News
Zaloguj się, aby obserwować  
orzel1009

samozaladowcza przyczepa do dużych klocków słomy

Polecane posty

orzel1009    0

Interesuje mnie czy ktoś z użytkowników posiada samozaładowczą przyczepe do dużych klocków słomy ewentualnie balotów ?? Jaka marka i model? No i oczywiście jak sie taki sprzęt spisuje.Oglądalem taki sprzet na youtube i byłem pod wrazeniem. Proszę napiszcie o swoich doświadczeniach.

Dzięki

endrju00711    11

Następną zimą chcieli byśmy zrobić taką, lub jakąś dłużyce do bel, wszystko zależy jak będzie z naszą ładowarką. A nawetpolscy producenci robią podobne przyczepy , typu warfama czy sipma, ale onae są tylko bo bel ;)

orzel1009    0

Zgadzam się że są tylko do bel. Mi jednak chodzi o klocki bo zwijającymi nie sprasuję dostatecznej ilości słomy w sezonie a wielkogabarytową tak.

Chodzi mi o taki sprzęt:http://pl.youtube.com/watch?v=VJbPyJH0-2U&feature=related

Wiadomość z agroFakt.pl

Samozaładowczą do dużych kostek jak brać to juz najlepiej profesjonalną z wywrotem chyba że chcesz zrobić tylko platworme a będziesz ładował turem albo ładowarką ;)

Rolnictwo jest Super!!!!

Ginterpol    18

ja zrobiłem coś podobnego i nawet funkcjonuje.. tylko że ja mam klocki słomy 500-550kg i się nie sprawdziła ale klocki 300-350kg to śmigała jak trzeba i w sumie to bym chciał ją sprzedać a wygląda to podobnie jak to (od szustej minuty filmu)

a tu jest filmik z pierwszej próby tej przyczepy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Jak w temacie, czy da się przekwalifikować przyczepę ciężarową na rolniczą jeśli tak czy to legalne? Bo słyszałem o takim przypadku sam mam 2 i zastanawiam się nad takim manewrem
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????
    • Przez simpleNICKpl
      Stosuje ktoś u siebie na gospodarstwie przyczepę hakową? Jak to sprawuje się w transporcie ziarna? Ciekawa koncepcja z tym że jeden kontener zostawiamy na polu i kombajn może kosić bez przestojów a drugi zabieramy i wysypujemy w między czasie
    • Przez Kanzas14
      Witam mam problem kupiłem niedawno przyczepe d 47 na wszystkie 3 strony wywracała i po opuszczeniu wchodziła w zabezpieczenia tak samo było przy wożeniu kukurydzy a teraz przewoziłem zboże ze stodoły na dmuchawę i gdy kiprowalem do tyłu to skrzynia zeszła około 15-20cm na bok a podłoże było równe gdy opróżniłem i spróbowałem na pusto działo się to samo 
      Liczę na pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj