c330ursus

Ilu z Was ma C-330?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

C330 pierwszy ciągnik na wsi rocznik 1971 :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ja posiadam ursusa c-330M od nowości u mnie (1990r) i nie mam zamiaru go sprzedawać :rolleyes:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

Ja posiadam c-330 z roku 77 i c-330m z roku 87 :D


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C-330M z kabiną Spomasz Sokółka rocznik 1990.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

a ja mam też mam c-330. Nie zawodny ciągnik pracuje on jeden na 10hektarach i nie zamienie go na żadnego john deera.ciapek to maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

mam i ja c-330 67 rocznik nie zawodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja mam "trzydziechę" z 84 roku - uwielbiam ten ciągnik :( za co ? nie wiem :(


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Rok produkcji to 78 a u nas od stycznia 79. Mth koło 7000 a teraz trochę odpocznie bo do traw tylko będzie:)Najlepsze roczniki to 70-siąte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

C-330 z 74r. Pracowała z opryskiwaczem 400l i siewnikiem do nawozu 700l Posiada ponad 7000mtg i narazie chodzi.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Chyba w większości gospodarstw przewiną się "Ciapek" :) u mnie nadal jest, 2 lata temu osobiście go wyremontowałem co ciekawe miał robiony dopiero pierwszy szlif wału !!! a kupowany był jak mnie jeszcze na świece nie było :). Teraz czeka na malowanie i nową elektrykę, no i jest w gospodarstwie od nowości i zapracował na dożywocie u nas :) najlepszy traktor do nauki jazdy no i praca na nim to prawdziwe "przeżycie", czuje się adrenalinę i w ogóle uprawa nim to jest TO, nie to co teraz w ciągnikach z wyciszonymi i cieplutkimi kabinami. Uważam że każdy kto zmókł, został wysmagany wiatrem, upylony nawozem czy u kurzony sianem słomą miło to wspomina i chętnie wsiada z powrotem aby poczuć wiatr we włosach i ciepłe słońce wiosną :)

Trochę sentymentalnie ale LUBIĘ TEN CIĄGNIK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

No to musze się wam pochwalić ale też mam ursusa C-330M '88r, ale ja do niego nie czuje sentymentu, był niedawno robiony a siły wcale nie ma. Bardziej robi jako pomocnik pomocnika w moim parku maszynowym z czego wasal mojego wasala nie jest moim wasalem bo pługa 4 skibowego od Zetorka nawet nie ma siły podnieść jak chcieliśmy go przestawić na jesieni. Ale wieli szacun dla tych sprzętów bo one zmodrnizowały rolnictwo no i moim pierwszym traktorem była zielona 30-stka z '72r którą zastąpił Zetor 7340


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj