styczność :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,
      a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?
    • Przez NABUCH
      Witajcie,
      Od jakiegoś czasu przymierzam się pod zakup tura.Trochę myślałem nad ładowarką ale nie wykorzystałbym jej możliwości. Zdecydowałem się na coś 2 sekcyjnego . W mojej okolicy mam dostęp do turów z firmy Wol-met z okolic Rawicza.Dzisiaj oglądałem u znajomego tura 1(2 sekcje) zamontowanego na 330. Ogólnie wygląda na dosyć mocnego chociaż konstrukcyjnie jest to standardowy tur bez żadnych wodotrysków. Znajomy ma go od wiosny więc nie może powiedzieć za dużo o niezawodności .Czy ktoś posiada taki tur ? Jakieś opinie? Pracy raczej dużo nie będzie miał głównie obornik i odśnieżanie + jakieś inne pierdoły. Druga moja prośba do Was to jakieś inne propozycje bardziej sprawdzonych turów . Prosiłbym o podanie cen jeżeli ktoś kojarzy ile kosztują(2 sekcje widły + łyżka)Warto dawać 10 tys zamiast 5 za tura markowego ? Myślałem jeszcze nad 3b z Hydrametu ,At-5 z Hydrometu , ł-107 z agromaszu... tylko wszystko wyjdzie pewnie ponad 10 tys. Polecicie jeszcze coś innego ? Może jakieś namiary na konkretnego dilera u którego można kupić coś dobrego w lepszej cenie niż na allegro.
    • Przez rumekcfc
      Witam.
      Chciałbym sie dowiedziec jaka opinie macie na temat tego ladowacza czolowego? Kupil ktos ten ladowacz w ogole?
    • Przez manYki
      Witam. Posiadam New hollanda td5050 i planuje kupic do niego tura. Ma on robic codzienne zeczy w gospodarstwie typu
      przewoz bel itp. Jakiego mam kupic najlepiej? myslalem o metal-fach ale podobno to bardzo slaby tur. z gory dzieki
    • Przez Bumber19
      Witam orientuję się ktoś jakie ceny są za tury John Deere?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj