Skocz do zawartości
c330ursus

Ilu z Was ma C-330?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafal180    2

Ja posiadam ursusa c-330M od nowości u mnie (1990r) i nie mam zamiaru go sprzedawać :rolleyes:

super    0

a ja mam też mam c-330. Nie zawodny ciągnik pracuje on jeden na 10hektarach i nie zamienie go na żadnego john deera.ciapek to maszyna.

pooch    58

ja mam "trzydziechę" z 84 roku - uwielbiam ten ciągnik :( za co ? nie wiem :(

Lukasz82    2

Rok produkcji to 78 a u nas od stycznia 79. Mth koło 7000 a teraz trochę odpocznie bo do traw tylko będzie:)Najlepsze roczniki to 70-siąte :)

macursus    111

C-330 z 74r. Pracowała z opryskiwaczem 400l i siewnikiem do nawozu 700l Posiada ponad 7000mtg i narazie chodzi.

sim0n    26

Chyba w większości gospodarstw przewiną się "Ciapek" :) u mnie nadal jest, 2 lata temu osobiście go wyremontowałem co ciekawe miał robiony dopiero pierwszy szlif wału !!! a kupowany był jak mnie jeszcze na świece nie było :). Teraz czeka na malowanie i nową elektrykę, no i jest w gospodarstwie od nowości i zapracował na dożywocie u nas :) najlepszy traktor do nauki jazdy no i praca na nim to prawdziwe "przeżycie", czuje się adrenalinę i w ogóle uprawa nim to jest TO, nie to co teraz w ciągnikach z wyciszonymi i cieplutkimi kabinami. Uważam że każdy kto zmókł, został wysmagany wiatrem, upylony nawozem czy u kurzony sianem słomą miło to wspomina i chętnie wsiada z powrotem aby poczuć wiatr we włosach i ciepłe słońce wiosną :)

Trochę sentymentalnie ale LUBIĘ TEN CIĄGNIK !

No to musze się wam pochwalić ale też mam ursusa C-330M '88r, ale ja do niego nie czuje sentymentu, był niedawno robiony a siły wcale nie ma. Bardziej robi jako pomocnik pomocnika w moim parku maszynowym z czego wasal mojego wasala nie jest moim wasalem bo pługa 4 skibowego od Zetorka nawet nie ma siły podnieść jak chcieliśmy go przestawić na jesieni. Ale wieli szacun dla tych sprzętów bo one zmodrnizowały rolnictwo no i moim pierwszym traktorem była zielona 30-stka z '72r którą zastąpił Zetor 7340

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się